Nevím jestli kdybych neměl tuhle dvojku tolik rád ze seriálu New Girl, jestli bych se až tak moc bavil, ale pravděpodobně ano. Velice svěží a k potrhání smíchem udělaná letní komedie. Jedna z těch málo vzácných, které mohu vidět znovu, protože legrace v nich je napůl situační a napůl slovní a je tam toho tolik, že to nejde ani pojmout úplně vše a jistě se budu bavit i na poněkolikáté :-) Freez! Everybody freez!(16.8.2014)

Jj, zas vidím, že je to tu jeden erudovaný kritik vedle druhého. Mno, já jsem jen Lyli aka Nekulturní hovado, a mohu říct, že víte prd, co je dobrý. Komedie nabušená hláškama, za které by se nestyděl...no, vlastně nikdo vtipný. Hehe. Černobílý tým, který sejme mafiána z Východu (asi, ale koho zajímá, odkud byl??), a ještě se u toho baví jako sviň. Jo, bejbé, takhle se to dělá, když se chci pobavit! No, a teď si jdu pustit něco od toho Thríííra.(1.11.2014)

Síce nič čo by nejako výrazne vynikalo, ale svojim spôsobom milé prekvapenie. Už len preto, že to nepôsobilo až tak stupídne ako mnohé dnešné komédie s núteným humorom nasilu, ktorý potom stráca akýkoľvek zmysel. Tu aspoň tá komediálna zložka pôsobila o čosi prirodzenejšie a väčšinou sa podarilo vyhýbať tým prehnaným absurditám. Takže ako oddychovka celkom fajn. Postava akčného Ryana bola fakt vynikajúca, zato bojazlivý Justin ten celý efekt väčšinou kazil, a ani Damon Wayans mi v tejto policajnej roli neprišiel ako nejaký super nápad. Ale tak, určite minimálne na tie 3* to bolo!(13.11.2014)

|| Scenár: Luke Greenfield, Nicholas Thomas | Hudba: Christophe Beck, Jake Monaco | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: WideAwake | Rozpočet: 17 miliónov $ | Tržby: 137,6 milióna $ | Ocenenia: - || Prekvapivo funkčná komédia, kde sa divák zasmeje dosť krát na to, aby to obhájilo stupídnosť celku. Hlavný predstavitelia neirutujú, čo je v podobných žánrovkách menším zázrakom, takže na jednu jazdu určite odporučiteľné. 68% | FullHD, THX, EN DTS |(1.5.2015)

„Povýšili mě na seržanta.“ – „To ses povýšil sám?“ – „Zdálo se mi, že si to zasloužím.“ Film mě docela dost mile překvapil. Čekal jsem, že se moc nezasměju, ale za to dostanu tunu (nezáměrných) trapných chvilek. Těch tam ale kupodivu příliš nebylo, vyloženě trapné mi přišlo jen „sesterstvo“, některé pasáže s Pupou a scény s místy vřískajícím Justinem (s těmi tvůrci naštěstí šetřili). A přestože se sázelo především na hodně jednoduchý (místy až trochu infantilní) humor, mnohokrát jsem se od srdce zasmál, a nadhled spolu s „ujetostí“ snímku, který ze sebe nic nedělal, se mi moc líbil. Film se dá s trochou nadsázky považovat za slabší verzi 21 (22) Jump Street, a to částečně jak tématikou, tak i stylem vtipů a narážek (např. až trochu podezřele podobné: „Tak jo, uděláme to takhle. Vrazím tam, řeknu svou krutou hlášku, pak přijdeš ty a zopakuješ ji.“). Na druhou stranu ale Falešní poldové nepůsobí jako vykrádačka a mají divákovi sami co nabídnout. Hodnocení téhle pohodové záležitosti vidím téměř přesně na pomezí 3/4*, ale protože jsem se převážně bavil, zvolím nakonec vyšší možnost. „Počkej, počkej.“ – „Co je?“ – „Jaký je plán?“ – „Plánem je ovládnout situaci. Tak to říkali na Youtube.“(26.1.2015)