Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

ostravak30

Poslední lovec čarodějnic je dalším filmem, který má potenciál, ale zůstane hrubě za očekáváním. Jednak je to hlavně kvůli přemrštěným efektům, které leckdy doslova bijí do očí, jednak též kvůli opravdu špatnému scénáři a hrozným dialogům. Že bude dějová linka podobná jako už tisíckrát jinde je jasné. Opět jedna záporná postava...ovládnutí světa...jeden hrdina zachrání všechno...atd. Chtělo by to něco promyšlenějšího, dodržovat vlastní nastavená pravidla a aby jednotliví hrdinové měli zajímavější charaktery, minulost... Je to takový film, který fanoušky moderní fantasy neurazí, ale rozhodně nenadchne. ()

Stejšn

Highlander Riddick vs ježibáby. Ze začátku docela dobrý, ale jak se to přehoupne přes bar, začíná nuda, která pokračuje až do konce. A svět zničej mouchy. ()

Něrpa

Je to jako u aut. Diesel je prostě nudný a nezáživný. Možná táhne od spodu, ale nikdy nevyvrcholí, jen zvadne. Ten chlap je zárukou špatného filmu. I kdyby náhodou dostal kvalitní scénář a nejlepšího režiséra, tak to posere. Naštěstí nikdy žádny dobrý scénář nedostal, nebo si umí vybrat jen odpad. ()

Mograine

Naprosto promrhaný potenciál. Já jsem se těšil, že konečně jednou uvidím Turbo Diesela i mimo atmosféru Rychle a Zběsile, bohužel jsem očekával až moc. Příběh velmi dobrý a neokoukaný, ale ta atmosféra byla tak škaredá, až se mi chtělo blade. Především jsem se těšil na moji milovanou zrzečku Ygritte, jaksi to ale nezachránila ani ona, ani Turbo Diesel. Spíš bych fandil tomu masivnímu vousáči. ()

dzules

škoda škoda...takový potenciál na super ságu..mohlo být mnohem akčnější, coolovější, hláškovější, strhující..hlavnímu hrdinovy chybí něco, co by jej odlišovalo od ostatních "kladných" hrdinů..chtělo to víc cynismu. Také nechápu, že hrdinovi po těch letech zkušeností nedošla "zrada" jeho přátel, když mě to došlo vcelku hned a i 37 Dolan byl podezřelý od začátku, hold hrdina staletíma asi zdegeneroval. Příjemná byla postava čarodějky Chloe, ponechme stranou fakt, že ona jediná mohla pomoct a Vin na ní "nahodou" narazil v baru. Ocenila bych méně prostřihů do minulosti, hlavně pohledů na štastnou rodinku..opakovalo se nějak moc často-myslím, že všichni hned pochopili, že žena s dcerou umřeli a on je z toho smutný, nemusí nám to 16x za film opakovat. ()

Stanmi

Kaulder (Vin Diesel), osamělý bojovník, který díky prokletí kráčí po Zemi už osm století, je členem starobylého řádu Sekery a kříže, jenž se snaží zachovat křehký mír mezi lidmi a čarodějnicemi. A když se objeví prastará hrozba, Kaulder se musí opět chopit meče a vyrazit do boje... Vin Diesel se v posledních letech věnoval především pokračováním svých úspěšných filmových sérií (jedinou vyjímkou jsou Strážci galaxie), takže jsem byl na jeho nový filmový projekt (navíc fantasy) docela zvědavý. Nu a po zhlédnutí je třeba uvést, že Poslední lovec čarodějnic rozhodně není špatný film. Vin Diesel zde opět dokazuje, že pořád umí solidně hláškovat a i tím mečem se ohnat umí. Akorát se Vinovi příliš nepovedlo ztvárnit postavu, která toho už vzhledem k svému zažila docela dost, zkrátka pořád působí jako Vin. Částečně je to možná způsobené také tím, že se příběh odehrává jenom ve dvou časových rovinách, tedy v dávné minulosti a současnosti, takže možná tvůrci mohli přidat i pár dalších flashbacků, které by se věnovaly tomu co Kaulder dělal všechna ta staletí mezí tím. Jinak samotný příběh je sice takový mix Constantinea, Hellboye, Jeníčka a Mařenky a Higlandera, ale i tak dokáže zaujmout a tvůrcům se celkem podařilo vytvořit svébytný filmový svět s vlastní mytologií. Z hereckého obsazení dostává (mimo Vina samozřejmě) největší prostor především Rose Leslie, která je příjemným překvapením celého filmu. Elijah Wood a také Michael Caine však mohli pobýt na plátně i o něco déle. Pochvalu zaslouží určitě hudba o kterou se postaral Steve Jablonsky a také digitální efekty měly svou úroveň. Poslední lovec čarodějnic je tak vcelkou zábavnou fantasy, která má tu smůlu, že se v daném žánru najdou povedenější kousky. ()

