Moje pravda (S02E04) (epizoda)

Drama

Česko, 2014, 1 h 14 min

 • claudel
  ****

  Moje pravda není na první zhlédnutí žádné terno, ale když se mi celý příběh rozležel více v hlavě a přečetl jsem si komentář uživatele Helmutek, dávám mu zcela za pravdu, pokud jde o vyústění celého příběhu, byť jsem si v průběhu kolikrát říkal - tohle je zbytečné, přehnané, za hranou. Na druhou stranu lidské vztahy nám nabízejí někdy i ty nejroztodivnější varianty, takže vlastně se scénáristům vztahových dramat nemusí klást žádná omezení.(17.4.2017)

 • sator
  ****

  Taková nenápadná klasika... Halbichovi bych věřil nájemného vraha,terapeuta fakt ne...Vstupem Pavla Nového vzniká jiná kvalita...(4.5.2018)

 • Helmutek
  ****

  Drsnej a realistickej rozvodovej příběh s výbornym koncem, kterej je zajímavej myšlenkou, že vítězstvím v těchhle situacích často nemusí bejt jen to, že se ti dva daj zase dohromady, ale i to, že se už třeba spolu dokážou "jenom" klidně a smírně rozvést. A Vyorálek i Vágnerová byli oba skvělí.(14.11.2016)

 • Inozuka
  ***

  Zbožňuji Vyorálka, takže v roli psychicky labilního týpka jsem si jej nemohl nevychutnat. Zaválel to skvěle, stejně jako Jana Preissová a dokonce i ta Hana Vagnerová zde výjimečně nebyla jen hezká, ale i něco zahrála. A ten konec jsem hlavním postavám přál - i ze zdánlivě bezvýchodné situace jde vyjít se ctí a s uchovaným zdravým rozumem.(7.8.2017)

 • 6thSun
  ***

  Sepsáno někým, kdo má odžito a hlavně odpozorováno, některé momenty jsou po psycho(logické) stránce milimetrově přesné, styl vyprávění přesto postrádá vyloženě vtahující momenty a čím více se film blíží závěru, tím méně toho dokáže nabídnout.(28.4.2017)