Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ****

  Hoši si ten záver vychutnali ako rockové hviezdy... Dokonca v tých okuliaroch vypadali ako Bono! Totálna jeba! Práve kôli takýmto pár silným scénkam udeľujem štyri hviezdičky. P.S. Na konci filmu je vidieť nádherne ten rozdiel medzi pravým nefalšovaným robotníckym ksichtom a tým hereckým.(6.12.2015)

 • JohnSmith
  ****

  Moc pěkné drama. V dole je Banderas výborný a stejně tak i Phillips. Na povrchu pak nejvíc zaujme Binoche. Celkově se hercům podařilo podat výborné výkony a je fajn, že nikdo zbytečně nepřehrává, což ve filmu o lidech s jihoamerickým temperamentem, je docela zázrak. A upřímně, civěl jsem jak puk na scénu s vytahováním prvního z horníků a to se mi fakt už dlouho nestalo.(7.2.2016)

 • Fiftis
  *****

  Toto je jeden z úplne najlepších katastrofických filmov celkovo. Ak o tejto katastrofe, ktorá sa stala v roku 2010 nič neviete, tak si to ani nezistite pred zhliadnutím snímky, aby ste boli v napätí, ako to dopadne. Pamätám si akoby to bolo včera, keď to v roku 2010 dávali každý deň v správach. V hlavnej úlohe absolúte famózny Antonio Banderas. Má proste charizmu, ktorá sa tiahne celým filmom. Príbeh som poznal z televízie, vedel som, ako to dopadne a napriek tomu som sa príbehom nechal unášať. Veľmi pekné. O banskom nešťastí v Čílskej Attacame v roku 2010 sa dozvedel celý svet. Rozsah katastrofy a technickú náročnosť záchrany baníkov mi pomohol objasniť až tento film. Ono trafiť malú záchrannú kapsulu v hĺbke 700m relatívne tenkým vrtákom asi naozaj nie je len tak. Film je urobený vierohodne, zaujme nielen technickými detailami, ale aj citlivým popisom pohnútok všetkých postáv príbehu.(16.11.2019)

 • Tosi
  ****

  Není jednoduché poutavě natočit příběh, který si všichni pamatují a ví jak dopadl. Chilské pesos by pokladny moc nenaplnilo, tak si to musíme vychutnat v angličtině, v hlavních rolích s herci ze Španělska, Francie a Irska. Možná věděli proč, Antonio Banderas totiž odvedl zdaleka nejlepší výkon ze všech herců. Šel jsem do filmu s nízkým očekáváním, ale nakonec jsem byl potěšen tím, že i když byl výsledek po 69 dnech dopředu znám, režisérovi se povedlo udržet napětí až do konce. 70%(4.12.2015)

 • Fr
  ***

  ,,PRAVDĚPODOBNOST JEJICH ZÁCHRANY JE 1%…“ /// Hornickej snímek. Seznamovací rychlovka (takže žádný srdceryvný plkání a vymejvání mozků sladkejma dětičkama…) a šup do autobusu směr důl San José. Pak už je to klasika – hamižnej vykořisťovatel, dobromyslnej politik a parta chlapů v díře. Tiky v ksichtech příbuzných, jihoamerickej smysl pro zodpovědnost, ale žádný hornický plačky a vykonstruovaný dramata. Stojí to zavidění, i když zrovna žádnýho horníka neznáte (Verbal se nebočítá!). Podmínkou není ani důl vlastnit. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Knihu "Deep Down Dark: The Untold Stories of 33 Men Buried in a Chilean Mine, and the Miracle That Set Them Free", kterou v roce 2014 napsal Héctor Tobar, jsem nečetl. 3.) Zjistím, že když z vrchu padá bagr, je něco špatně. 4.) Nikdy jsem se neradoval z vrtáku. 5.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(9.12.2016)

 • - Čilskí baníci ešte v podzemí uvažovali o tom, že ak ich zachránia, ako najlepšie vyrozprávajú svoj príbeh. Ten sa rozhodli vydať v knihe, ktorú spísal renomovaný guatemalský publicista Héctor Tobar. Zisk z jej predaja si rozdelili všetci zavalení baníci rovnakým dielom. (Zdroj: pravda.sk)
  (vander19)

 • - Ako odškodné dostali baníci od štátu 9 tisíc amerických dolárov. (Zdroj: pravda.sk) (vander19)

 • - Herečka Juliette Binoche nahradila pôvodne obsadenú Jennifer Lopez. (MikaelSVK)