Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petra se snaží utéct od manžela. Jde to těžko. Velká láska je pryč. Dnes se navzájem ničí. Zatím jen psychicky... Aby zastavila destruktivní hru a našla řešení, musí Petra poznat, jak velký podíl viny na rozpadu vztahu má ona sama, jak moc kopíruje chyby své matky a jak před opakováním špatného modelu ochránit vlastní dceru. Další Nevinnou lež s Hanou Vagnerovou, Janou Preissovou a Jiřím Vyorálkem v hlavních rolích natočila Jitka Rudolfová. (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lepšiu rozvodovú dvojicu ako Vyorálek a Vagnerová si ani neviem predstaviť. Tým by som rozvod predpovedal už pri zásnubách. Opäť jeden z tých dobrých častí úspešného seriálu, kde sa pozerá na rozvod zo všetkých strán, je to aj o závislosti a zvyku jedného na druhého. A o deťoch. No najlepšie riešenie je to vždy zobrať bez emócií a s čistou hlavou. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dlouho jsem váhal a hledal viníka rodinné krize. V průběhu děje a odhalování souvislostí se váhy nakláněly sem a tam. Až přišel ten moment, byť v podstatě náhodný. Ovšem "vnitřní bohyně" s jógou, sedící ve zlaté kleci, chvilku vedla o parník. S příchodem Pavla Nového se mnohé vyjasnilo. Poté muselo padnout klasické "takže nakonec za všechno můžu já". Příběh ale díky tomu dopadl nejlépe, jak mohl. Potěšily mě nejen postavy v hlavních rolích, ale také příjemný "Žloudek". ()

Reklama

claudel 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moje pravda není na první zhlédnutí žádné terno, ale když se mi celý příběh rozležel více v hlavě a přečetl jsem si komentář uživatele Helmutek, dávám mu zcela za pravdu, pokud jde o vyústění celého příběhu, byť jsem si v průběhu kolikrát říkal - tohle je zbytečné, přehnané, za hranou. Na druhou stranu lidské vztahy nám nabízejí někdy i ty nejroztodivnější varianty, takže vlastně se scénáristům vztahových dramat nemusí klást žádná omezení. ()

Inozuka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zbožňuji Vyorálka, takže v roli psychicky labilního týpka jsem si jej nemohl nevychutnat. Zaválel to skvěle, stejně jako Jana Preissová a dokonce i ta Hana Vagnerová zde výjimečně nebyla jen hezká, ale i něco zahrála. A ten konec jsem hlavním postavám přál - i ze zdánlivě bezvýchodné situace jde vyjít se ctí a s uchovaným zdravým rozumem. ()

kocik1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Patologické vztahy se často táhnou celými generacemi a ty ničí, ničí a ničí. Schopnost zastavit se a vystoupit ze zajetých kolejí většinou není jejich přímým účastníkům dopřána a tak ničí ve jménu spravedlnosti dál. Za tohle téma tleskám, kéž by alespoň jednomu milovníku černobílých řešení otevřelo oči. Sice způsob provedení není žádná bomba, ale film rozhodně stojí za vidění. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama