Rami

Dle mého nejzábavnější komedie s Bažanty. :-) Smál jsem se skoro pořád (zvlášť v první půlce), což se u ostatních filmů s Bažanty nestávalo. ()

Axident

Snad je to nostalgie z dětství, ale já specielně tuhle ptákovinu mám hrozně rád a krásně se při ní bavím. ()

Akana

V dětství jsem měl tuhle supermarketovou taškařici od Les Charlots asi nejradši. Teď už jsem ale čekal nanejvýš tak shovívavý nostalgický úsměv. A ejhle, ono to pořád funguje. Ne že by nostalgie nebyla vůbec ve hře, ale myslím, že spousta gagů prostě neztratila lesk a pořád dokáže pobavit. A když jsem si dodatečně všimnul jména režiséra, už jsem se přestal divit. Stará dobrá francouzská komediální škola. ()

RedDuck

Začátek oslňující natolik, že jsem začal šilhat po pěti hvězdičkách. Gagy i tempo se udržely do konce, časem jsem si však začal všímat i ne úplně profesionálního českého dabingu a pořád tomu chyběl nějaký zlatý hřeb který by mě definitivně poslal do kolen. ()

drankeryth

Stara klasika, ktora ani po mnohych rokoch od datumu vyroby filmu nic nestraca na humoru, ktoreho je vo vnutri filmu dostatok. Takyto odvar komedii sa uz bohuzial moc nerobi, co je aj skoda. ()

Lyžař

Blbina. Krasna blbina je to! A ja ji mam rad :) prekvapkem pro me je autor hudby. Jako fakt jsem v titulcich videl E. Morricone? :) ()

MickeyStuma

Téma dalšího komediálního filmu s populární francouzskou hudební kapelou Les Charlots má hodně co do činění s realitou a co si budeme povídat, daná problematika je stále aktuální. Konkurenční likvidace malých obchodů silnými obchodními domy. V roli majitele jednoho obchůdku se objevuje Michel Galabru, jehož prostřednictvím máme možnost vidět osobní dopad takového skutku. A samozřejmě nechybí ani Jacques Seiler. Sice vážné téma, ale to by nebyl Les Charlots, aby vše náležitě nepojali humorem sobě vlastním. Situačního humoru a groteskních scén je tu tady opět více než dost a byť se to každému nemusí zdát, jejich skopičiny tentokrát nejsou zase až tak přepálené, jako u jejich předešlých snímků. Dějově jde doslova o válečný stav ve snaze obchodnímu domu ublížit, jak to jen jde. A to je to, oč tu běží. Humorná stránka na dnešní dobu sice již krapet zastaralá, ale se svým správným smyslem pro humor stále pobaví. ()

Iriquindae

Hodně střelená záležitost, ale ne tak hezky jako od Monty Pythonů. Místy je to skutečně dost trapné, na druhou stranu se pár gagů velmi povedlo a budu si je pamatovat, film to ale nezachrání. ()

cure

Ranný budíček neskutočný, pracovné príležitosti odfláknuté s plným nasadením, krádeže v hypermarkete excelentné, predstavenie nezabudnuteľné. Môj best of the best od Les Charlots. ()

AxelWers

Zrejme najlepšia komédia Les Charlots o štyroch kamarátoch, ktorí pomôžu svojmu známemu, ktorý vlastní malý obchod, bojovať proti veľkému supermarketu. ()

NiaWolf

Nejlepší film Los Charlets. ,,Už je to blbý, každý ráno stejný fóry.." • ,,Topení je v podlaze...je to praktické a taky velmi zdravé.." • ,,TY KATE SELAT!" • ,,Tady, šlohnul jsem Vám peněženku, nepoznal jste nic?" ,,Ne, ale že jsem férovej, tak tady máte svou." • ,,Emile, to chce velkou sklenici..." • ,,Vejdou do obchodu převlečení za Mikuláše a v koších mají úplnou zbrojnici.." ,,Dobrý, ale za 14 dní jsou Velikonoce..." Btw. 1 frank (1970) = 23 Kč (2015) ()

Razzor_82

Stará francouzská komedie, která si bere na mušku boj hypermarketu s drobnými podnikateli. Čtyři kamarádi příjemně pobaví svým osobitým humorem ale po delší době jsou znát vynuceně hrané gagy. Vykrádání hypermarketu je originálně a vtipně zpracováno. Jde tak o takovou dobovou konzumační veselohru, která po letech ztrácí glanc na humoru. 6/10 ()

Odpadlik

Klasická komedie Francie 70.let. Se skupinou Les Charlots jedna z těch lepších (scény "krádeží" v supermarketu jsou bezchybné, stejně jako "zdržování" aukce). Pamatujete ještě jak nám tehdy takový supermarket připadal jako něco neskutečného? ()

klasik79

Doporučuji pozvolna si zvykat na Les Charlots v jiných jejich filmech a až budete alespoň trochu odolnější jejich bláznivým komediím pak risknout Velký bazar,ale stejně není zaručeno že se smíchy nepočů... Jednoznačně nejsměšnější komedie. Super!! ()

Sosak

Známé komediální francouzské kvarteto v jedné ze silnějších komedií 70. let. Řadu scén si pamatuju i po letech a ani scénář není tak debilní, jak by se na první pohled zdálo...asi se na to mrknu někdy znova. ()

ecis

Jedna z tych spomienkovych komedii detstva. Z prelomu 70's a 80's mam pri talianoch uchylku na Fantozziho, pri francuzoch na Les Charlots :) ()