Nakonec na mě ta komedie zapůsobila docela dobře, a to jsem se dál, že to bude hodně špatné, že tu bude spousta přehrávání a nebude to mít moc smysl. Smysl to má, i když příběh není nijak úchvatný. Je to ale dobře zvládnuté a na ten průměr to dosáhne v pohodě. Členové Wayansovic rodiny, pokud nepřehrávají, mě docela baví.(27.10.2014)

• Icefist

Už je to nějakou dobu, kdy jsem viděl promrhaný potenciál. A zde se "zadařilo". O co parádněji se Falešní poldové rozjedou (ostatně proto vypadal trailer skvěle), o to bolestivější jsou momenty, kdy jim dojde dech a neví kam se vydat. A bohužel k tomuto dochází nedlouho po úvodu. V druhé polovině už tak není moc co sledovat a ani předpokládané útoky na bránice se snůškou frků nepřichází. Zbývá tak jen očumovat sexy Ninu Dobrev a vyhlížet závěrečné titulky. Škoda. 50 % Oblíbená část- "water boarding"(4.11.2014)

|| Scenár: Luke Greenfield, Nicholas Thomas | Hudba: Christophe Beck, Jake Monaco | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: WideAwake | Rozpočet: 17 miliónov $ | Tržby: 137,6 milióna $ | Ocenenia: - || Prekvapivo funkčná komédia, kde sa divák zasmeje dosť krát na to, aby to obhájilo stupídnosť celku. Hlavný predstavitelia neirutujú, čo je v podobných žánrovkách menším zázrakom, takže na jednu jazdu určite odporučiteľné. 68% | FullHD, THX, EN DTS |(1.5.2015)

Celou dobu jsem si říkal, jak lépe by to asi vypadalo, kdyby se tohoto materiálu ujali tvůrci 22 Jump Street. Takhle nám zde totiž zbývá jen nemastná neslaná komedie, která všechny své prima nápady vystřílí v první polovině, aby tu druhou už jen ukecaně nudila. Za sympatickou dvojici Wayans/Johnson ale tu třetí hvězdu dát musím. Tihle dva sympaťáci z New Girl si zaslouží každou filmovou příležitost.(16.11.2014)

50-55% Miestami som ich chcel prefackať (či skôr scenáristov), no miestami som sa aj dobre zabavil. Taká priemerná pičovinka čo až tak veľmi neurazí. Cítim tam snahu o 21/22 Jump Street, no do tej ligy sa im nepodarilo dostať. Každopádne, čakal som oveľa väčšiu pičovinu než som dostal, takže pozitívne prekvapenie.(8.3.2015)

• - Pracovným označením filmu bol názov Untitled Luke Greenfield Project. (MikaelSVK)

• - Fim se natáčel v Atlantě v Georgii. (rafix)

• - Ve scéně, kdy parťáci vstupují do bytu na sledovačku, má Ryan (Jake Johnson) na sobě košili jako detektiv. V další scéně je oblečen v policejní uniformě. (vita.moravek)