Ďaleká búdúcnosť. Ľudia zo skúmavky už nie sú len fantáziou, vzduch plný prachu, nedostatok jedla a kvalitného kyslíka pripravuje pozemštanov o nádej na lepší zajtrajšok. Ľudia o posledné potravinové zásoby nebojujú na vojenských poliach, ale v arénach, kde o víťazstve rozhodujú stotonové bojové stroje. Finálny zápas sa pomaly blíži a stajne robotov Alexander a MasimutoTech pripravujú svojich pilotov na záverečný boj, ktorý skomplikuje nielen priemyselná špionáž, ale aj láska. (D.I.G)

galfaroth

Tenhle film nejde posuzovat dnešníma očima, protože film byl natočen v době, kdy ještě počítačoví trikaři strouhali pastelky a snili o tom, jak budou z kartonu dělat kosmické lodě. Na tehdejší dobu se jim triky povedly a mě jako malému capartovi se dostal boj mezi dvěma roboty...tý jóóó. Navíc pokud se nad filmem zamyslíte je to zajímavá myšlenky, kdy se nevedou světové války a spory mezi velmocemi se řídí pouze vítězstvím mezi dvěma obřími roboty řízenými lidmi. Vše je doladěno příběhem hlavního hrdiny a ženou, která chce bojovat za každou cenu. A proč píšu recenzi, až nyní? Protože jsem ztratil 132 minu u Pacifik Rim a vzpomněl jsem si opět na jeden film, který byl natočen dříve a měl v sobě více šťávy. ()

Artien

Výborné béčkové sci-fi. Pro mě ohromná nostalgie. Kdo neviděl, jako by nebyl. Z tohoto filmu je na první pohled znát, že nebyl točen s vysokými ambicemi, a to je na něm sympatické. Nepůsobí směšně. Drží se vysoko nad bahnem plným rádoby-trháků. Z žádného důvodu ho nemohu zařadit mezi špatné filmy. Špička ve své kategorii. ()

xulux

Tento film, jsem dostal k narozeninám na VHS, řekl bych asi k 15-tinám ... Ano, je to už nějakých cca 25 let ;) ale nedávno jsem si na něj nostalgicky vzpomněl a počet hvězdiček dávám k té době, kdy jsem jej viděl, dnes už bych z něj asi tak nadšený nebyl, ale to je už jiná doba a jiné možnosti filmů ;) ()