Reklama

Reklama

Martini Ranch - Reach

(hudební videoklip)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Do postapokalyptického městečka Martini Ranch přijede na své motorce psanec (Paxton).  Na stopě mu je dívčí komando nájemných lovkyň (pod vedením Bigelow), které psance brzy uloví, sváže a označí výžehem a jednoho z jeho společníků pověsí. Paxton unikne, doplní svou posádku a přímo na ulici se s nebezpečnými ženami utká. Svými následovníky je však brzy opuštěn a sám nemá proti ženské přesile šanci... (Estrellita)

(více)

Recenze (8)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

O skupine Martini Ranch som doposiaľ nemal ani len tušenia. Vôbec neviem čo sú zač. Natrafil som na nich len vďaka tomu, že som si klikol na profil amerického režiséra Jamesa Camerona. Ten im totiž v roku 1988 natočil oficiálny videoklip ku ich songu "Reach". Hudobná produkcia formácie Martini Ranch ma nijak zvlášť neoslovila, ale postapokalyptický feminity western klip, ktorý vznikol pod taktovkou geniálneho filmárskeho perfekcionalistu Jamesa Camerona sa mi vryl pod kožu. *** ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Nieje to tým, že som fanúšikom Jimyho, poprípade všetkých zúčastnených ( od Billa cez Kathryn, až po lanceho a Jenette ). Je to proste tým, že pán režisér aj na malej ( ale na videoklip veľkej ) ploche vedel svoje remeselné prednosti zúročiť. Herecká banda okolo neho, mu v tom pomohla viac než dosť. Pán Paxton bol pán. ()

POciSEM 

všechny recenze uživatele

No žádnej zázrak teda ale zase bylo fajne počítat kolik xichtů z vetřelců a terminátora se tam objeví.Škoda že tam nepropašoval Cameron i Šwarcíka nebo místo svý starý takovou Ripleyovou.Jinak Paxton docela pobavil když opouštěl scénu s prošoupanou řití. ()

Reklama

Reklama