Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

bonovox

Deravý scenár, ešte horšie spracovanie a Vin ktorý jednoducho nedokázal utiahnúť tento zvláštny mix fantasy, akcie a drámy. ()

Pute

Spousta hvězd, spousta cool hlášek a záběrů, spousta nepřehlednejch střihů akce. K tomu mraky nelogičností, místy jakoby někdo vystřihl část děje, dohromady něco mezi Bladem, Jeníčkem a Mařenkou (Lovci čarodějnic) a trochu i Harry Potterem. Kromě Vina Diesela, jehož herecký projev je na úrovni Schwarzeneggera za mlada, nedostal nikdo ze známých herců větší prostor. Pokud chcete vidět asi jediný film, kde má Diesel vlasy, tak mrkněte, ale stačí na ukázky .. Jinak bych celý film zhodnotil - "Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?" ()

Sunwheel

Film robený cielene pre mladšieho, nenáročného diváka, ideálne ženského pohlavia. Ponúkne mu nejakú tú akciu, svalnatého hlavného hrdinu, trošku lásky a zaručene dobrý koniec (aj keď absolútne neguje celý film a príbehovo ste vlastne na začiatku). ()

Tsuki003

Na tomhle filmu mě nejvíc mrzí ten nevyužitý potenciál. Kéž by se přestaly dělat špatné remaky povedených filmů a občas se někdo chopil nápadu, který zaslouží lepší zpracování a udělal to líp než originál. Tohle je na to dokonalý materiál. Docela by se mi tohle líbilo jako třeba mini seriál. A super by bylo vše lépe rozpracovat, dát tomu logiku a hloubku. A ideálně herce, kteří mezi sebou mají chemii. Bohužel, to je asi hodně velké sci-fi. A tak nemůžu jinak, než tenhle jinak hodně slibný film dát za tři. ()

breebee

Ach jo, co to zase bylo... tak jsem si libovala, že s příchodem podzimu začnou v kině konečně něco dávat a otevírám sezónu zrovna tímhle. Bylo to nudné, neskutečně se to táhlo, děj byl totálně o ničem, herecké výkony strašné. Spoiler - a ani se nakonec nepolíbili. Zklamání. Dala bych jen dvě hvězdy, ale tím bych filmu ubrala procento na hodnocení a nejsem bitch, takže dávám tři a never ever again. /////// Když se na to dívám s odstupem, tak vlastně ani nevím, o čem byla druhá část filmu. Odešla jsem na záchod a prošvihla nejspíš hlavní point (ne že by mě to štvalo) a pak už se vůbec nechytala. Za mě to bylo prostě marné, kašlu na to, dávám 2, víc si to prostě nezaslouží. ()

DK197

Obsazení super, efekty super, atmosféra dobrá a písnička k závěrečným titulkým skvělá. Tím plusy filmu končí. Potenciál nevyužitý. A to tak moc, že brzy zapomenu, o čem to vlastně bylo... ... .... O čem že to bylo? ()

CzShenny

Musím říci, že je to veliké zklamání. Trailer byl skvělý a dostal mě téměř do kolen, bohužel po zhlédnutí celého snímku se to říci nedá, ba naopak... málem jsem usnul. Děj je uspěchaný a racionalita chronologie také vázne. Řadí se to bohužel mezi další očekáváním nenaplněné filmy a je to škoda, protože vizuální efekty byly precizně provedené. * VFX * Diesel / kamera ()

dylon

Přiznám se, že se svojí recenzí na toto Veledílo jsem musel počkat dva dny, protože takto intenzivní zážitek jsme po odchodu z kinosálu dlouho nezažili. Již od prvních minut nás Eisnerova režie a především důvtipný scénář doslova přikovaly do sedaček a my jsme nebyli schopni ničeho, krom naprostého oddání se filmovému kumštu. Stejným zážitkem byla obdarována i sousedka sedící o dvě křesla vedle nás. Vybavena veškerými zásobami ze své spíže, z kterých by se najedla půlka Nigérie a Ghany se nechala unášet od úvodních minut na stejné vlně. Pranic jí v tomto prožitku nevadily všudypřítomné drobky, které jí padaly od úst a neustálé šustění obalů, které prostě neubývaly a rojily se v její kabele jako houby po dešti. Vzhledem k naprosto brilantnímu scénáři, na kterém museli tvůrci strávit minimálně 2 roky bezesných nocí, mají herci totálně ulehčenou práci. Vin Diesel doslova exceluje a jeho lovecký převlek a účes? Za mě jasná nominace na Oscara za kostýmy. Michael Caine taky doslova exceluje - jeho role mrtvoly, kdy půlku filmu nehnutě leží - boží výkon. Elijah Wood v roli kněze - další povedená trefa. Jestli nějaký charakter dát člověku, který je doživotně spojen s Frodo Pytlíkem, tak jedině kněz, prostě další ukázka znamenitého castingu. Celou tuto partu doplňuje "You know nothing John Snow" Rose Leslie, s okouzlujícím přízvukem, který je příjemný jako sprcha po noční. Zkrátka když dáte dohromady Dominica Toretta s vlasama, Frodo Pytlíka v kněžském rouchu, 82-letého pána, který hraje mrtvolu (asi aby se připravil na svůj skutečný odchod) a "divokou" herečku z Game of Thrones, je jasné, že nemůžete šlápnout vedle. V podstatě ihned po projekci jsme se rozhodli, že tento film nemůžeme jen tak přejít a rozhodli se domluvit přímo s distributorem a poté i s českými kinosály, na exkluzivním "sledovacím právu" na příštích 20 let. Kontrakt spočívá v tom, že kdykoliv půjdeme v příštích 20ti letech do kina, vždy a v každém kinosále bude připravena páska s tímto filmem. Ve smlouvě je samozřejmě zahrnuta i spoluúčast naší milé sousedky se spíží v kabelce. Součástí kontraktu je samozřejmě opce o doživotním prodloužení tohoto práva. Samozřejmě sledovací právo je dědičné, již teď musíme myslet na naše potomky a jejich kulturní rozvoj. Závěrem bych snad jen dodal, že už se nemůžeme dočkat dalšího filmu s Vinem Dieselem, ty jeho herecké instinkty a drsné koukání přes rameno jsou prostě k sežrání. Všichni do kin na Posledního Lovce čarodejnic, hyjé! ()

