Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

ZdenoLo

Prvá polovica bola nie moc vydarená a miestami až trápna komédia. Druhá polovica dráma z prekvapivým koncom. A práve ten prekvapivý koniec si zaslúži jeden bod naviac.Čo sa týka herca, tak vedel by som si predstaviť aj nejakého iného a hlavne sympatickejšieho. ()

kolemjdouc

příběh jak ze života a ne že ho jen tak někdo napsal.Chytne vás od začátku za srdce. Jen ten konec......Maggie byla famózní.málo dětí zahrálo svoje role tak přesvědčivě. ()

Hanys_

Ten námět není nijak originální a navíc to prvních cca 20 minut vypadá na dost nesympatický road trip. Jenže pak si to všechno nějak sedlo, hlavní dvojka si to parádně dává, celé to působí hodně příjemně...aby mě to v závěrečné třetině emočně vyždímalo tak, jak to kdysi uměly jenom staré dobré jihokorejské fláky. Velké překvapení. ()

Disease

Ne tak okatě dojímavé, jako by to bylo v US podání a místy velmi vtipné. Pro mě velmi příjemné překvapení. ()

lucijelucije

Bez návodu je pěkná komedie o tom, jak být otcem bez zkušeností. O tom jak vychovat dítě, aniž by strádalo. Tenhle snímek vás donutí se zamyslet nad tím, jak je život křehký a jak bychom měli být rádi za každý okamžik štěstí, který se nám dostane. Určitě vás tento příběh dojme i rozesměje. Možná mi úplně neseděl styl natočení, ale jinak určitě výborný film. ()

Asmodin

Příběh byl milý a dojemně překvapující. Někdy zákony nehledí na to, zda jsou lidé slušní. Kdyby to tak šlo vždycky, jenom tak se sebrat a jít. ()

Bukk

A já si myslela, že jeden motiv k dramatu postačí. Tady se toho sejde tolik, že by se s tím normálně vystačilo na pět filmů, kdyby každý ten dramatický prvek, který má být životměnící, měl mít vlastní sequel. Ale co ta délka? Vzhledem k tomu, co všechno by se tam dalo ještě zapravit, tak jako jo, dobrý, tož ale po návratu Julie to jde spíš z kopce. Než aby se člověk pomalu začínal cítit emocionálně, tak spíš myslí na to, jak by někomu pořádně napráskal. Hlavně té dějové lince. Něco tak otravnýho se jen tak nevidí. Co můžu připočítat k dobru je to, že se nesklouzlo k úplný sentimentálnosti, né že by se ta komedie nějak zvlášť projevila, ale ze začátku slušný náběh. Není blbý, když zase zmíním tu délku? Když ono to je fakt nějaký táhlý. ()

lardko

Tenhle film jaem viděl na Moravě v Pasohlávkách ve venkovnim kině. Tenhle rok jsem v kinách viděl hodně sraček , ale v tomhle případě jsem byl moc rád že jsem tento film - BEZ NÁVODU viděl. Film rozesmál potěšil , a ke konci trochu i to drama. Byl jsem naprosto spokojený ()

zahadum

Dobre dobre nehádam sa, presladený gýč miestami, tie mexické farby niekedy priam sladko tiekli z monitora...gýčovité lacné vtípky ( Johnny Depp, nezaplatil si za výťah, suseda a jej " trubky " ) ....dobre súhlasím, že to bolo miestami nad čiaru...ALE..Derbez herecký chameleón ktorý ide za sekundy z tragéda do klauna a výrazy jeho oči by mali dostávať oscary každý rok to posúva o riadny level vyššie ! ...výborná malá detská herečka ! priam dokonale ukážková a miestami silne prehrávajúca ale to jej dávalo punc civilnosti a hlavne - nevinnosti. Malo to chémiu k srdcu idúcu a to je u mňa hlavný ukazovateľ ak vie film ísť do srdca. No nebolo by to samozrejme málo dekadentné a tak sa trošku povinnej zvrhlej LGBT choroby muselo namiešať. Však za to aj letí jedna hviezda dole. Ako vravím, malo to v sebe chaos, srdcervúce scény ktoré striedali priam šialené ale všetko to bolo v takej dokonalej harmónii, že ma to dostalo. No nepomôžem si, srdce nepustí :) 80 % ()

Olík

Prvoplánově předvídatelná sombrero dramedie, která mění barvy jako chameleon v nejlepší formě. Laciná komedie, rodinná komedie, dramatická komedie, pohodová komedie, emoční komedie….bohužel vtipná komedie skoro vůbec. Ale nakonec i z toho Eugenio Derbeze se vyloupl docela sympaťák…i když odstartoval jako ta nejstupidnější kopie Davida Spadea….takže nakonec asi nejvíc na takovou tu lacinější pohodu. ()

kluzo

Tenhle film mne mile překvapil. Je to film, který ale vyžaduje dospělého diváka. Dospělého citově. Hlavně ne umachrovaného cynika... Netuším, kde někteří viděli ve filmu v první půlce crazy komedii. Film je drama od samého začátku. To, že se objeví pár vtipných okamžiků... To je prostě život a komedii to z něj ještě nedělá. To, že se časem vtip vytratí, vyplynulo jednoduše z vývoje situace. Na mne film působil vyváženě, akorát prostě k závěru gradoval, což by správně vyprávěný příběh měl dělat. _________________________________________________________________Zdejší pisatele komentářů bych poprosil, že když už píší spoilery, ať to na úvod svého komentáře uvedou. Bývalo to tady dobrým zvykem. ()

Automaniak

Začátek skvělý, super námět a hezké komediální tempo, potom mě trochu zklamalo, že nejde čistě jen o komedii, ale o rodinné drama. Ale film jsem si užil i tak do konce, a nejlepší je, že jsem se pravdu dozvěděl až na konci, která mě dostala. 80%. ()

tranquill

"Sedm let může vydat za sedmdesát nebo taky za sedm set!" Dlouhou dobu to vypadalo na průměrnou komedii, u které mě štvaly ty titulky, v tomhle filmu bych je nepoužil... Ale za tu pointu dávám hvězdu navrch. ()

AloeB

Z toho, co ze začátku vypadalo jen jako šílenost o playboyi s miminem na útěku se vyvinulo příjemná kombinace dramatu a komedie v té správné míře, aby to chytalo za srdíčko, ale neurvalo ho. Všechna čest správnému využití kýče a zároveň prvku překvapení, který neopadává ani v samotném závěru. ()