San Antonio, štát Texas. Telá príslušníkov rôznych drogových kartelov sú nájdené zavraždené, znetvorené a zbavené všetkej krvi. Nekompromisný agent protidrogovej jednotky Carlos Seguin (Erik Estrada) zistí, že hrozné vraždy má na svedomí svorka netvorov, ktoré zodpovedajú smrtiacim predátorom známym z miestnych legiend. Carlos sa spolu so svojou novou horlivou partnerkou Tracy Taylorovou (Julia Benson), svojhlavým synom Tommym (Jorge Vargas), s ktorým už dávnejšie dobre nevychádza, a ďalšími obyvateľmi mesta musí postaviť proti krvilačným príšerám a čeliť im v zúfalej bitke pri múroch slávnej pevnosti Alamo. (Incantator)

zdeny99

Čupakabra je nízkorozpočtová tragédie, ve které se prohání jeden Mexikán v kožené budně s brokovnicí v ruce na motorce jako Arnold v TERMINÁTOROVI. Jenže tu nelikviduje dokonalé stroje z budoucnosti, ale příšerně zpracované čupakabry. Spíš než čupakabry vypadají jako poskakující skalpované hyeny a ty menší připomínají skalpované čivavy. Kromě toho všeho je to ještě strašná nuda. [297. hodnocení, 38. komentář, 11%] ()

drankeryth

Vacsina typkov tu tento film hodnoti ako odpad, s cim zas ja moc nesuhlasim. Nebol to zrovna filmovy klenot, ktory sa vam zaryje hlboko do pamate, ale ani zas to nebola taka hrozna sracka, ktoru by bolo najvhodnejsie zakopat hlboko do ciernej zeme. Detektiva, ktoreho si zahral Erik Estrada mi moc nesadol do tohoto filmu. Bol taky nemastny, neslany. Hral sa na velkeho drsnaka, ktoremu by skor sadla rola nejakeho stareho paprdu, ktory len cumi na telku. A tie trapne zabery na motorku, ktoru obsluhuje bolo na zaplakanie. To bolo jasne vidiet, ze to neni realne. Najviac, co mi na filme vadilo bol hudobny doprovod, ktory ma len zbytocne rozculoval, ako tam nevhodne zapadol. Dobre pozitivum vo filme boli dost caste utoky psovitych seliem, aj ked tiez neboli vymyslene najlepsie, co sa tyka pocitacovych efektov. Aj zabery utokov mohli byt vzate viac do kamery a nie mimo nej. Potesilo by ma to viac:) Vo filme sa furt nieco deje, co ma dost potesilo. Skoda, ze to nebolo zobrate profesionalnejsim pristupom, co by bolo skvele. ()

MickeyStuma

Akční horový příběh, který má spád, atmosféru a švih. Čupakabra, tajemné stvoření napadající v širém okolí vše živé. Děj snímku z prvu začíná jako obyčejné krimi. Jsou nalezena mrtvá rozdrásaná těla a tak probíhá rutinní vyšetřování až do odhalení původců těchto činů. A vše se rázem změní v divoký hon, kdy není jisté, kdo bude výtězem. Snímek by celkově nebyl vůbec špatný, nebýt na dnešní dobu velmi nekvalitních pixelových Čupakaber. Vyobrazeni nejsou špatně, ale jejich pochyby jsou jako z PC hry na přelomu 90. let. Ne, to už opravdu takto do očí bijící nereálné oživení vymodelovaných zvířat nikoho nenadchne. Tvůrci z nedostatku peněz použili velmi starý software , který nepřekoná dnešní možnosti. A my bohužel takovýto výtvor už nepříjmem. Škoda. ()

RottenFox odpad!

OMG?! Co ty scény, jak Estrada jezdí na motorce a my se na to díváme z bočního pohledu?! To je nějaký vtip?! Líp by to natočili i ty dva medvědi od Kolína. ()

Acrobat odpad!

