První polovina byla super a už jsem si říkal, že 22 Jump Street má v nahláškovanosti konkurenci. Bohužel v druhé polovině film dost výrazně ztrácel dech, ale slábnoucí humor vystřídala překvapivě dost povedená a svižná akce, takže jsem se ani tehdy nenudil. Herci se viditelně bavili a já v tomto případě taky.(17.11.2014)

• StanislachKo

Tá akčná stránka nie je až tak žalostná - s ohľadom na rozpočet -, Key, pre ktorého mám slabosť - tiež vždy poteší... A ten hlavný týpek mi prišiel vlastne tiež celkom zábavný... Ale všetko ostatné strhávam za Wayansa, ktorý je tak nemožný až hanba! Akoby nečítal scenár ani raz od začiatku do konca. Vždy iba tesne pred scénou: Aha, teraz som suchoprd v modrom svetríku, aha, teraz som tvrďák s búchačkou, aha, teraz sa idem verejne nahuliť v policajnej uniforme... Až z toho celý film vyznieva rozpačito až iritujúco (priam!).(3.2.2015)

Za mě maximální spokojenost, protože takové záchvaty smíchu jsem nezažil od 22 Jump street a ani tam možná ne. Falešní poldové na mě sypali jeden situační typ za druhým a já tak nestíhal zašívat svou bránici. Už dlouho se nestalo abych se při první scéně svíjel jak kdyby mě někdo lechtal na varlatech. Wayans je neskutečnej grimasák a jeho pohyby, kecy a všechno co dělal mě dostávali do kolen, Jde vidět, že to má v rodině. Jeh kolega je zas Takovej Mclane amatér a oba dva si chemicky náramně sedli. Už jen z principu, že tento film je silně podhodnocený dávám plný počet. Tempo skvělé, kadence humoru výborná a akce? Taky byla.(2.11.2014)

• Icefist

Už je to nějakou dobu, kdy jsem viděl promrhaný potenciál. A zde se "zadařilo". O co parádněji se Falešní poldové rozjedou (ostatně proto vypadal trailer skvěle), o to bolestivější jsou momenty, kdy jim dojde dech a neví kam se vydat. A bohužel k tomuto dochází nedlouho po úvodu. V druhé polovině už tak není moc co sledovat a ani předpokládané útoky na bránice se snůškou frků nepřichází. Zbývá tak jen očumovat sexy Ninu Dobrev a vyhlížet závěrečné titulky. Škoda. 50 % Oblíbená část- "water boarding"(4.11.2014)

• kajda.l

Stokrát omleté policajtské cosi, co vlastně ani moc neruší a divák nemá nutkání to vypnout. Sem tam povedený vtípek, jen bohužel úplně nevím, pro jakou diváckou cílovku je to určené, pro děcka je to místy příliš "sexuálně vulgární", pro dospělé naopak příliš infantilní a jednoduché. Ústřední dvojka se snaží, ale to nic nemění na tom, že Johnson je tak trošku kokot. D'Arcy směšnej (neplést s vtipným), Garcia ucházející a Dobrevka píchatelná. Takže těch padesát si to zaslouží. Znova si to nepustím. K pizze a coca-cole dobré....mlásk :)(10.11.2014)

• - Damon Wayans Jr. ve filmu ztvárnil Justina Millera, zatímco v seriálu New Girl (od r. 2011), v němž si Wayans také zahrál, se Miller jmenuje jeho parťák, kterého si zahrál Jake M. Johnson. (Eržik)

• - V poslednej scéne, v ktorej "policajti" pomáhajú dolapiť záporáka Mossiho (James D'Arcy), je u Ryana (Jake Johnson) a Justina (Damon Wayans Jr.) jasne vidieť, že na tvárach majú umelú krv. (RatBoj)

• - Pracovným označením filmu bol názov Untitled Luke Greenfield Project. (MikaelSVK)