Reklama

Reklama

Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

(více)

Videa (16)

Trailer 3

Recenze (511)

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Mám ráda filmy, které jsou na čsfd podhodnocené. Na první pohled od nich nic nečekám a pak jsem díky tomu mile překvapená :) Když pominu, že posledního lovce hraje Vin se stejným výrazem jako Dominic Toretto a že tak nějak miluji čarodějnickou tématiku (stále věřím, že se ve mě jednou nějaká magie probudí), jen doufám, že to nebude jen z úst mého milovaného, který vypráví kamarádům, že se z jeho přítelkyně doma stává čarodějnice :D, tak mě tenhle snímek celkem bavil. Sice je tam plno klišé a klišé a klišé, ale děj ubýhal a i když jsem trochu nechápala, proč je ta královna jediná odporná :D ale největší plus má prostě Ygritte, tedy Chloe, no prostě ta sexy zrzka.. Nevím proč, ale hrozně se mi líbí její hlas, mimo jiné :) Takže pro mě milé překvapení, nic náročného a palec hore za song (Ciara - Paint it black) ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Pro tentokrát mě stokrát viděné bavilo. Snad i proto, že současných čarodějnických filmů je pomálu, a tak je každý kousek dobrý. Tyhle záchrany světa před královnou čarodějnic (pradávných božstev, upírů, vlkodlaků, padlých andělů...no, tam by to byl král, tedy Princ) jsou prastaré a těžko přijít s novým příběhem. Ostatně všechny příběhy již odvyprávěla Bible, jak je dobré si občas připomenout, tudíž záleží jen na nové formě, prostředcích, způsobech...jelikož obsah a cíl jsou dané. Mám raději filmy přebírající atmosféru a vizuál úspěšných starších kousků (asi nemá smysl jmenovat, poučený divák ví), než levné pixely, tři neherce tvořící dav a zadní projekci. Pravda, nejvíce se mi líbil středověký úvod (a bral bych ve stejném duchu a době celý film), ale současnost mě výrazně nezklamala. Nejlepší byl morový strom, strážce (variace na Kerbera křížená se vzpomínkou na posádku StarTreku, co byla pod vlivem podobných parazitů), čarodějný bar a květinářství u Poison Ivy. Být i drak, dal bych 5*. Mírné chmury mi přivodila jen závěrečná titulková skladba Paint It, Black. Když už neměli originál od Rolling Stones, pak bych uvítal verzi od Inkubus Sukkubus...jenže to krajně nepříjemně kvičela jakási Ciara... ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Poslední lovec čarodějnic je průměrně natočená fantasy jednohubka prošpikovaná skrz naskrz akcí a všelijakými kouzly, která těží zejména ze sympatického hereckého obsazení, které vyvažuje jednoduchost scénáře, ve kterém je cítit klišé na sto honů. Jeden z kvanta filmů na jedno zhlédnutí, který neohromí ani neurazí. ()

sharky 

všechny recenze uživatele

59 % S vypnutým mozkem se to dá absolvovat poměrně se ctí. Rychle to odsýpá, Diesel je cool, efekty jsou vynikající a působí přirozeně, je tam náběh na slušné strašidelno, nějaká ta hláška se povedla (zvlášť ta finální od Caina). Člověk už to tak nějak všechno někde viděl jinde a patrně udělané lépe, přesto to jako celek funguje. Jen finální souboj má takové divné střihy a skoky, jak kdyby producenti film prostříhali. Tam a na úplném konci to trochu skřípe. A ještě skřípe celá role a účast Wooda, ten tam byl úplně zbytečný... Bez dvojky a dalšího zhlédnutí už se asi obejdu, ale přesto nemám pocit, že by to byl vyloženě zabitý čas. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|60%| Od tohoto dílka jsem nic moc nečekal. Podobné ujeťárny moc nemusím, ale přesto na mě trailer nepůsobil až tak zle. Především jsem byl zvědav na Vina Diesela. Roli zváld celkem dobře a i místy uvěřitelně. Celkově bych k filmu vylepšil scénář, větší zapamatovatelnost a finále, které mě už vyloženě nebavilo. Akční scény, vizuální stránka, efekty – to vše bylo zajímavé. Od začátku mě film zaujal, jen tak ta cca poslední třetina snímku začala dost váznout, začal jsem se nudit. Finále nebylo vůbec zlé, ale pro mě dost nezajímavé a nepřekvapující. Jinak si moc nemůžu stěžovat. Vin Diesel mě zde bavil, stejně tak i Michael Caine, který snad zvládne veškerou roli. Elijah Wood mi zde moc neseděl, ale nevadí. Zbytek herců ok. Hudba byla celkem normální. Takže ve výsledku mírně nadprůměrná oddychovka, která by dostatečně, zabavit měla. ()

Galerie (150)

Zajímavosti (10)

  • Scénář filmu se v roce 2010 umístil na Blacklistu - žebříčku nejlepších nerealizovaných scénářů. (JORDY)

Související novinky

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

S filmovou sérií Underworld to po třetím díle vypadalo bledě, ve čtyřce se ale vrátila Selene s tváří Kate Beckinsale (Letec) a zase bylo dobře. Není tedy divu, že se věčný boj upírů a lycanů chystá… (více)

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)

Reklama

Reklama