Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

heyda

Docela pěkný film se zajímavým zvratem na konci, ale nic k čemu bych se chtěl vracet. Hlavní hrdina mi nebyl příliš sympatický a některé scény mi úplně nesedly... 60% ()

Handle

Poměrně rozporuplný dojem. Vadil mi křečovitý, místy až silně nevtipný humor. Nicméně jsem se do snímku poté docela zakoukal a mohu říct, že se mi jakž takž líbil. Každopádně přesto jen 3*, lehce kýčovité to prostě bylo. ()

Kamca_

Pěkná nadprůměrná komedie. Začátek byl na vysoký hodnocení, ale druhá půlka už byla bohužel slabší. Celou dobu mě dostával hlavní hrdina svým výrazem. Tomu se nedalo nesmát. V tomhle případě mi přišla stopáž dlouhá přes 2 hodiny vážně zbytečná. 90 minut ideál. Jinak dobrý. 60%. ()

MartinezZ odpad!

Zvažoval jsem, že tu jednu * ještě ukecám, že to zvládnu, dám to, překonám se, ale tohle nešlo, fakt že ne. Fakt jsem se snažil, monitor je mi svědkem, ale tohle je něco tak imbecilního, že mi zůstává rozum stát nad pětihvězdičkovými hodnoceními a vůbec tou popularitou filmu. Ženská nechá svoje dítě nějakému idiotovi bůh-ví-odkud a zdrhne? Celé následující chování, vývoj i pokusy o humor jsou neskutečné, neuvěřitelné a tak i přesto, že jsem se snažil, jsem rád, že jsem to nedal celé, nedokoukal to a nezavdal tak mozku příčiny vytéct ven očima, protože tady v žánrech ještě chybí něco jako "Leptadlo mozkových buněk". Podívejte se na jakoukoliv jinou komedii o chlapovi, co musí hlídat dítě, protože horší už to být nemůže. Oproti tomuhle prostě nemůže. ()

Rosana

Spíš šlo o drama, než komedii a vlastně naprosto o ničem. Takový pěkný námět by to mohl být, ale tvůrci to totálně zabili nějakým soudním líčením a totalní nudou. ()

Lukrecie

Moc milý film, tato verze je mnohem lepší, opravdovější a uvěřitelnější než francouzskobritská kopírka z r. 2016. ()

kaylin

No jo, být promiskuitní se příliš nevyplácí, protože pak se vám může stát něco strašného - budete mít dceru. Proč je tak promiskuitní hlavní postava filmu, je těžko pochopitelné. Ano, je to chlap, ale jeho vzezření je... no, pokud nějaké, tak iritující. Tenhle muž zjišťuje, že má dceru, a milenka, která dítě porodila, mu potomka nechá na starosti. Základní zápletka mexického filmu je celkem jasná. Místy se snímek až moc snaží hrát na city, místy je komedie vtipná, místy vůbec. Je to takový ten moderní guláš komedie/drama/romance, který ale bohužel nepřinese nic navíc. Průměr možná, ale jen když máte náladu. Z filmu ale opět plyne ponaučení, že někteří lidé jsou prostě svině a záleží jim jen na sobě. Za ten zpackaný, příšerně srdcebolný závěr musím jít ale s hodnocením trochu pod průměr. ()

rt12

Přešaltování z bláznivé komedie do dramatu v polovině filmu, byl zvláštní a nečekaný tah. Je fakt, že první půlka byla docela dost prdlá a až na pár vtípků jsem se nudila. Dokonce jsem přemítala o tom, zda vůbec film dokoukám. Po nekonečně nudných scénách přišel obrat, k vážnějšímu a lepšímu, udržel mě u obrazovky. Bohužel, srdcervoucí konec vše odpískal a vrátil do slabého průměru. ()

Derek

presladeny mix mexickej telenovy a dramy s humorom ktory funguje len obcas, navyse to ma nabeh na sudne drama (ala kramer vs kramer) ale to nefunguje uz vobec... momentalne najuspesnejsi mexicky film v americkych kinach... ()

applause

Typický příklad toho, když se člověk někoho vzdá, a pak ho nemůže mít. Nakonec je rád, že si s ním může aspoň užít poslední chvíle, co nejvíc to jde. Tahle komedie mě mile překvapila, vůbec jsem nečekala, že se mi bude líbit. ()

Aljak

Pekné, no a najmä veľmi milé prekvapenie. Počiatočná komédia postupne meniaca sa v drámu. Spočiatku mi bol Valentin nesmierne nesympatický, dokonca nepochopím ako by na takého mohli ženy letieť (aj keď dnes už človek naozaj nevie). S príchodom Maggie a cesty do LA naberá film úplne inú dimenziu a naozaj krásne tu bola vystihnutá obetavosť a snaha o to, aby mala dcérka čo najkrajší život bez akýchkoľvek problémov. Občas som nechápal toto podivné správanie plné rozmaznávania, no na konci som všetko dokonalo pochopil. Hoci už niekde v polovici to malo nábeh na to, aby bola pointa prezradená, našťastie sa tak nestalo. No a na druhej strane tu bola Maggiena matka Julie, ktorá si zrazu po 6 rokoch spomenula, že má dcéru. Ten jej rámcovaný egoizmus mi prišiel naozaj dosť arogantný. No film ako celok vynikajúci, aj keď niektoré scénky a humor v nich mi prišiel dosť silený, našťastie len občas. Ale inak veľmi pekné, a aj smutné... ()

pakobylka

Maličko prostoduchá komedie, která lehkomyslně prostřídává dokonale padnoucí fórky s lacinými a trochu infantilními šprýmy, aby se s ubíhajícími minutami oproti všem předpokladům přetavila v pravověrné drama, jehož pointa je jako rána na solar - tvrdá a nekompromisní. Teprve potom dostanete šanci docenit láskyplnou Valentinovu výchovu ... a hloubku jeho vztahu k malé Maggie. ()

Johnny.ARN

Celý čas ej to tak na hrane pozeratelnosti. Je to ale veľmi dobre zahraté, veľmi dobre obsadené a s príbehom, čo sa stále mení. A práve tá premenlivosť a dejové zvraty to vytiahli na 3 z 5 ()

Pavlínka9

Hmmmm.já si říkala, že jsem už hoooodně podobou variantu jednou viděla ;) A to ta francouzská, která mě tedy dost dostala do kolen :) Toto je taková mírnější varianta. Ale Derbez je pakůň :D A malá Loreto mi tak ohromně připomínala Kristen Bell :) Je to sranda, trošku zajímavě mixlé s tím, že neuměl anglicky a je z pohledu Acapulca. Nicméně - přišlo mi to poměrně přehnané, zveličované a pak hodně rychlé ukončené... ()

Hollohlaway

Nenáročná lehká, spíše rodinná komedie, nic třeskutě vtipného, zato ke konci masakrálně latino americký doják. Logika občas skřípe, speciálně ta čůza matka, co si chce po sedmi letech vyzvednout dítě jak z úschovny zavazadel. ()

klukluka odpad!

Koukám, že jsem jeden z mála v tomhle kině, kdo se po pěti (!) minutách zvedá a znechuceně odchází. Špatně. Zdrhá, mizí, peláší pryč. S pocitem studu, že chtěl na něco takovýho koukat. Naštěstí se o tom, že to bude totální marnost, nepotřebuju přesvědčovat 2 hodiny. Kouknu na sedmdesátiletýho omšelýho tátu desetiletýho kluka a mám více méně jasno. ()

iXtr3m3

Francúzsky remake som nevidel, ale po tomto už ani netúžim. Kto videl, vie si predstaviť dôvod. Úžasný film s neskutočne silným koncom, ktorý... neprezradím, kto nevidel, nech to napraví. Ako manžel, otec, rodič, ťažko sa mi hovorí, toto som nečakal, bol to tretí film za tri dni s Eugeniom Derbezom, prvý bol Latino Lover, potom Overboard, takže každý, kto filmy pozná, vie aký šok musel byť tretí v rade a to tento. Nebudem riešiť celý film do podrobností, za mňa mal srdce, mal vtip, mal dušu a mal neskutočné emócie na konci. Možno je to vinou osudu, že moja dcérka je podobnom veku ako vo filme, ale nech si o mne myslí kto chce, čo chce, mňa osobne to zasiahlo viac, ako by som si prial a to preto, lebo som absolútne nemal potuchy, o čo pôjde okrem hlavnej premisy. Je to film, ktorého koniec vás prinúti premýšľať o živote, o tom, aký ste vôbec človek, o tom, čo má skutočnú hodnotu a čo nie. Kto toto nepochopil, je pre mňa osobne "bezcitné hovädo" a kľudne sa za to do mňa pustite, je to môj názor a neustúpim od neho. Je to film, ktorý patrí medzi to málo vyvolených, ktorých len prvé zhliadnutie je to pravé, je to ako o prvom dojme, ten je tiež len jediný. Za mňa absolutórium 100% a Eugenio Derbez, ktorý to dokonca režíroval, produkoval a zahral si hlavnú úlohu, je pre mňa odteraz pojem a je mi ľúto, že som naňho narazil prvý raz dva roky dozadu. Ale napravím to. ()