Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

golfinka1

Pro mě byl tento film citovou záležitostí... Jak je životem dáno že i ten největší necita, se umí rozdat , hlavně citově pro svou dceru, kterou mu , dá se říct, seslalo samo nebe. Obdivuhodný příběh o otci a jeho malé dcerušky, kterou musel vychovávat už od plenek, schopný se vzdát jediné věci co kdy dokázal a to dobré kariéry. I přes dost zničující zprávu, vlastně dvě zprávy, se dcerky nevzdá, bude s ní až do samého konce... jen podotýkám, brečela jsem jako želva, proto radím, připravte si kapesníky, protože věřím že ani jedno oko nezůstane suché. Pro mě každopádně za pět hvězd :) ()

skyfire

Komedie? Těžko, když nebyla jediná věc, které by se dalo zasmát. Když přidám naprosto tragické herecké výkony (obsadit roli Casanovy takovým nesympatickým šeredou, no nevím), nulový děj, bez napětí.....zkrátka jedna hvězda a víc ani náhodou. ()

Anette3

Během prvních dvaceti minut jsem film málem odsoudila. Ale nic se nemá vzdávat a tak jsem tomuto filmu přece jenom dala šanci. Musím uznat, že od té doby jsem hltala každé slovo. Život je krásný a tenhle vztah otce a dcery mě dostal do kolen. Doporučuji všem, kteří mají rádi celkem reálné filmy. U mě 5* ()

StanleyVanH

Půlka filmu je výtečná komedie ale potom to jde lehce z kopce ale tak přeci jen to je i drama. U tohohle filmu to je podle žánru rozděleno přesně půl na půl, místo celkově dohromady. ()

klaranapoli

Wow, konečně dobrej film bez typického amerického kliše typu máma se vrátila, zamilovala se do táty a žili šťastně až do smrti bla bla bla. Tohle mělo spád. Chvílema si myslíte že víte co vás čeká a najednou je to zase jinak. No super. I když zrovna nemusím tyhle rodinné filmy, ale poplakala jsem si. ()

Jarray

Na začátku to vypadalo na vtipnou komedii, ale postupem času to trochu nabralo na vážnosti, což vyústilo ve smutný konec.. Chování matky mi přišlo přinejmenším podivné, ale nevadí.. Přesto se mi film líbil a na konci jsem byl dojat.. ()

datel13

Tak jsem čekal, že se film bude odvíjet jako přeslazená limonáda o „roztomilým“ děcku, a v první půlhodině tento mexickej snímek za moc nestál (zpočátku jsem se díval jen kvůli oživení svojí španělštiny) – a pak střih, a z uslintaného mimina je sedmileta holka a film najednou nabral hloubku. Nektery fory detinsky, nektery prekvapive vtipny, přímý a celkem chytry, trochu jako ceskej humor. A smutnej konec, co prekvapi a dojme. Reziser je navíc takovej lepsi Tim Burton, s nenucenymi napady, v nichž film vazne vybocuje. 70 % Trochu to srazeji nelogicnosti – například tak serednej chlap jako je hlavni hrdina (a reziser v jedny osobe) by asi tezko mohl delat uspesnyho gigola; divna je ale především spanelstina vsudypritomna i mezi „bilym“ obyvatelstvem LA, kdy vsichni vychazeji vstric hlavnímu hrdinovi, jenz se odmita naucit anglicky, a ochotne vždy prejdou do spaniny. Kazdopadne jde o snímek prijemne spanelsko-anglicky bilingvni. ()

mmiri

budu se opakovat, ale jak tady již někdo napsal, nečtěte recenze koukejte..... překvapivě dobrý a hezký film... ()

Iveta47

Veľmi pekné a veľmi smutné a keďže som bola pripravená na komédiu za ten smutný záver odoberám jednu hviezdičku....4* ()

Zick01

Začátek ujetá sranda, která se někomu líbit bude a někomu ne, postupně se rozvíjí do příběhu, kde si říkáte, že už víte jak to dopadne a ono ejhle. Mno, když nevíte na co koukat, mrkněte klidně na tohle. Není to úplně přiblblá jihoamerická telenovela a na konci pak budou dávat předcházející scény z filmu větší smysl... u mě za 3* ()

JayJay5

Můj první mexický film, pokud si pamatuji. Jsem moc rád, že jsem mu dal šanci. Pustil jsem si ho s přítelkyní jako ten film, kterej prostě přežiju a on se z něj vyklubal moc zajímavej zážitek. Ty malý vtípky, kterých si třeba každej nevšimne, mě přiváděly k výbuchům smíchu. Na konci zajímavý zvrat. To mě popravdě ani nenapadlo. A přitom zpětně si člověk uvědomí, že naznačováno to bylo. No nic, nedejte na hnidopichy a pusťte si to. ()

Shadowrat

Krásný film. Komedie a drama, vtipné a úsměvné situace fantazie střídá drsná realita. Ale o tom to asi je, je to prostě přenesený život do podoby filmu. Nemůžete ho brát příliš vážně a přeci to někdy jinak nejde. Za mě, je to krásný kousek, na který se rád podívám znovu. I když potitulkovou scénu bych s klidem vynechal a nechal raději ještě v klidu doznít závěr filmu. ()

fibur84

Od filmu jsem nic nečekal, protože nikdy nevím, co od mexických filmů čekat a musím přiznat, že mě velmi mile potěšil. Spousta zvratů, vtipných scén a celkem nečekaný konec si zaslouží 75% -> 4* ()

peedik

Srdiečko mi podskočilo! Prekrásne, vtipné, smutné a s nádhernou myšlienkou. Treba pozerať správnymi očami a čítať medzi riadky tak, ako film káže. ()

Lucky Eda

vyborny film vtipne pak to nabere dramaticky směr a ke konci musím brečet.. takhle jsem naposledy bulel jak malá holka u filmu všechny plakáty (9) Hačikó - příběh psa ()

czkrikri

Super komedie zajimavě míchnutá s rodinným dramatem. Spousta nečekaných zvratů včetně konce. Výkon Eugenio Debeze je neotřelý a hodně vlastní bez nějakého velkého přehrávání. Začátek je dost divoký, ale po přesunu do LA se film dostává do velice příjemné roviny. Na mexický film se nedá říct jinak než klobouk dolů. Jsem rád, že i mimo hollywoodské škváry vznikají takto kvalitní komedie, u kterých se člověk od srdce zasměje a stejně tak upustí i nějakou tu slzu. Super volba na nedělní večer. ()

neowhiterabbit

Nevím proč někdo napadá film za přechod z komedie na drama, když má snímek tento žánr v samotném hlavním popisu. Ano, i já jsem nečekal od mexického filmu mnoho, ale už jen to, že jsem neodešel po prvních 30 minutách jako jiní mi bylo divné. Vlastně ne tolik, protože film mě prostě bavil. Neznámí herci (ikdyž u Valentina jsem nechápal, proč na něj turistky tolik jdou (asi kvůli honoráři za roli :-))), kteří umí zahrát perfektně, někdy i líp než filmové celebrity, vás příjemně pobaví, skvělé dialogy, fajn prostředí a výborný střih/kamera prostě zaujmou. I netradiční role kaskadéra děj mile odlehčí a práce v podání Valentina nepřijde tak nebezpečná (ikdyž opak je asi pravdou, že :-)). Ale co se mi líbilo, jakým směrem je vedena hlavní myšlenka filmu, která Vás na konci překvapí (a to myslím doslova), protože dřív na to prostě nemáte jak přijít. Opět chválím výborně dlouhou minutáž, protože skvělý film by měl být i skvěle dlouhý a to tento snímek je. 5 * nedávám až tak často, ale tady jsem se neubránil. Kdo nemá rád snímky z jiných zemí krom tvorby filmů v USA, nechť zkusí tento snímek a v případě nelíbení se - může v nelibosti pokračovat či mi napsat, jak jsem mu doporučil "nepříjemně " zabít tak drahocenný čas...... ()