Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

ESNYR

Mám pocit že kdekoliv se Hemsworth oběví, to stojí za prd. Bláznivá dovolená - propadák. Ghostbusters - propadák. Men in black - propadák. Ten chlapík by měl vyměnit toho kdo mu dohazuje filmové role. I ten Thor, se postupně propadal a propadal až se změnil na nezáživnou postavu. Muži v černém nefungují ani jako pokračování, ani jako pokus o restart a ani jako komedie. Polovinu filmu jsem otáčel očima kvůli protahování trapných scének, humoru a situací. Agent(ka) "M" byla na pěst už co se jako dospělá oběvila na plátně a agent "H" je nějakou trapnou parodií na Willa "J" Smitha. Děj je jedna velká směs miniscének které se někdo pokusl naroubovat do 2 hodinové stopáže aby ten film neměl jen 60 minut. Různé postavičky se tu oběvují a mizí a nikdo se ani nesnaží je nějak více využít, teda až na totálně nesympatickou postavu jakési zakrslé bukvice s čepičkou. Jak začaly vytahovat z různých částí auta ty zbraně, bylo mi vážně trapně a když už jsem si myslel že toho nechají, tak to pokračovalo dál a dál a dál. Tam kde první, druzí i třetí muži v černém fungovaly na jakémsi "uvěřitelném" základu, tady čtvrtý díl totálně ztrácí na zajímavosti a už se dostávají do éry CGI za každou cenu a je jedno že to celé postrádá efektivní a inteligentní rovinu. Když si vzpomenu na scénku kdy agenti "J" Will Smith a "K" Tommy Lee Johns, vlezou k té rodince do bytu, odsunou stěnu a začnou se vyzbrojovat, je to 100 000x geniálnější scénka, než když Thor a Valkýrie začnou tahat digitální zbraně z digitálního auta a pálí do digitálních protivníků. Stejně tak suprově funguje scénka kdy "J" Will Smith rodí malou chobotničku, než když tady kdokoliv byť jen mluví s jakýmkoliv mimozemšťanem. ()

a0001

Muži v čiernom, no miesto toho pár v čiernobielom. Feminizmus a multikultúra robia z diváka submisívného trpitela aj v tomto filme. ()

mivr

Tak, konečne som si to pozrel a dobre som urobil, že som návštevu kina v čase premiéry vynechal...tušil som že to bude zlé, ale nie až tak zlé. Bolo to celkom pozeratelné, ale netiahne sa to na diely s Will Smithsom. Tie 3/5 si nový Man in Black naozaj zaslúži. ()

Doctor003 odpad!

- Restart serie podle mě je tento Film slaboučký děj a bylo to zbytečné dva znamí herci od Avengersu si zahrají v tomto filmů a zbytečně vyhozené peníze Kdyby to nechali jak bylo Smithem a Jonsem bylo daleko lepší Velká zbytečná práce ()

vafio3r

Jeden z hlavních problémů, který u tohoto čtvrtého dílu série Muži v černém mám, je příběh. Mně osobně přijde velice zmatený, nesrozumitelný, bez nějaké větší výzvy. K tomu všemu je tu spoustu humoru, který se ovšem ne vždy podařil a hlavního záporáka odhalíte prakticky během chvilky. Na druhou stranu film zachraňují výkony herců. Především Chris Hemsworth, Tessa Thompson a Liam Neeson. Líbily se mi také zajímavé lokace, kde se odehrávaly vcelku napínavé akční scény, které měly dobré tempo a energii. Podtrženo, sečteno film si ode mě odnáší poctivé ***. ()

Kinofil

|| PG-13 || Sony || Rozpočet: $110 mil. || USA: $80 001 807 - ČR: 13 983 969 Kč - Celkem: $253 890 701 || Hrůza. Nejnudnější blockbuster r. 2019. Nudné postavy, nudný příběh, nudná akce, nevyužité CGI, humor, prostě nic. Je složité hodnotit film, který se rychle vykouří z hlavy jako tento. Chemie mezi Hemsworthem a Thompson se po Thor 3 úplně vypařila a hrají jakoby se 10 let neviděli. Zbytek osazenstva je jen do traileru a abychom pochopily, že jsme tentokrát v Anglii. Což je úplně zbytečně, když se s každou scénou skáče po světových lokací jako na trampolíně. To je vlastně jediné pozitivum. Stopáž tak uteče rychleji, jinak by film nudil ještě více. Co bych dal za MIB 2. Čekáte odkaz na J a K? Je tam! Hrozně trapný. Je to zkrátka nejzbytečnější sequel/remake/reboot...prostě film, který bude fungovat max. jako kulisa, kterou si pustíte při společenských hrách, sexu nebo chlastačce. Trochu drahá kulisa za 110 mega, ne? Jo počtka, je to Sony. 40%. ()

Ashka

Mám raději původní sérii, ale tento film zaujal obsazením jedněch z nejlepších světových hiphop tanečníků (Les Twins) do poměrně velké role dvojice padouchů. Jsou to dvojčata, ne jen naklonovaný herec. ()

Vasyl

Jo, bylo to tam. Men and women in black. V Nejbližší době očekávám, že svou nikdy nepoznanou dceru potká John Rambo a spolu rozsekají nějakou průměrnou bandičku zlých vojáků někde ve venezuelské jungli. Samozřejmě to bude lesba a minimálně mulatka. Ale to jsem odbočil. 3* je moc, jenže bych asi neusnul kdybych dal MIB míň. Nevýrazná jednohubka, kocovina bude muset být vážně silná, aby tenhle film dostal ještě někdy druhou šanci. ()

VencaSipka

Jako dobrý, ale chyběla tomu taková ta jiskra původní trilogie. Tou byla samozřejmě z velké části dnes už ikonická dvojice pro tuto trilogii. Ta dobře udělala a odmítla účinkovat v dalším pokračování. Není to ono zkoušet se rozjet se zataženou ruční brzdou. To auto se rozjede, ale pochvilce zjistíš, že už to smrdí. Pak už to jen nějak dojedeš a vyvětráš. Řekl bych o trochu lepší než návrat Krotitelů duchů, ale ne o moc -> tam ten feminismus čpěl ještě víc než tady -> shodou okolností i tam hrál Chris Hemsworth. Tři hvězdy. Až se mi to trochu rozleží, tak možná sjedu na dvě. ()

krumlajs

Strašná nuda !!!!! Absolutně nazajímaví hrdinové i záporáci. Příběh nesmyslný a kdo je záporák je jasný asi od 10 minuty. Chemie mezi Hemsworthem a Thompson absolutně není (narozdíl od Thora). Okamžitě po zhlednutí jsem si musel pustit jedničku abych si zpravil chuť. Snad nechají všichni Muže v černým alespoň 20 let v klidu, protože další takovej film, bych už nemusel přežít. Radši si všichni pusťte jedničku, protože to je pecka. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)