A mozno to Alamo az dodnes hori po takej uspesnej misii Erika Estradu, co na motorke len sedi a modre platno mu imituje krajinu ako Connerymu v Goldfingerovi povedzme. Mozgova obrna tvorcov je ako cupakabra. Ani pes, ani diablo. Pankharti su to a Sicaria na vas. Odpudive dielo s nekonecnou hlupostou, ktore robi dobre tak ako halucinogenny podmaz pocas horucky sposobenej tonzilititidou. (Videne 16.3.2021, AMC archiv) ()

brasek odpad!

Ako horor je to strašný snímok, ďalším mínusom sú nelogické dejové sekvencie. Z pohľadu retardovaných trikov je to však skvelá zábava, hlavne sa na to treba dívať s nadhľadom. Samozrejme ako fanúšik hororu musím jednoznačne hlasovať za odpad. ()

Shelby14

Do konce tohohle filmu jsem vydržel jen kvůli ukrutný grimase Estrady a zvědavosti kolik lidí a jak hloupou smrtí umře ... ()

Pan.Antonin odpad!

Děj sice svojí hloupostí docela baví, ale filmařsky a trikově je tento snímek natolik otřesný, že stejně na tu jednu hvězdičku nedosáhne, protože nic horšího jsem do té doby asi neviděl. Ty efekty jsou naprosto příšerné. Obvykle dávám odpad jenom snímkům, co mě vyložení zkazí náladu, což tady sice neplatí, ale hvězdu si to stejně nezaslouží. Ono když nezvládnete nafilmovat jízdu na motorce, tak byste měli uvažovat nad změnou řemesla. ()

DEJWIX114 odpad!

film fakt o ničem. zaběry chupacaber fakt viditelně umělé. příběh nelogický a lehko odhadnutelný. hudba divná.... dokoukano jen kvuli tomu abych mohl hodnotit.. a hlavně nic se o legendě o chupacabře ve filmu neřeklo.... ()

Peddro odpad!

Nejvíce mi vadilo, že podle popisu kryptozoologů, má čupakabra vypadat úplně jinak. Nízkonákladové filmy mají jednoduchý až povrchní příběh či zápletku a tomu odpovídá i nízká úroveň hereckých výkonů. ()

Nobunaga odpad!

Klišoidně blbý příběh se stejně kvalitními hereckými výkony, dialogy, triky, hudbou... Všichni jsou megahustí s megahustým výrazem ve tvářích, ze kterých sypou patetické hlášky, a přitom je to celkově směšné až na půdu. OMFG ZA CO ?! ()

lusst

Abraka dabra a je tu čupakabra. Alebo.. útok zmutovaných čiváv. Dávno som sa takto nezasmial 😂. Vrelo odporúčam 😂👍 ()

mikruu odpad!

Blbost. Nedal jsem to. Ta laterna magika se moc nepovedla, a to, jak střídá různé motorky také nevychytali. Asylum hadr... ()

Kristiin

1 hvezdicku davam protoze se to libilo memu 4 letemu synovi jinak me velmi pobavil kazdy zaber poldy na motorce v tu chvili jsem nevedela zda jse o parodii nebo jestli to opravdu mysli vazne =o) ()

Indominus odpad!

Estrada or Nada! Příšerné efekty se daly čekat, ale nejvtipnější byly záběry na motorce, to jsem si málem ucvrknul... ()

Chorch3e odpad!

První varování byl český název, druhé varování byla často se opakující trapná jízda na motorce hlavního hrdiny (to je opravdu jednodušší natočit ho, jak poskakuje na statické motorce a na plátně ubíhá okolí?), no a vrchol byl, když se objevily na obrazovce podivné animované minihyeny a každý, kdo je uviděl, měl hned jasno: Čupakabra!!! Rád mrknu na rádoby vážné horory, které jsou nechtěně vtipné, ale toto "dílo" bylo opravdu jen trapné... ()