Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

AmunRa

Není to vyloženě špatný film, ale žádná sláva také ne. Kupodivu má film slušný scénář, který sice nemá moc hlavu ani patu, ale obsahuje několik zajímavých zvratů. Film má ovšem dvě zásadní chyby - mdlou režii a Diesela. Režisér zabil všechny zajímavé momenty neschopností gradovat děj a vytvořit atmosféru, tak se herci jen potácejí v linkách scénáře a neví kudy kam. Diesel je kapitola sama pro sebe. Jasně, hej hej Riddick, ale to mu netáhlo na padesátku! Že neumí hrát nikomu moc nevadí, ale jeho vypracovanou figuru a charisma už odvál čas - po 15 letech od Pitch Black zůstal jen znuděný rádobysvalovec jenoucí na půl plynu. Škoda, zabírá místo kvalitním hercům jako Michael Caine nebo Elijah Wood, nemá špetku charismatu Ólafura Darri Ólafssona a rozhodně se na něj nedívá tak příjemně jako na pohlednou Rose Leslie. Dívat se na to dá, ale bez Diesela a s lepší režií by to byl mnohem lepší film. ()

fabregas1

Ze začátku dobrý. Sice dost nepřehledný, ale s atmnosférou doby a kostýmama čarodějnic a diesela mě to navnadilo. Ale , jak se přeplo na současnost, tak jsem dětinsky dělal papa. Spíše bych to bral jako seriál na nově než na film nějakých kvalit co dávají v kině. Kdyby tam nehrál Vin asi bych si ani nevšiml, že se něco takového natočilo. Velká škoda, film měl potenciál a kdyby se odehrával celý v době minulé, nejspíš by se tady hodnotilo jinak. ()

zekon

Vin Diesel vypadá starší a jiný......asi hlavní poznatek :) Děj takový dětský, pohádkový, plno triků, americký akční idiotkonec......hepáč......no těch 107 minut až až. Největší hláška padla od ženy......hele to je Frody :) ()

Erestarchos

Nevím, proč je na tento film tolik negativních recenzí. Ještě se na to dalo dívat. Samozřejmě, chtělo by to trochu víc rozvést příběh.Vin Diesel taky do hlavní role až tak docela nesedl. Zato Rose Leslie byla super.A taky by to chtělo ukázat Královnu čarodějnic v lidské podobě. ()

kubixix

Bláznivé, nápadité, usedlé a Diesel! Souhrnem těchto slov by se dal popsat celý příběh. Vidět Vina Diesela s polovyholenou hlavou a plnovousem je nezkutečný zážitek. Za to s brokovnicí v ruce ho už známe skorem všichni. Celý příběh je usedlý ve svém sdělení, humoru, i závěru, který je prostě jasný již od první chvíle. Přesto nás snímkem provází mnoho nápadů, které potěší a je to to je přesně důvod, proč má smysl tento film vidět. Překvapivý je i výběr herců, jejichž složením vzniklo opravdu hvězdné obsazení. Spojení Pána prstenů, Rychle a zběsile, Batmana a Game of Thrones? Vlastně proč ne, ale jen těžko si tyto hrdiny představujete jinak, než ve výše zmíněných dílech. ()

mansonn

Bud ho ma clovek rad ako herca, alebo nema...Mne jeho styl sedi tak ako Saga RIddick. Ano film ma zopar nelogickch scen a hlavne nedotiahnutych s takym odvarovym koncom ze ozaj keby prileteli ufonci by koniec nepokazili viacej :-) ()

Nathaniel8

Nápad ještě tak celkem ok. Vin Diesel taky dobrý, ale ten scénář a to rádoby finále tak to bylo vážně zlo. A Frodo Pytlík tam byl opravdu navíc. A královna čarodějnic? Hotová krasavice☺ ale na obranu je potřeba říct, že vizualizace, efekty a souboje fajn. Ale ten konec s Frodem ten byl už přes čáru. ()

Mark1983

No - musím uznat,že Poslední lovec čarodějnic je na shlédnutí docela akceptovatelný. Myslím,že nějaký průser to není. ()

eL. odpad!

