Manažerka Tereza opráší svou letitou touhu udělat z Hotelu Meteor čtyřhvězdičkový noblesní hotel. Údržbář David odmítá opravit poruchový výtah polské výroby. V hotelu je ubytován vozíčkář Benál, který je konfrontován s neochotou a neschopností personálu. Ústrky vygradují ve chvíli, kdy personál pojme podezření, že je nešťastný host nastrčeným špiclem vedení hotelu. (Česká televize)

herr_carter

Invalida: "ten výtah nejede"..."musíte nadskočit"............"tak budeme hlasovat, kdo je pro ruletu?jo ruskou ruletu? Drž hubu"...."směnárna?ta by měla mít kasu propojenou s recepcí ne?Františku,bez komentáře prosím"......"no tak motivuj..ok sleduj - spíš ve službě, smrdíš a seš uplně na hovno".........."a víš,že na příští paralympiádě budou vozejčkáři skákat o tyči?Fakt jo?no proč ne,jak říkám,já jsem pro tyhle sociální věci..ty vole a kam dopadne ten vozejk?"....."já obecně Vás handicapovaný lidi mám radši než slávisty, to jsou daleko větší simulanti než vy" :-DDD.......................moje hodnocení = 9 z 10. ()

Necrotongue

Seriál mou důvěru nezklamal. Druhá epizoda mě dostala, pokud se vozíčkář dostane do výtahu, který se odmítá rozjet bez toho, aby v něm člověk poskočil, musí být logicky o zábavu postaráno. Celá herecká sestava mě svými výkony baví, umaštěný copánek Ivana Trojana je případ sám o sobě. Lepší rozloučení s Janem Kašparem si snad ani neumím představit. ()

otík

Opět díl, který baví spíše v jednotlivostech než celku. Příběh s vozíčkářem není moc zábavný, ale má očekávané vyústění. Údržbář se zaplétá s šéfkou hotelu, opravuje polský výtah, chystají se změny kvůli získání čtvrté hvězdy. Zábavné, ale ne k popukání. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jídlo se nedá jíst, Tichý kouří v kuchyni, Pavlínka svévolně opouští recepci za účelem toalety, ty spíš s Davidem, František krade proviant v kuchyni a Oxana, ta již trvale bydlí v hotelu." Při útoku na čtvrtou hvězdu je zásadní mít přehled a tudíž informátora. Mne tedy opět rozesmál klidný pan ředitel, ale tentokrát toho bylo mnohem víc - "demokratické" hlasování, profesionální klid údržbáře Davida či šikanování invalidy. Tohle mě zkrátka hodně rozesmálo a proto považuju útok na čtvrtou hvězdu za příliš skromný cíl. ()

fabecc1222

Tady už se jede na 100%. Snaha o zisk 4* začíná. A Ondra Vetchý by chtěl prsa :) :) Výborná scéna s hlasováním. Pokračování vtipu s výtahem (zkuste nadskočit), udělat něco takového v Americe, tak jdou tvůrci snad před soud za zesměšňování.... Ještěže u nás takovéto nekorektní vtipy procházejí. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)