Opravdu dobrá komedie. Hodně jsem se nasmál, hlavně ze začátku. Ten mi přišel docela originální, ke konci už to bylo trochu klišé. Každopádně vtipných scén je tam vážně dost. Samozřejmě že by si s tímhle konceptem celý film nevystačili, takže se nakonec opravdu zapletou do policejního vyšetřování. A jde jim to překvapivě dobře. O samotné reálnosti asi nemá cenu přemýšlet. Ale jako lehká komedie to funguje skvěle. Hodně mě tam dostával James D'Arcy v roli drsného gangstera. Taky se mi dost líbila volba hudby. "Jsem seržant!" :D(25.10.2015)

• Frajer42

Aniž bych chtěl hodnocení jakkoli ublížit, tak prostě musím konstatovat, že tohle mi absolutně nesedlo. Zasmál jsem se pouze jednou a už si vůbec nepamatuji čemu. Zbytek rozhodně není vtipný, ale absolutně trapný, nekonečně debilní a prakticky nekoukatelný. Příběh stojí úplně za hovno. Myslel jsem si, že to bude nesrovnatelně lepší, protože nápad to rozhodně není zlý. Přišlo mi, že když uvidím dva retoše, co předstírají, že jsou policisté, tak že je to prakticky záruka skvělé zábavy. No, asi by to nesměl režírovat kokot. Hlavní hrdinové také nejsou úplně ty typy, které by vás celou stopáž srali. Dá se na ně celkem bez vyvinutí vyššího úsilí zvyknout. Opravdu nedovedu povědět, kde se přesně stala chyba, ale tahle sračka je vážně nekoukatelná. Celý film je v každém směru neuvěřitelně přetažený za vlasy. Přišlo mi to celé, jako ubohá prezentace pro 13 leté americké gaye, jak je skvělé býti policajtem. Člověk je poté vládcem vesmíru a může vlastně úplně všechno. Nechci snímek zase tak moc urážet. Viděl jsem trapnější nesmysly. Tohle mě spíše zklamalo než nasralo. Přesto si neodpustím odpad.(10.12.2014)

• genetique

Tak toto by nebolo vtipné a originálne ani v osemdesiatych rokoch, natož v dobe, kedy sú už asi všetky námety a charaktery postáv buddy-policajných komédií vyčerpané. Nápad nebol zlý, ale chcelo to viac, než len osvedčenú stávku na istotu, predvídateľné vtipy, ktoré mali navyše nulové načasovanie. Ústredná dvojica takisto nedokázala strhnúť moju pozornosť a celé sa to viezlo na vlne klišé a opozeraných situácií, pri ktorých budete mať dojem, že ste ich už predsa niekde videli. Dokonca ani Andy Garcia ako hlavný záporák nebol ničím zapamätateľný. Jednoducho každý si odkrútil pred kamerou nejakú tú svoju rutinu a toto bol výsledok.Áno, hlúpučké americké publikum muselo krochkať blahom. 45%.(27.10.2015)

To byla taková blbina až to bylo fakt dobrý! :D Asi každý z nás měl někdy sen, že by chtěl být policistou a naši hlavní dva hrdinové si tento sen rozhodli splnit. Ze začátku jsou to jenom legrácky, ale pak narazí na největšího gangstra ve městě a začne jít o život. Já jsem se u této akční komedie velice bavil, bylo to opravdu hodně vtipné a nechyběla ani pořádná akce. A zaujala mě Nina Dobrev, v jejích předešlých filmech jsem si jí nijak extra nevšímal, ale tady mě rozhodně zaujala.(10.8.2016)

Děsně příjemná dvojka, která mi vrátila vzpomínky na dětství, kdy jsem sledoval Lethal Weapon. Uteklo 20 let a nikomu se ke zdárné sérii nepodařilo ani zdaleka přiblížit. Přesto jsem mile rád přijal a poměrně se i těšil na tuhle komedii. Nečekal jsem žádnou bombu, nápad dobrý, pak se to trošku zvrtne a je z toho zase něco jiného, což se mi úplně nelíbilo. I tak se ale tvůrcům ve finále podařilo udržet nohy na zemi a nestala se z toho sračka, jakou to být jednoduše mohlo. Udrželi se a já se bavil. Navíc dospělé finále u takového filmu ... zázrak! Navíc Nina Dobrev <3(29.11.2014)