Vygooglete si jakýkoliv film, kde se řekne slovo čarodejnice a máte to samý v bledě modrym. Film tak extrémně neoriginální, že aby ste si ho nespletli se zbytkem podobných zvratků, hlavního headhuntra musí hrát někdo, kdo tam bude jak pěst na oko. Tradá...Vin Diesel! Jako tvrďák v automobilovym gangu nebo jako marťan v Riddickovi byl cool, ale sem se jeho nebezpečný "like a boss" pohled nehodil. Na druhou stranu, nic tim nezkazil. Tenhle copy -> paste movie beztak nemohl nudit víc. Škoda jen, že se do takový blbosti nechal ukecat i Michael Caine :( Hvězdu neni za co dát, takže odpad. ()

gael83

Má to jednu chybu a to je Vin Diesel, prostě tento typ filmu pro něj fakt ne, Elijah to je taky na pováženou, ale dejme tomu, více méně to získává nejvíc bodů za efekty, které jsou bez přehánění přenádherné, akci a potažmo zatím stále nevytěženou mytologii Witch. Jinak je to v podstatě nebetyčná pí***a. ()

joker211

Nebol to až taký prúser ako som čakal, ale podľa konca usudzujem, že tvorcovia plánujú pokračovanie. Dúfam, že sa toho nedočkáme, a keď už áno, tak treba dať oveľa väčší dôraz na scenár. ()

nudlis

Je to hodně na hraně - na hraně odpadu a jedný hvězdy. Mám Nafťáka celkem rád, líbil se mi v Riddickovi a ve Stážcích galaxie, ale je jasný, že to není žádnej extra herec. I jako lovec bosorek byl dost podprůměrnej. A když k tomu připočtu blboučkej scénář a mraky klišé, výsledek stojí za kulový. Bez přehazovačky. ()

mmajjkii

Ok, bylo to něco mezi 2-3 hvězdami. Začátek vypadal slibně, solidní nápad, celé to odesejpalo, pak došlo na druhou půlku a celé to šlo do haj*lu. Místy to nemělo hlavu ani patu, celé to smotali, aby z toho něco bylo, ale nevěděli co. Navíc nedokážu si představit, že bych kdy opětkoval film s V. Dieselem v hlavní roli, ty jeho proslovy to vždycky stojí zato (dokud je to akce, akce, akce a není tam sám dobrý, ale ve chvíli, kdy má něco zahrát ...), ta kůl minuta a půl z traileru je vystřižená z pětiminutového začátku. No jako nikdy víc 2*, IMDb 4/10. ()

Pythonator

Ano, je to strašná kravina. Ano, pan Nafta je šupák, co se tam absolutně nehodí - snaží se být neustále tak strašně cool, až je to trapné a navíc mi připomíná velkého čuráka, protože ta jeho pokrčená hlava, to je jasný žalud. Pan Nafta vypadá dobře jen s tím obřím vousem ve středověkých scénách, i když je mi jasné, že jeho cool fanoušci s tak předpotopním názorem souhlasit nebudou. Každý přece ví, že naftový lulin je nejhezčí se stáhnutou předkožkou. A ještě jednou ano, je to strašná kravina, ALE scénář zase tak blbý není a režie to taky neposrala, takže se dá mluvit o velmi povedené áčkové kravině. A proč, že to hodnotím tak vysoko? Kravina je to docela zábavná a některé scény jsou krásně atmosférické a hororově vyšperkované, ačkoli přímo o děsivosti asi mluvit nelze. Navíc Rose Leslie je strašně sympatická a přitažlivá, i když žádná sexbomba to není. Hra o trůny objevila pro Hollywood hned několik dobrých herců a Rose je jedna z nich. O té nenápadné "divoké" kočičce ještě uslyšíme. ()

Gyl

Asi nejhustější film na téma boje s čarodějnicemi. Skvěle obsazení herci, hezké efekty. Bavil jsem se celou dobu. Super. ()

mckrek7

Čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep. Ale vážně.... Celý film jsem přemýšlel, jak bych jí obtáhnul!!! Takže jak to ohodnotit, když jste celou dobu vlastně sledovali něčí zadek. Vin s Rose to hráli celkem přijatelně, až se mi to líbilo. Příběh opravdu o ničem. Zpracování už lepší. Ale kouknul bych se na to znovu? Ano... Kvůli ní. Takže Jendo, chvilku si jí užij, za chvilku jsem na scéně já. Tudíž, pokud hledáte něco hlubokého, něco vážného, něco důležitého, tak to ani nespouštějte. Ale pokud si chcete odpočinout a máte rádi zrzky - URČITĚ. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)