Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Trixinka

Muži v černém jsou pro mě pouze J a K, tedy Will Smith a Tommy Lee Jones. Tato napodobenina má s původními filmy společný pouze název. H je vtipný, až je trapný, M nudná a snad je ten prťous to trochu zachraňuje. Krtka uhodnete skoro okamžitě a mimozemšťani jsou až na druhém místě, spíš jako nutná vata v pozadí. Ne, ne a ne, tohle se nepovedlo. ()

netWoor

Zcela bez nápadu. A vlastně se přiznám, že jsem to ani nepochopil, tak mě ty naprosto nevysvětlitelné hovadiny nudily.. ()

Shaleman

Tak to byla hrůza. Thompson to nebaví a Hemsworth se snaží přehrávat jak o život, takže vlastně koukáte na Thora v černém obleku. Ne zrovna zdařilé CGI, akce bez nápadu a zápalu, příběh jak z filmu ze přelomu tisíciletí (už mě to zachraňování začíná unavovat) a veškerý vtip je založený na Hemsworthově zálibě hrát blbce - od třetího Thora mu to celkem jde, ale tam toho blbce má alespoň dobře napsaného. Takhle zpětně mi přijde, že ani jednomu ze tvůrců toto nebylo zrovna dobrým šálkem čaje, celý to zpíchli horkou jehlou a studio nás má za blbce, jestli si myslí, že takováhle hloupost přitáhne diváky do kina. Publikum pro tenhle styl odrostlo. ()

Pavel82

Liam Neeson je padouch. Měl bych před tohle oznámení napsat spoiler, ale jakmile ho uvidíte, ihned pochopíte. Původní trilogii nesahá ani po kotníky. Absolutně bez příběhové linky, jen prostě střídáte jednu destinaci vedle druhé a děláte tam něco rádoby cool. Hlavní dvojice se ani moc nesnaží, protože vlastně nemá co hrát. A mám pocit, že to celou dobu v skrytu duše vědí... O to je to také bolestnější. Úplně zbytečné ždímání značky MIB. ()

Acrobat odpad!

Už som sa takmer ocitol v hnutí MeToo, ale zistil som že mám predsa vojaka, ktorý pri peknej partnerke pekne salutuje. Muži v čiernom sa po tých časoch pekelne zábavného doberania sa zo strany L a S, zmenili pri dnešných trendoch na vyváženú nikoho nedoberajúcu sa lacnú zábavu, ktorá zo stoličky jednoducho nemôže zhodiť. Šablóna príbehu vytvorená Sonnenfeldom je tu skopírovaná presne do bodky, ty si len odčítavaš nové hračky, pištole a výzor mimozemšťanov. Námet sa totižto na mojej strane už obohral a problém som mal veľký už pri MIB3. MIB4 sú miestami trápnymi dialógmi a otáznou akciou vovedený do sféry bezpohlavnej zábavy. Krátke epizódne nuansy ako sex s mimozemšťankou, zbrane v aute, spoznanie sa po časoch, sa nestali základnými piliermi. Hlavné postavy okrem Chrisa lezú na nervy, Neeson má výraz „duchom neprítomný.“ Gary Gray a štúdio a neviem kto mal pocit, že tento prameň ešte nevyschol. No voda z neho nabratá nebola fontána mladosti, ale akási mišmašová stuchnutá voda. (videné 27.11.2019, BDrip) ()

bearmeedek

Čekal jsem to opravdu daleko horší. A nebudu dávat nižší hodnocení jen proto, abych nebyl za blbce (ostatně i toto je má osobní věc). Film hodně klouže k nižší věkové, až dětské, kategorii. Ale určitě jej nehodlám srovnávat se starou klasikou, která mimochodem byla také poplatná době. Pustil jsem si to právě proto, že jsem zrovna nechtěl o ničem přemýšlet a chtěl se odtrhnout na chvilku od záplavy krizových zpráv o virových opatřeních. A funkci nenáročné oddechovky to zrovna v tuto chvíli splnilo. ()

E lan

Přimhouřím oči a dám ***. Dobré triky, kombinace mladých herců a dvou starých pardálů. Ne, nebylo to špatné... ()

