Reklama

Reklama

Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

(více)

Videa (16)

Trailer 1

Recenze (293)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Jako fanoušek New Girl jsem se na film, kde hlavní dvojici hrají herci z tohohle seriálu, opravdu těšil. Už první trailer mě pobavil. Nick a Coach, nebo chcete-li Jake a Damon mě rozhodně nezklamali a film si očividně užívali. Zábava to byla celou dobu, vážně jsem se dobře bavil, protože tihle dva jsou prostě fajn herci. Samozřejmě, že by se našlo pár věcí, které by si mohli odpustit (špekoun, výměna zubů), ale celkově si myslím, že se to povedlo. Věřím, že obliba New Girl v tomto hodnocení pomohla, přesto si myslím, že si to můžou užít i ostatní diváci. Film s pohodovým nádechem, kde se dva kámoši dobře baví - mě to stačí. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Není to můj šálek čaje. Puberťácký připitomělý humor mne moc nebere, ústřední dvojka mi nepřijde vtipná (zlatý Eddie Murphy!, dokonce i Martin Lawrence byl vtipnější), a to se jako fakt mám smát tomu, jak falešný polda ve své pomstě nutí pasáky a dealery v nablýskané černé káře tančit a hejbat bokama? ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

První polovina byla super a už jsem si říkal, že 22 Jump Street má v nahláškovanosti konkurenci. Bohužel v druhé polovině film dost výrazně ztrácel dech, ale slábnoucí humor vystřídala překvapivě dost povedená a svižná akce, takže jsem se ani tehdy nenudil. Herci se viditelně bavili a já v tomto případě taky. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

když vezmu místní hodnocení,tak sem buď viděl jinej film a nebo se mi natolik snížila laťka pro dobrou komedii...tak jako tak,já se u Falešnejch poldů bavil a párkrát jsem se dost nasmál,aniž bych to dopředu čekal.Jasně,je to přestřelené a oba hlavní "hrdinové" by za normálních okolností nepřežili prvních 20 minut,ale vzhledem k tomu jak málo jsem od téhle komedie čekal a kolik jsem nakonec dostal jdu na 4 hvězdy...70% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"S holkama jsem se pral. Nevyhrál jsem, ale klidně to zkusím znova." Falešní poldové jsou pro daňovýho poplatníka lepší variantou než ti skuteční. Neznají totiž zákony, nemusí dodržovat předpisy a stát nic nestojí, když se sami povýší. Justin a Ryan na sebe zkrátka navlíkli uniformu a vzali to na sebe. Občas mi za ně bylo trapně, ale v nejednu chvíli jsem se bavil, tak proč z nich neudělat tříhvězdový poldy. ()

Galerie (94)

Zajímavosti (7)

  • Ve scéně, kdy parťáci vstupují do bytu na sledovačku, má Ryan (Jake Johnson) na sobě košili jako detektiv. V další scéně je oblečen v policejní uniformě. (vita.moravek)

Reklama

Reklama