Uran (E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 28 min

"Buď pokojský pověsej záclony a budu s tebou spát, nebo je pověsím já a spát s tebou nebudu." Nejsem takovej sparťanskej chlapák, abych dokázal dokázal věšet záclony, ale zase nechci, aby si o mně někdo myslel, že jsem slávistickej ublíženej chudáček, takže chodím alespoň s dozimetrem na krku. A přitom musím konstatovat, že tohle byla pětihvězdová Čtvrtá hvězda, protože mě bavilo všechno od Honimíra, přes chlapáckého Davího až po excelentního Urana. Takže připravte mi mléko s jódem, romantický film Proč? na večer a já vám ukážu své jemně nateklé uzliny ve slabinách.(15.3.2017)

Zatím asi nejlepší díl. Skvěle jsem se pobavila, každá scéna měla svůj vtip i pointu a i samotný námět epizody mě chytl už hned při prvním shlédnutí.(13.3.2017)

První opravdu povedený díl.(14.3.2017)

Na scénu přichází Uran, chlápek praštěný jak kopyto, s dozimetrem na krku a nateklými uzlinami někde tam. Do toho David věší záclony, aby už nemusel spát se šéfovou a svěří se s tím Štěpánovi, který to napíše Pavlínce na facebooku. Ta si to zatím ale nepřečetla. Místní děva lehkých mravů Libuška začíná kroužit kolem Urana. Podařený a hlavně vtipný díl především díky Uranovi Radka Holuba.(29.4.2017)

''záleží, jestli na nich má kroužky nebo žabky''............. moje hodnocení = 8 z 10.(25.1.2017)