Dolby.130

Tak osobne som od toho filmu čakal viac. Síce hviezdne obsadený ale ani to ho nezachránilo. Jedine Chris Hemssworth to celé ťahál svojou charizmou a humorom ale Liam Neeson mi tam trochu vadil a ešte viac mi tam vadila Tessa Thompson. Podľa mna jej tá rola nesadla ale zato Rebecca Ferguson aj keď len na maly moment dokázala povzbudiť dopozerať ten film. Celkový dojem je sklamanie. Začiatok suchý stred sa dal koniec nič mimoriadne a veľmi predvídateľný. Ale tak niekomu to mohlo sadnúť a páčilo sa to mne veľmi nie. ()

Nix

Tak tohle je zbytečný pokračování, které má s původní MIB společný jen název. Občas se bůh blesku dostane tam kam nemá. Něco se jako dalo vydržet, ale víceméně celej film jsem se nudil. Tohle už nebudu absolovovat znovu. ()

Flory14

Prvně musím napsat, že série Men in Black je pro mě srdcovka, Hemswortha mám ve své top 10herců a trailery mě svou kvalitou nahecovali natolik, že jsem je v kině poznával už po první sekundě. Každopádně, tohle je snad moje největší zklamání za poslední roky. Film nemá vůbec nic, co stojí za chválu (design mimozemšťanů neberu, to je povinnost pro tuto sérii). Ústřední dvojce za mě nefunguje. Šablona, přitrloublý a nezodpovědný hezoun spolu s racionální, chytrou a na vše nadanou ženou mě opravdu nebere. Mrňavýho blbce ani komentovat nebudu, trapný pokus o získání děckých fanoušků. Minimálně z postavy Hemswortha se dalo vytřískat mnohem víc. Zápletka filmu je neuvěřitelně nudná a zbytečná, že po filmu ani nebudete řešit o co šlo, protože je to fuk. Celkově je scénář špatnej, jak kdyby to někdo sepsal v polední pauze na oběd. Absolutní vrchol lenosti něco vymyslet je zvrat s modrým bodyguardem. Představení celé organizace novým fanouškům je odfláklé a ploché. Jak může postava Tessi Thompson po pár štěkech dostat tak důležitý úkol, když je nováček co neprošel výcvikem se zkušenějším kolegou a kterou ani sami nevybrali ale přisrala se sama? Nejsem člověk co by porovnával s originálem, vždy rebootům dávám šanci vykopat si své místo na slunci, jediné co chci, aby neuráželi originál, bohužel tady se to děje. Málo odkazů na původní ságu (celkem tři), taky nepomůže. Ve výsledku jen dobře, ať se tento projekt co nejméně spojuje s původními filmy. Jediné co beru jako plus tohodle projektu je to že, vám dá touhu si spravit chuť původní trilogií. Tomuhle filmu se vyhněte obloukem, ani bych to nepodpořil ilegálním stahováním na uložto. Jednu hvězdu to dostane za to že se to dalo dokoukat, za Chrisse a že jsme se tak 2x zasmál. ()

Shitonit

Vcelku povedený pokračování, navazuje, baví, akce střídá akci a humoru je víc než dost. M zvládá roli na výbornou, a vezmu-li v úvahu vysoko nastavenou laťku předchozích filmů..líp to asi nešlo. Stačí se jen osvobodit od očekávání, zaujmout bojovou pozici lačného diváka, vykulit kukadla a nechat se vcucnout. ()

Mahowny

Muži v černém jsou lovebrand a tak zdejší hodnocení považuju za emocionálně ovlivněné. Za prvé herecká obměna imho dopadla dobře (i když sám bych raději klasiku) a CH to zahrál ala poslední Thor, kde mi jeho rozverná verze pobavila + ta malá černá valkyra (WTF?) byla taky vpoho. Za druhé scénář držel pohromadě a efekty byly najedničku s hvězdičkou, takže další shitformers se nekonali. Nejnovější díl MiB byl zase zábavná buddy scifi komedie. Našel jsem si tam dokonce i pár svých guilty pleasure momentů a popkulturních odkazů. Vypadá to, že Hollywood díky miliardě avengerů a xmenů tuten filmovej styl vybrousil. Děj je samozřejmě předvídatelnej a neoriginální a potřísněnej feministickym sekretem, ale co lidi od už třetího pokračování Holywoodskýho scifi v roce #metoo 2019 čekají? ()

Shanen29

Moc by mě zajímalo,co na to řekl Sonnenfeld osobně,jakou práci odvádějí jeho nástupci.Jinak nemám k tomu co říci. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)