wallax

Neviem ako sa mu to podarilo (alebo skôr prečo to spravil), ale ujo Diesel sa nám prekopal z drsného scifi grázla z Pitch Black cez nesmrteľného šoféra a hlavu rodiny v rýchlej a nabušenými autami preplnenej frančíze Fast and Furious k historickému fantasy. Ja som na ten film ani nechcel ísť a ani som od neho nič nečakal a nakoniec som sa na ten film teda vybral do kina a aj som nič moc nedostal. Nechce sa mi okolo toho moc písať a tak len heslovite: Ad1: vôbec mu ten vikingský outfit a look nešli. Stále som tam videl drsného Dominica Torretta ktorý len prešiel bezdomoveckým updatom a prestal sa o seba totálne starať. Ad2: scenáristicky a dialógovo nič moc... Ad3: malo to dobrú hudbu. Ad4: už si takmer nespomínam o čom to bolo. Ad5: určite si to nájde nejakú svoju cieľovku (...a možno bude aj dvojka) :/ Film, ktorý si v prípade Diesela určite nebudete dlho držať v hlave. Vin...daj nám pokračovanie Riddicka! ()

DonBraso

Já si myslel,že půjdu opět proti proudu,ale koukám,že dost uživatelů přímo mě mluví z duše.Tenhle film alá zavařenina Ládi Hrušky neměla chybu.Vin Nafťák prostě neumí hrát,hodí se jenom za auto a když promluví jeho chraplák či si vzpomene,že hrál i v Černočerný tmě.Do toho nějaká zrzka,která tam brousí naprosto špatně napsaný scenáristický keci o čarodějkách.Jediný co člověk veme zavděk,je občas hezký trik,který vypadá aspoň do fantasy světa.Pak nějaký klackovitý Transmofmers vypadal jako nejlepší prototyp co jsem viděl.Příběh napíše lépe i epileptik,slepec a narkoman na sklonku svého posledního šlehu lépe,než tohle embargo co mělo co dočiněný s tímhle paskvilem či pro někoho filmem.Michael Caine si šel do filmu lehnout,Elijah si vybral snad svůj poslední film a režisér doufám,že nedostane už šanci nic natočit.Kameraman a osvětlovač taky super,jsem měl záření gama až doma na sedačce.Maskér se koukal na animovaný film Asterix a Obelix,protože dát Vinckovi alá viking to roští na hubu a příčešek na debila,to jsem hned poznal,že je to gal a jedna postava právě z již zmíněného animáku.Smysl tenhle film nemá a díky pár trikům se to dá dokoukat,už jen z principu.Ono jsem fakt čekal rozuzlení,které vcucne snad i celer či řepu rovnou do Salemu a tam si klepat na čelo a říkat si."Ty vole,vždyť on je stejně nesmrtelnej" ()

matolos1

Takéto filmy sa proste nemajú točiť. Herci absolútne nesedia, príbeh ešte ako tak zvládnem ale ostatné veci okolo toho ako efekty a podobné moderné sračky sa proste nedajú zvládnuť pozerať. Kto to nevidel a náhodou natrafil na tento komentár tak mu odporúčam aby ani tento film nezapol. A samozrejme tie flashbacky ....... ()

ESNYR

Jako pilotní díl k nějakému seriálu (třeba jako čarodějky, nebo lovci duchů) by to sneslo menší kritiku, než jak plnohodnotný akční film na plátna kin. Když přihmouřím jedno oko a na to druhé budu švidrat, můžu tomu dát 2 hvězdy. Přál bych si aby konečně holý úd přestal dělat tak klišoidní čarodějnice a začal to brát trochu víc přirozeněji. Ellijah Wood se do té role moc nehodil a tak jsem byl celkem rád jak dopadl. ()

