Uran (E05) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 28 min

 • Necrotongue
  *****

  Vnitřní boj údržbáře Davida se sebou samým mohl s úspěchem soupeřit se Shakespearovým Hamletem a jeho slavnou větou: "Být, či nebýt?". Bavil jsem se fakt výborně a ještě mi Uran připomněl, že bych měl mít doma pro všechny případy vždy mléko a nějaký ten jód.(3.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Buď pokojský pověsej záclony a budu s tebou spát, nebo je pověsím já a spát s tebou nebudu." Nejsem takovej sparťanskej chlapák, abych dokázal dokázal věšet záclony, ale zase nechci, aby si o mně někdo myslel, že jsem slávistickej ublíženej chudáček, takže chodím alespoň s dozimetrem na krku. A přitom musím konstatovat, že tohle byla pětihvězdová Čtvrtá hvězda, protože mě bavilo všechno od Honimíra, přes chlapáckého Davího až po excelentního Urana. Takže připravte mi mléko s jódem, romantický film Proč? na večer a já vám ukážu své jemně nateklé uzliny ve slabinách.(15.3.2017)

 • herr_carter
  ****

  ''záleží, jestli na nich má kroužky nebo žabky''............. moje hodnocení = 8 z 10.(25.1.2017)

 • otík
  ****

  Na scénu přichází Uran, chlápek praštěný jak kopyto, s dozimetrem na krku a nateklými uzlinami někde tam. Do toho David věší záclony, aby už nemusel spát se šéfovou a svěří se s tím Štěpánovi, který to napíše Pavlínce na facebooku. Ta si to zatím ale nepřečetla. Místní děva lehkých mravů Libuška začíná kroužit kolem Urana. Podařený a hlavně vtipný díl především díky Uranovi Radka Holuba.(29.4.2017)

 • gonga
  ****

  První opravdu povedený díl.(14.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace