Mercy je napínavý nadpřirozený thriller, který odkrývá dávná rodinná tajemství. Dva problémoví bratři se vydají společně se svou matkou do odlehlého domu, aby se tu postarali o babičku. Snaha pomoci jim ale přinese nečekané pře- kvapení v podobě děsivých tajemství, která jejich babička dosud skrývala. (Bontonfilm)

Corwinus

Zaciatok super ale koniec katastrofa. Bol to klasicky priemerny film kto nicim neohuril. Viac fantasy ako horor ale pribeh nebol zly./55% ()

jenspifa

Já byl spokojenej :) dalo mi to přesně to, co jsem od toho očekával... Lehce tv look vůbec nevadil, zas potěšily známé tváře ve vedlejších rolích ()

leiin

Bylo to docela dobré, jenom mi tam vadilo to okecávání, ale jinak to šlo herci průměrný a scénář už z otřepanou tématikou čarodějnictví. Novinka je že se ji boji i kněz, ale podle toho kdo ho hrál se to dalo čekat. Mohl tam být pokus o vymítání, a potom by to bylo aspoň na ****, ale takhle jenom ***. Je to proste průměrný film z asi jednou hororovou scénou . ()

pyzma84

Veľké sklamanie, od mladého Šetrhenda z Walking dead som teda čakala viac. Nuda, o nejakom strachu sa nedá ani hovoriť, nepomohol ani pán domáci z American Horror story a nepomohol by tomu ani pápež. Chudák King, zase sfilmované degraduje napísané. ()

tompolicky

Ještě, že stopáž filmu je 79 minut, takže jsem promarnil jen trošilinku svého života. Tohle mají tvůrci odvahu nazvat filmem a vypustit do světa??? Herecké výkony se snad hereckými výkony ani nedají nazvat, nejen hlavní hrdina 12ti letý kluk je totálně bez empatií, není na něm vidět špetka strachu v situacích, kdy většina dospělých dostala v lepším případě infarkt ( např. scéna kdy sedí vedle mrtvé tetičky v autě a ještě jí stihne sebrat mobil, nebo když se vrací do domu za babičkou.... atd. ). Film nemá jakoukoli myšlenku, nemá nápad, nemá děj, nemá dobré efekty, prostě nemá NIC. Otřesní herci jen podtrhnou svými výkony slabý scénář. Třešnička na dortu je ( americký ) chřestýš,který se promenáduje kdesi v travnatém podnebí mírného pásma.... Příjde mi, že tady se prostě nic nepovedlo, nebál jsem se ani chvilinku, hercům jsem nic nevěřila celou dobu jsem se nudil, dokoukal jsem to jen proto, že jsem asi do 3/4 filmu doufal, že se nějak "rozjede"........Nerozjelo a je to jednoznačné zklamání. ()

vrch07256732

Sadnúť to nemusí každému. Ale v porovnaní s ostatnými sračkami (a že som ich videl neúrekom) Mercy ostáva stále nad priemerom. Atmosféru to má, pár vydarených lakačkových momentov a inteligentnú stopáž. K tomu (aspoň pre mňa) dobré herecké výkony, kamera, hudba. Vlčicu v kroví s lampášmi v očiach si mohli odpustiť, vôbec nechápem na čo ju tam vôbec tlačili. V porovnaní s inými filmami o posadnutí (napr. Obrad) je Mercy na veľmi slušnej úrovni. ()

k.rakonos

Hm, tak tohle se vazne moc nepovedlo, mozna nejslabsi ducharina, co jsem videl...Jestli to je opravdu dle povidky S. Kinga, tak ani on moc neexceloval. Zaver navic trochu chaos, 1 a 1/2 hvezdy... ()