50-55% Miestami som ich chcel prefackať (či skôr scenáristov), no miestami som sa aj dobre zabavil. Taká priemerná pičovinka čo až tak veľmi neurazí. Cítim tam snahu o 21/22 Jump Street, no do tej ligy sa im nepodarilo dostať. Každopádne, čakal som oveľa väčšiu pičovinu než som dostal, takže pozitívne prekvapenie.(8.3.2015)

• becki_tu

Námět nevypadal na papíře vůbec špatně, což do jisté míry potvrzoval i vtipný trailer, ale filmová skutečnost je již méně veselá. Přísnější měřítko snese snad jen první půlhodina, kde se objevuje i většina gagů z traileru. Zbytek filmu už jede pouze ze setrvačnosti, přičemž na řadu postupně přichází nevhodný humor, zbytečné výlevy mouder hlavních postav a v neposlední řadě i nuda. Škoda, od námětu a režiséra (Girl Next Door) jsem čekal daleko víc. PS.: Nechápu, proč se vtipné scénky z titulků podobných komedií neobjevují normálně ve filmu. Cílové publikum asi holt více oceňuje humor s bláznivou šlapkou v pokročilých letech nebo nahým tlustým chlápkem s upoceným zadkem.(29.10.2014)

To byla taková blbina až to bylo fakt dobrý! :D Asi každý z nás měl někdy sen, že by chtěl být policistou a naši hlavní dva hrdinové si tento sen rozhodli splnit. Ze začátku jsou to jenom legrácky, ale pak narazí na největšího gangstra ve městě a začne jít o život. Já jsem se u této akční komedie velice bavil, bylo to opravdu hodně vtipné a nechyběla ani pořádná akce. A zaujala mě Nina Dobrev, v jejích předešlých filmech jsem si jí nijak extra nevšímal, ale tady mě rozhodně zaujala.(10.8.2016)

• honajz

Není to můj šálek čaje. Puberťácký připitomělý humor mne moc nebere, ústřední dvojka mi nepřijde vtipná (zlatý Eddie Murphy!, dokonce i Martin Lawrence byl vtipnější), a to se jako fakt mám smát tomu, jak falešný polda ve své pomstě nutí pasáky a dealery v nablýskané černé káře tančit a hejbat bokama?(25.12.2016)

Za mě maximální spokojenost, protože takové záchvaty smíchu jsem nezažil od 22 Jump street a ani tam možná ne. Falešní poldové na mě sypali jeden situační typ za druhým a já tak nestíhal zašívat svou bránici. Už dlouho se nestalo abych se při první scéně svíjel jak kdyby mě někdo lechtal na varlatech. Wayans je neskutečnej grimasák a jeho pohyby, kecy a všechno co dělal mě dostávali do kolen, Jde vidět, že to má v rodině. Jeh kolega je zas Takovej Mclane amatér a oba dva si chemicky náramně sedli. Už jen z principu, že tento film je silně podhodnocený dávám plný počet. Tempo skvělé, kadence humoru výborná a akce? Taky byla.(2.11.2014)

• - Ve scéně, kdy parťáci vstupují do bytu na sledovačku, má Ryan (Jake Johnson) na sobě košili jako detektiv. V další scéně je oblečen v policejní uniformě. (vita.moravek)

• - V poslednej scéne, v ktorej "policajti" pomáhajú dolapiť záporáka Mossiho (James D'Arcy), je u Ryana (Jake Johnson) a Justina (Damon Wayans Jr.) jasne vidieť, že na tvárach majú umelú krv. (RatBoj)

• - Spoiler: V závěru filmu, kdy Ryan (Jake Johnson) skutečně absolvuje policejní školu, je mezi promovanými zmíňen také policista Nicholas Thomas - jeden ze scenáristů filmu. (Guilemot)