poster

Robot Overlords

 • Velká Británie

  Our Robot Overlords

  (neoficiální název)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

Velká Británie, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vitekpe
  *

  Kde se tady vzala Gillian nebo kde se tady vzal Kingsley, to mi zustane asi navzdy zahadou... Trapny film plny nesympatickych detskych postav a spatnych hereckych vykonu. Primarne zrejme urceny detem/mladezi. Ale uprimne pochybuju, ze by na to nekdo z nich se zajmem koukal. Tak jednu hvezdu pro moji oblibenou Gillian...(27.3.2015)

 • VanTom
  **

  Tedy i na spotřební dětské dobrodružství byla tohle hodně velká blbina. Ale trošku se tím dějová prázdnota a pitomost daly omluvit, protože považovat film třeba už za "young adult" scifárnu, šel bych s hodnocením snad ještě níže. Jako kdybych viděl druhé Bojiště Země z anglického venkova ve formě seriálového pilotu.(19.11.2015)

 • kaylin
  **

  Zase tak hrozné mi to nepřišlo. Velká podívaná to není, ale některé scény jsou dobré. I když nevím, proč to nemohlo být trochu drsnější. Když už se bere takové téma, možná je přítomnost dětí přece jen trochu kontraproduktivní a sci-fi pak vyzní prostě jako pohádka pro děti. A tím tenhle film je, ničím jiným.(20.4.2015)

 • korbitch22
  ***

  Když nemáte velký rozpočet, tak pouštět se do sci-fi plné robotů je téměř sebevražda a přesně jak někdo psal, pokud jsou v hlavní roli děti, je to spíše kontraproduktivní, na druhou stránku Jon Wright je slušný režisér a né žádný Anthony C. Ferrante, Leigh Scott a jim podobní zoufalci, takže dokáže natočit i za menší rozpočet vizualně ucházející dobrodružnou podívanou, která nevypadá jako Transmorphers nebo tyhle mrdky od Asylum a upřímně, 31% je totálně ubohé hodnocení a každému případnému divákovi bych chtěl vzkázat, že pokud od toho nečeká další Avengers bude se úplně v klidu a průměrně bavit.Akce moc není a finále je i docela naivní, hloupoučké a místy komické, na druhou stránku je to pořád jen film hlavně pro mládež, navíc má Wright k ruce dobré dětské herce a esa jako Kingsley, Mackintosh či nepochopitelně čím dál víc sexy Gillian Anderson.Nečekejte od Robot Overloads nabušené sci-fi plné monumentální akce, ale příjemný dobrodružný film s nádechem parodie a to chtěné.31% je komedie a zase bych mohl uživatelskou žumpu jedině naposílat tam, kam patří a to do prdele, kde je nezaslouženě kvůli nim už tuna slušných filmů.59%.(11.5.2015)

 • lucijelucije
  **

  Trochu jsem vkládala naději, že Overlords nebude taková hovadina, jak ukazuje hodnocení, ale bohužel s docela dobrým startem se ukazuje, že po druhé polovině opravdu nevíte, jak víc kroutit hlavou a chytat se za čelo. Možná pro děti a moji babičku zajimavé, ale objektivně řečeno, není to film pro dospělé.(20.6.2015)

 • - Vo filme sa objavili štyri verzie robotov a dve robotické materské lode. (fefee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace