Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

Facerr

Pecka, takhle jsem se už dlouho nepobavil. Možná nějakej škarohlíd utrousí cosi o kopii Mizerů, ale aspoň pod vousama se bude těmhle supertrotlům stejně uchechtávat. ()

Lula.cz

Myšlenka tohohle filmu se mi líbila...koho by nelákalo si zkusit hrát na policajty :) hodně se mi líbila použitá muzika, dobře děj podtrhovala. Hlášek bylo dost a bavily mě, stejně jako ústřední dvojice, která byla neokoukaná. Tohle se fakt povedlo. ()

TinoArts

Zjavná inšpirácia z aktuálnej a veľmi úspešnej série 21 a 21 Jump Street. Ako pozerám na hodnotenia, ľuďom sa to asi moc nepáčilo, za mňa ale rovnako kvalitné a vtipné ako "konkurencia", aj keď je to v podstate vykrádačka a X krát videná vec. Malo to asi tisíc klišé momentov, sto krát použité hlášky, ale aj napriek tomu úplná pohodička. 70% ()

p.i.t.b.u.l

Je sice pravda, že všechny vtipné scénky byly v traileru, ale na druhou stranu mě film rychle uběhl. Tak že to beru pozitivně. Taková nenáročná oddychovka. ()

Jadro

Už len pre to gradovanie - ako vášne pre "prácu", "kariérny postup", dojem a soundtrack.... Šialená vec! ()

blondboss

Priemerná akčná jemne uletená komediálna "pohodovka", ktorá sa ale vyznačuje toľkým pre diváka nespracovateľným klišé, že je o tom škoda hovoriť. V tomto prípade ide čisto o jednohubku, ktorú si vychutnáte pri poháre pivka a následne na ňu zabudnete už po vypití druhého panáka. Ústredná dvojica nič moc. 55 % ()

lobo87

Dvojica sympatických týpkov užívajúcich si výhody policajnej uniformy. Prvá polovica fantasticky zábavná, druhá kriminálnejšia kvalitne zvládnutá. Jedna z top komédií roku 2014... 70% ()

AndrewNewman

Klasický koncept komédie avšak so štipkou perfektného humoru. Doslovka k plaču som sa smial pri niektorých scénkach! 4 hviezdy sú možno už veľa ale Poliši si to plne zaslúžia :) ()

Mikecat

výborný nápad na komédiu: v policajných prevlekoch z karnevalu do ulíc a hochom sa to začne líbit. O komické situácie tu nieje núdza, fakt sa človek nasmeje, v druhej časti však začína prituhovať a je to viac crimi ako komédia, ostré streľby mučenie a vtipu tak za náprstok. V sumáre príjemná komédia aj na ďalšie zhliadnutie. ws ()

Stelletta

Šla jsem na film naprosto bez očekávání, dokonce možná s tím, že to bude strašná nuda...Odcházela jsem tak pobavená, jak už jsem se dlouho nebavila. Jednoduchá, naprosto ujetá komedie, o dvou neúspěšných magorech, kteří si hrají na poldy. Výsledek skvělý. Boží slovní přestřelky, ty dva mám ráda už z New Girl, kino se smálo na celé kolo, což považuji za úspěch. A "coach" je prostě k sežrání! A navíc je tam Jon LaJoie!!! ()

Richi007

Bože to je tak skvělá blbost, až jsem se fakt bavil, ikdyž trochu to tomu kazí ty finální dojmy dvou "bratrů" a finální akce. Jinak super! ()

Ace.A.T.L.

Takovej ten průměr. Ani extra nepotěší, ani extra neurazí. Zasmějete se, ale i si povzdechnete nad očekávanoua klsickou scénou. Takovej ten relax film, když nevíte, co by. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

MorraEddie

Falešní poldové jsou trošku silnější průměr a těch 64% procent si zaslouží. Některé scény jsou prostě geniální a popadal jsem se u nich za břicho jako blázen. Na druhou stranu má film trochu přepálenou délkou a proto se nevyvaruje nudným pasážím což je škoda. ()