poster

Labyrint: Útěk

 • USA

  The Maze Runner

 • Slovensko

  Labyrint: Útek

 • Kanada

  The Maze Runner

Akční / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ****

  Rozhodně příjemné překvapení. Čekal jsem dětinskou hovadinu, no není tomu tak. Labyrint dokáže od začátku skálopevně zaujmout, přičemž následné odhalování reality spolu s hlavním hrdinou není ani trochu nudné. Naopak! Výlety do bludiště jsou kurva šponózní, audiovizuální zpracování se fakt povedlo, příběh je až do finále fajnové nečitelný, takže nebýt klišoidního závěru a prudiče, ocasníka a kuního xichtu Willa Poultera, uvažoval bych možná i o plné palbě. Ostatní mladí herci jsou talentovaní, celý film podrželi. Bavil jsem se nadprůměrně. 75%(5.10.2014)

 • Malarkey
  ***

  Mám radost, že poslední dobou Američani točí jeden film za druhým na základě fantasy bestsellerů pro mladé, kterých je poslední dobou tuny. Za ty, co mě teď napadá třeba Hunger Games nebo Divergence. Každopádně i Labyrint: Útěk je dobrým filmem. Možná to na první pohled podle mého hodnocení nevypadá, ale já se u filmu fakt bavil. Ono totiž není zase tak jednoduchý dost rozdílný svět od toho dnešního představit do filmu. Tvůrci to ale zvládli dobře a jediný problém, který tak pro mě vznikl je samotný příběh, který mě místy štval, s čímž ale já vůbec nic neudělám. Naštěstí se do toho gay prostředí vměstnala jedna dívčina a tak to od druhé půlky filmu mělo alespoň trošku koule.(7.12.2014)

 • Shakers
  ***

  S tých všetkých knižných trhákov ma bavil aspoň tento. Asi to bolo tým, že hlavnú rolu nehrala nejaká slečna, ktorá ma obvykle komplikovanejšiu romantickú líniu ako Nolanové filmy. Tu sa vsadilo na záhadný, akčný a celkom fajn natočený teen-film. Možno potrvá kým si k tým sopliakom vytvoríte nejaké sympatie, aby ste im mohli fandiť, za to labyrint vás zaujme takmer okamžite. Slušná oddychovka zo zaujímavým námetom. Hudba sa tiež podarila. Obľúbený soundtrack: Finale. 70% - 3*(11.12.2014)

 • Ainy
  ****

  Snad svůj koment napíšu tak, abych nijak zbytečně nespoilerovala. Je fakt, že jsem příliš nepochopila smysl toho, proč přesně je tam zavřeli a nechali svému osudu. Snad se víc dozvím v pokračování, přesto cítím, že mě tím bližším neobjasněním jejich situace trošilinku rozladili, ale co už no ... To, co jsem na plátně viděla, bylo vcelku napínavé, tajemné, dobrodružné ale i smutné, kdy tím rozezněli mou citlivou strunu. Nikde jsem nenašla nudné místo, dokonce mě překvapili i tím, že tam zbytečně nenacpali sladkou romantickou zápletku tak obvyklou u amerických filmů. To je příjemné plus! Taky obsazení mladých herců se povedlo. Labyrint je jedním z mála teenagerovských filmů, který mě bavil.(27.9.2014)

 • Xmilden
  ***

  Prvních 30 minut skvělých v nadprůměrné dobrodružné podívané, která působí mnohem dospěleji, než kdy producenti dovolí takovým Hunger Games. Twillightem si pusu raději ani špinit nebudu. Pro mě překvapení s hororovými prvky a kdo má rád podobné útěky z vězení neměl by zase tolik váhat nad návštěvou kina. Čert ví jaké bude pokračování, osobně bych se velmi nerad dočkal dalších Resident Evilů. 60%(29.9.2014)

 • - Natáčanie prebiehalo v Baton Rouge v štáte Louisiana a trvalo 60 dní. (Eoin)

 • - Nejoblíbenější scéna herce Dylana O' Briena, představitele Thomase, byla ta, ve které se wrestlingovým způsobem pere s Gallym (Will Poulter). (Stoka)

 • - Spoiler: Na konci knižnej predlohy sú utekajúci bežci vyzdvihnutí autobusom. Na konci filmu to nie je autobus, ale vrtuľník. (Laslo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace