Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

Henry Morgan

Tak prostě na to koukáte, občas se dost a upřímně zasmějete, sem tam si říkáte, jestli by neměl přijít nějaký zvrat a sotva si to pomyslíte, je tam! Ke konci se to vaří zbytečně dlouho, až máte strach, že se vypaří všechna šťáva, ale pak si uvědomíte, že nejde o klasickou americkou slátaninu a odpustíte Mexiku úpadek dynamiky, koření je tam dost. Prostě se na to koukat dá a dějově to nijak neklesá, jen sem tam je znát, že měl autor problém některé pasáže vyhodit, ale zase asi řekl, co říct chtěl a totálně se přitom nezesměšnil a diváka nevyhnal z kina. Nevím, jestli jsem v tom nepozoroval lehký patos, pak však přišel konec, který vzal dech, totálně vyvrátil předsudky a rozložil mou myšlenkovou konstrukci, nutno říci, že dost variabilní a složitou a vzbudil zcela oprávněně šok. A tak otevřeně říkám: tohle jsem nečekal. ()

bearmeedek

K filmu jsem se dostal náhodou - pracovně. Mexické a podobné filmy nevyhledávám, telenovely už vůbec ne. Tady jsem byl nad očekávání překvapen. Celý film jsem se mírně pousmíval a užíval si pohodu. Což v záplavě současných pitchovin je co říct. Příběh dal několik nečekaných překvapení, největší si tvůrce ponechal do poslední minuty. Spadla brada, vytryskla slza, dojel jsem závěrečné titulky, protože to slušný divák dělá a šel si nalít panáka. Mexiko překvapilo a potěšilo. Nestydím se za své hodnocení. ()

Mani

Tento film jem viděl již dřív, řádně ho ocenit zvládnu až nyní, po shlédnutí moneyhunt filmu Demain tout commence (2016). *** ()

balcazar

Bolo to vtipné, ale problém, prečo tento film nemôže dostať plné hodnotenie je, že hlavnú postavu hral herec, pri ktorom som si hlavne v úvode povedal, že je vrcholne nesympatický (až rušivý). Potom sa to unormálnilo, ale jemne pokazený pocit z úvodu zostal... ()

Romanstekl

Na začátku filmu jsem měl pocit, že mám film prokouknutý až do konce, spletl jsem se hodně, přišlo poměrně dost nečekaných okamžiků, v celku silný film, stopáž rozhodně nenudí,rozhodně nadprůměr ()

angel.CZ

Tuto komedii jsem si pustil bez jakychkoliv predsudku a musim rict. Strhujici, mile s pribehem, zvratem a hlavne VTIPNE. Necekejte americkou komedii kde se prdi a delaji prihlouple vtipy. Tohle je mexiko a jde to poznat, ale je to opravdu dobra komedie (videl jsem FHD v CZ). Za me 87% ()

steinbauer81

Jasně je to mexická slátanina, a objektivně je tak za 3 hvězdičky... ale za to že se pravdu dozvíte v posledních 10 sekundách - za to dávám 4 hvězdičky. ()

Domas88

Nesuď tenhle film jako já, podle obalu a prvních asi 10 minut.. Když jsem viděl dál a dál tak jsem si to začal užívat, zajímavého příběhu a vtipu. Bavil jsem se, zasmál se.. ()

Adrii

Wauuw... Opravdu krasny film.. Nekolikrat jsem se uprimne zasmala, pobrecela si a film byl plny zvratu a az do konce nebylo jasne jak dopadne.. A ten zvrat na zaver.. Pane jo :) ()

Diskomuz

Pozor možný spoiler...Podle mě člověk nekončí takhle nečekaně bez jakýchkoliv větších příznaků...Asi se mi víc líbil remake "Two Is a Family". ()

tynusxxx_

Začátek nebyl nějak oslňující. Eugenio Derbez mi tedy do role svůdníka, který střídá milenky raketovou rychlostí, opravdu neseděl. Postupem času se to ale vyvinulo v příjemnou komedii, a i když byly některé vtípky trošku slabší, celkem jsem se bavila. Konec byl nečekaný a překvapivý. Na zadek si z toho nesednu, ale film nebyl špatný. ()

allegria

Tento film na mě hluboce zapůsobil. Je v něm všeho tak akorát. Zpočátku jsem myslela, že to bude tuctová "bláznivá" komedie, jenže jak šel děj, bylo to jedno překvapení za druhým. Humor osobitý, nevtíravý, jakoby "běžící pod čarou", ale vždy přítomný, občas jsem se až zasmála nahlas, přitom to zdaleka není jen veselé. Silný a na city útočící příběh, aniž by zabředával do nevkusu. Moudrost, ponaučení, zábava, dojetí. ()

PTuranyi

Prekvapivo dobrá mexická verzia filmu "Aj dvaja sú rodina". Teda počkajte, tento film vznikol skôr, takže "Aj dvaja sú rodina" je vydarená verzia tohto filmu. Príbeh je v podstate rovnaký. Príbeh otca, ktorý pre svoju dcéru obetuje všetko, aby na konci čelil možnosti o ňu prísť. Produkcia je obstojná aj keď spočiatku tak nevyzerá. Podobne Andrés Vázquez v úlohe Valentína nie je Omar Sy a sprvu nie je veľmi presvedčivý. Hneď som si povedal, že to je úloha šitá pre Pierra Richarda. Akonáhle sa však Valentín vnorí do úlohy otca a opustí rolu neviazaného mladíka, začne byť jeho výkon uveriteľný. 75% ()

musolini

Musím říct,že když jsem viděl Mexiko,říkal jsem si,ten film je nadhodnocenej,ale opak je pravdou.Po dlouhé době film,kterej nemá chybu,je krásně natočenej a na konci chytne u srdce.Na začátku bych nevěřil,že vydržím 2 hodiny koukat a čekat,jak to dopadne.Je vidět,že né jen telenovely umí natočit v Mexiku... ()