prostoreka

2 nadšení chlapci a ich 2 menej nadšené, krajšie polovičky išli na tento kinematografický skvost, aby na jeho konci smutne skonštatovali, že, výrok nežnejších diváčok, Vín Dízel má pekný zadok, jeden nadšenec zaspal a ďalší sa nechal počuť výrokom:,,Hm, nejaké dlhé to bolo, ale čosi." Takže toľko k tomu. ()

bigmatko

recenzie predpovedali takmer filmovu a herecku pohromu ale v mojom kine sa nic takeho neudialo. diesel ako lovec carodejnic ma celkom milo prekvapil asi aj preto ze som ocakaval ovela horsie predstavenie. Vin sa mi sice moc nehodil do stredovekych scen pretoze jednoducho nema tvar ani mimiku na stredovekeho bojovnika. v modernom svete vsak uz bol taky aky ma byt nesmrtelny lovec carodejnic. je to take odlahcene fantazy v style carodejnikoveho ucna bez nejakej vyraznej dejkovej linie ale aj tak to ma svoje kuzlo a urcite sa pri tom nebude tak nudit ako prezentuju niektore recenzie. ak mate radi fantazy a vin diesela tak Vas film nesklame. ()

TOPmoovie

velmi lacny film, so sablonovym hollywoodskym scenarom, diesiel..tam asi nehral- nechal si iba pocitacom zkopirovat seba z inych filmov.tak posobi pri vacsine scenok. uplne nevyuzity namet. triky prehnane. cele zle ()

Monditrade

Tak poslední lovec doufejme bude poslední a nebude pokračovat. Takové práce a přitom je to taková blbost :-) jak by řekla Simonka Stašů....Akce co by se za nehet vešlo, triky pod na mě zboku...a většinou jen kecy. Film zpestřuje zrzečka Rose a alespoň je na co koukat. Wood je tam za trubku a Diesel....ten tam je vlastně jen proto, aby na to vůbec někdo do toho kina šel. Úplně o ničem..... ()

raru

Videné v kine s trinásťročným synom a musím uznať,že snaha tam bola.Výsledok tomu až tak nenasvedčoval,ale v konečnom dôsledku to nebolo také zlé.Som zhovievavý a zaokrúhľujem nahor.A možno preto,že tam ja môj super obľúbený Michael Caine,ktorý má svoj vek,ale vždy sa nájde úloha,ktorá mu sedí aj v tak vysokom veku a je to pán herec. ()

LucillaP

Pokud prostě vypneme a budeme jen koukat na obrázky, je tenhle film ideální na zaplácnutí bezmála dvou hodin v kině. Scénář byl slabší, akčních scén mohlo být klidně víc, ale trikově moc povedené. Nenudila jsem se, pár hlášek pobavilo, děj byl svižný, nevelká očekávání splněna. Po náročném týdnu je to správně nenáročná zábava, takže za mě spokojenost. ()

littlelight

Z toho, jak ty čarodějnice v hnízdě řvaly, jsem málem zapadl do sedačky, ale pak už byl průběh filmu mnohem příjemnější. Děj neustále odkrýval kousek po kousku, takže jsem se až do samého konce vůbec nenudil. Efekty skvělé, souddesign taky (dunění chůze pavoučího strážce ke konci byla opravdu efektní). Film dle mého názoru úspěšně kombinoval prvky různých žánrů a to v dobře vyvážených poměrech. Závěr byl už sice slabší, ale i přesto jsem z kina odcházel zcela spokojený. PS: Bude znít divně, když řeknu, že mi vlastně matka čarodějnic přišla docela pěkná? ()

Catchless

S frajerom sme na tom boli v kine a už v polovici som videla ako ho dvíha zo stoličky a potom mi vraví, že na to čsfd napíš že to bola úplná ******** :D Ja to nevidím až tak tragicky, ani som sa nenudila, celkom ma potešilo, že to nebolo zasadené do minulosti ako na začiatku, ale to skočilo do prítomnosti. Nebol však ničím výnimočný a celkovému zážitku asi prospelo to kino, aj keď to bolo na takom plátne až moc roztrasené a mihotavé. Človek 3/4 ani nevie čo sa tam deje. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)