Djesus Uncrossed

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2013, 2 min

Velkolepý fiktivní trailer odkazující na neexistjící film o pomstě (ne)ukřižovaného Ježíše Krista. Ježíš vstal z mrtvých, vrátil se a je připravený na vše - kromě odpouštění. Za podpory svatého Petra se ve svých sandálech vydává na dlouhou a krvavou cestu za pomstou. (Estrellita)

ledzepfan

No, doufám, že je to fake a jediné co s tím má Tarantino společného, je fakt, že to na něj odkazuje. Schovává se to sice za neprůstřelnou nadsázku, ale je to sračka..Né jen nedotaženost jako Django ale férová sračka.. 2 stárs jen proto, že takový rychlojehelný trailer nejde hodnotit jako regulérní filmový počin. ()

JohnMiller

Paródia na film Django Unchained akeď sa to tak zobere vlastne aj na Kill Bill a Inglorious Basterds ktorá sa neberie vážne. Je to pekná sranda v ktorej hrá samotný Christoph Waltz. Spracovanie nie je síce najlepšie a niekde to vyzerá dosť amatérsky ale na tv program Saturday Night Live kde to bolo vysielané to bolo slušné .Na krátku stopáž pekne nadupané hláškami "you get to heaven say hi to my dad" Ja som sa bavil. ()

Beagle

Úderný kraťas z celkově skvělého dílu SNL s Christophem Waltzem, z něhož doporučuju zhlédnout i zbytek (včetně hudebního vystoupení Alabama Shakes!). ()

Aljak odpad!

Keby aspoň paródia, ale toto je čistá stupidita nehodná akéhokoľvek obdivu. Nabudúce nech si spravia srandu aj z holokaustu, nech je "zábava"... ()

Aelita

Vskutku velikonoční kraťas vhodný pro všechny, kdo ztratil víru v příliš dlouhém čekání na druhý přichod DJežíše Krista. ()

URBAN

Asi nejlepší kratas co jsem kdy viděl a jestli to spáchal sám TARANTINO tak ho za to obdivuju protože málo kdo si dokáže udělat sám ze sebe srandu obzvlášt člověk jako je on ( 31.3.13/MAC , 31.3.13/MAC , 31.3.13/MAC ) ()

alchac

Konečně zpracování biblického příběhu dle mého gusta. S takovou bych se nechal i pokřtít. Ale pokud tohle uvidí pan Kulhánek, tak jistě zažaluje tvůrce za porušení autorských práv na Divoké a zlé... ()

karlik4801

Já se u toho nesmírně bavil, originální nápady na parodii Tarantinových filmů v té slušné podobě. Vše je shrnuto do skoro tří minut, o tu chvíli zábavy není nouze. Ty tři minutky za to stojí. A uznávám Christopha Waltze že má takovýto smysl pro humor. Jinak už se těším až z toho vznikne celovečerák. ()

vyfuk

Natempovaný "trailer" na velkolepé úspěchy mistra Tarantina s Waltzem jako mužem, který hraje všechny role. Vykutálený pohled na filmy Quentnina Tarantina v níž se Waltz jako Ježíš stane Nespoutaným Djangem. Geniálně nás dostane do situací kde se na vše odkazuje a vidíme, jak si dokáže sám ze sebe dělat srandu!!! "Ježíši, tvá prdel pozná starý zákon!" ()

Chipsonator

Skvělé, výborné, úžasné! Chci skutečný film! V tady toho dle Ježíše budu klidně věřit! A Christopher Waltz je prostě frajer co má rád srandu a to se cení. PS: Tarantino s tím nemá nic společného. PSS: Hláška "Tvá prdel zažije starý zákon" je naprosto parádní. ()

borec999

Totálny úlet a potenciálny námet na absolútne nekorektný a bláznivý film. Dúfam, že sa celovečernej verzie dočkáme čoskoro a viem si reálne predstaviť, že pod taktovkou takého Roberta Rodrigueza alebo Eliho Rotha by z toho mohol vzniknúť film ako stvorený pre mňa. 80% ()