Robot Overlords

(neoficiální název)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

Velká Británie, 2014, 90 min

• Morholt

Roboti ovládli svět, ale hnutí odporu nikdy neumírá. Jen to chce nějak přechcat kontrolní čip. Jon Wright se po dvou poměrně vydařených komediálních hororech pustil do sci-fi pro děti a to neměl dělat. Kor když mu k jeho robotímu pojetí evidentně chyběly finance. Mizerné triky, protivné děti v hlavních rolích a celé je to vlastně o hovně. Jen ten dospělácký casting má úroveň. Že Kingsleymu jednou za čas rupne v bedně a upíše se něčemu strašnému, na to už jsem si zvyknul, ale Gillian Anderson snad tohle nemá zapotřebí. Za ní, mého oblíbence Tamera Hassana a Mediátora, který mě bavil, si to těch 10% zaslouží a doufám, že se Wright zase vrátí k tomu, co mu jde nejlépe.(14.5.2015)

Po přečtení komentářů jsem hodně zvažoval zda se na film vůbec kouknout. Vzhledem k tomu, že zbožňuji jakékoliv sci-fi nakonec jsem neodolal a jsem za to rád. Myslím, že film vůbec není tak špatný a ani herecké výkony ubohé. Točí se daleko stupidnější formáty ...tento film si určitě zaslouží více pozornosti. Vůbec se toho nebojte. Den nezávislosti mi přijde velice podobný v obou filmech je spousta přitažených věcí. Prostě Den nezávislosti po anglicku.(2.7.2015)

• kaylin

Zase tak hrozné mi to nepřišlo. Velká podívaná to není, ale některé scény jsou dobré. I když nevím, proč to nemohlo být trochu drsnější. Když už se bere takové téma, možná je přítomnost dětí přece jen trochu kontraproduktivní a sci-fi pak vyzní prostě jako pohádka pro děti. A tím tenhle film je, ničím jiným.(20.4.2015)

• vitekpe

Kde se tady vzala Gillian nebo kde se tady vzal Kingsley, to mi zustane asi navzdy zahadou... Trapny film plny nesympatickych detskych postav a spatnych hereckych vykonu. Primarne zrejme urceny detem/mladezi. Ale uprimne pochybuju, ze by na to nekdo z nich se zajmem koukal. Tak jednu hvezdu pro moji oblibenou Gillian...(27.3.2015)

• goauld

OMG!!! já myslel, že se sračky natáčejí jen v americe?! a jak tak koukám, tak ten "mor" pronikl i do Evropy.... Hrůza mě pojímá, když vidím, že filmů jako byl Treminátor nebo Starwars už se asi nedočkám, neb v dnešní době zřejmě už NIKDO nedokáže natočit pořádný film.... Je neskutečné, že banda "jendoduchých" teenagerů jako jediná najde -lék- jak se odprostit od sledovacích implantátů :-) vše ve filmu je tak prostoduché, že "dospělák" se jen nasere, když sleduje to nelogické chování hlavních představitelů tohoto snímku. Nejvíc k nasrání je ale ten Sean (zřejmě to má po své stejně jednoduché mamince :-)). Dítě, které zachrání svět (to tu ještě nebylo :-))... (to jsou ti dnešní děti tak dementní??? booože můj co z nich jenom vyroste, pokud jsou krmeni takovými sračkami... ještě že už se nedožuji další generace tupých dětí. Zcela stačí ta současná :-)(9.5.2015)

• - Vo filme sa objavili štyri verzie robotov a dve robotické materské lode. (fefee)