S3MIR

Vizuál nádherne Áčkový, príbeh krutoprísne Béčkový, ale zato má celkom logickú štruktúru a aj keď neohúri, rozhodne nenudí. Dominic Toretto mácha ohnivým mečom a Michael coCaine hrá zas a znova Alfréda. Fantasy & Furious Begins. ()

dudo24

Nebolo to zlé. Fantazy žánru nie je nikdy dosť. Veľmi pekný vizuál. Bavilo ma pozerať sa na všetky tie horiace znamenia a farebné výpary z elixírov. Aj s Vinom Dieselom som spokojný, podľa mňa ho trafili do obsadenia. Problém ale prečo to je iba priemerný film nie je ani tak v tom, že dej nemá až tak čím prekvapiť ale v tom, že mu chýbalo viac serióznosti a emócií. Napríklad Caineov monológ na začiatku bol veľmi suchý, len tak odreptaný. Postava Kauldera bola až príliš uvoľnená čo kazilo trochu atmosféru. A kvitnúci vzťah hlavných postáv sa dal určite spraviť hlbšie. ()

Cundroklepac

tohle natočili za 5 minut na počítači ne ? přes efekty neni kam šlápnout ...a když už tak šlápneš do houna. ve jménu Meče krabice hadru a cepínu už žádné další ()

thePivl

Naprosto průměrný, nijak nevinikající film sklasickou záplaetkou a těžkpádnými zvraty, ale celé čsfd se s očekáváním zase posralo, takže jsou tu frajeři co naházeli jednu hvězdičku a čus... Tak to prostě není, film si rozhodně ty tři zaslouží. ()

Domas88

Vin Diesel, Viníček... Jeho nezkutečné charisma, stačí když jen tak stojí a nic neříká, je to moc dobře udělaný fantasy a nechapu tak malé hodnocení, a vůbec mi to nevadí ja Vina miluju.... :) ()

wopi

Jedna hvězdička za to, že se to dalo dokoukat až do konce, a druhá za skvělý hlas Diesela. Ale je to s přimhouření obou očí. ()

waltosin

Pořád tě potřebujeme, Vin Diesel může bojovat proti čarodějnicím dalších 800 let, ale at nás s tím už prosím neotravuje nás lidi, kteří chtěli strávit krasný večer a on nám ho zkazil, takže už nikdy víc ju?! 30% ()

Vasyl

Nemůžu říct, že bych byl zklamanej, ale rozhodně jsem čekal víc. Minimálně krve, akce a čarodějnic. ()

Labrio

Pro mě popravdě trochu klamání, na film jsem se docela těšil a jeho příběhová stránka na mě moc nezapůsobila. Vin Diesel je opět šíleně badass a se vším si celkem bez problémů poradí. Vizuál ale nebyl nejhorší a flashbacks ze středověku celkem fungovaly. ()

PamelaJJK

Samotný úvod filmu je hodně slibující a pak až do půlky filmu je to chabé a nudné. A to až do té míry, že jsem to zhruba v půlce vypnul a šel spát. Druhý den jsem tomu dal ještě jednu šanci a už jsem to dokoukal. Sice to druhá půlka filmu dost zachránila, ale stejně jsem se z toho na zadek neposadil. Příběh jako takový je pro fantasy žánr OK, ale byl nepovedeně zpracovaný. Hlavně triky a vizuál byly hodně mínusové. A možná by to chtělo pořádně přitlačit na akční pilu. Přišlo mi té akce nějak málo. A když nějaká byla, tak absolutně nezaujala. Obsazení bylo zajímavé, ale je pravda, že Vin Diesel mi v té roli příliš neseděl a přivykání trvalo hodně dlouho. Překvapivě mě zaujala Rose Leslie - žádná prvoplánová krasivace, ale charismatická a sympatická. Toto hlavní duo parádně doplňovali pánové Michael Caine a Elijah Wood. Hudba taky OK. Celkový dojem i přes tyto klady je ale hodně rozpačitý. Bohužel. Při přivření očí to na víc než na dvě a půl hvězdy nedosáhne. Takže zaokrouhlím a jsou z toho nadsazené tři hvězdy. V podstatě podprůměrný a zbytečný film. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)