poster

V hlavě

 • USA

  Inside Out

 • Slovensko

  V hlave

 • Velká Británie

  Inside Out

 • Austrálie

  Inside Out

 • Nový Zéland

  Inside Out

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 104)

 • golfista
  **

  U Pixarů už to taky asi nefunguje jako dřív. Skvělý nápad zabít touhle infantilní "roadmovie" ve střední části filmu - to by zasloužilo možná ještě horší hodnocení. Ale můj "Hněv" asi zrovna usnul, a tak mě můj "Smutek" přesvědčil ať zůstanu u slabých 50%. ... Škoda, že celý film nebyl v duchu závěrečných titulků. Možná bychom se tak dočkali návratu lesku pro kdysi tak úžasnou značku PIXAR.(5.10.2015)

 • mayna
  **

  Nádherně animovaná nuda.(3.4.2016)

 • Purple648
  *****

  Dala jsem tomuto animáku pět hvězd a nehodlám to měnit. Téma na mě zapůsobilo, konec dojal. Jak se mi dostalo vysvětlení od kamarádky. "Je to o tom, že také smutek patří do života. Neznamená to, že film byl smutný." Do smutného filmu má V hlavě daleko, ale aby si diváci mohli na konci šťastně oddechnout, bylo nutno projít si závěrečnou uplakanou scénou a trochou napětí. Je pravda, že hlášky Pixar vychytal. Velice dobrý byl i vztek, na konci mě dostala kočičí hlava. Jen mi připadalo, že někdy hlášky nevyplní opravdu jednoduchý příběh. Je mi jasné, co chcete říct. "Jde o pocity, ne o příběh." Příběhy se opakují, ale pocity zůstanou." Nemám pravdu? I když se u filmu nasmějí i dospělí, je to jednoduše animák pro děti. Ráda si ho pustím znovu, ale stejné nadšení jako z Toy story z něj nesdílím. Možná je to tím, že za časů Příběhu hraček jsem byla sama ještě dítě.(14.4.2016)

 • mfanta
  *****

  100% - DVD-čko jsme koupili naší šestileté dceři. Když jsem ho viděl poprvé, byl jsem naprosto vykolejený. Tolik emocí ve mně ještě žádný animovaný (a možná ani neanimovaný) film ještě vyvolat nedokázal. Troufám si říct, že film je pro dospělé přinejmenším stejně zábavný jako pro děti. Spousta naprosto originálních nápadů, spousta skvělých inteligentních vtípků, nezanedbatelný pedagogický rozměr a na vršku toho všeho ještě obrovská suma pro animák nevídaného emocionálního náboje. Přidávám si do svých oblíbených filmů (Sbohem, Diktátore ;-)) a myslím, že tam už navždy zůstane. Geniální.(14.4.2016)

 • ELBE8585
  ****

  Dalšia dobra rozpravka od Pixar ktora slusne pobavi celu rodinku za moje deti davam 4/5....(26.4.2016)

 • Macinkacz
  *****

  Ach, konečně se PIXARu zase po dlooouhé době povedlo... Konečně něco co tu ještě nebylo. Nevím co mají všichni proti imaginárnímu slonovi, ale je to o lidech, znám spoustu lidí včetně mě, kteří měli, či mají imaginárního přítele ať je podoba jakákoliv. :-) Každopádně, myšlenka byla skvěle zpracovaná a doufám, že bude pokračování :-)(9.6.2016)

 • yawa
  ****

  Príbeh dospievajúcej Riley je tisíckrát obohraté klišé - no jej príbeh tu vlastne ani nie je podstatný. Veľmi vtipný a originálny animák, kde je téma dospievania poňatá naozaj z nezvyčajného uhla pohľadu :) Niekedy sa pýtam, na čom musia ľudia z PIXARu fičať :))(16.6.2016)

 • Robinex
  ****

  Hezke a zajimave myslenky ale mohlo to jit dal a svizneji... navstev v jinych hlavach bylo malo a pritom slo o nejvtipnejsi sceny (vecere s rodici)... bourani ostrovu a cesta na velitelstvi zdlouhava... i tak klobouk dolu. Super film!(16.7.2016)

 • Erufael
  ****

  Po shlédnutí malého prince, přišel tento film o hvězdičku ...takže asi tak ...Jinak film na mě působil celkově moc hezky. Dodíval jsem ho sice až na 5tý pokus, do té doby jsem vždycky před půlkou už zabral, ale po finálním dodívání musím říct, hezký film. 4 hvězdy zasloužené(31.7.2016)

 • Nolanster
  *****

  Milujem Pixar. Táto spoločnosť v 95-tom všetkým ukázala, akým smerom sa to celé bude vyvíjať. Ich filmy boli stávka na istotu. Až do roku 2010. Odvtedy som vždy tak trochu opatrný pred zhliadnutím filmu, či sa podaril alebo nie, či sa mi bude páčiť alebo nebude. Či môže za to Disney, posúdiť neviem, v každom prípade si myslím, že cesta tak skvelého tvorivého tímu nevedie cez pokračovania. Ich čaro vždy bolo v originálnych príbehoch pre deti, aj pre dospelých. A takéhoto filmu sme sa opäť raz dočkali v roku 2015. Aj v tomto prípade Pixar prichádza s obrovskými myšlienkami, s detskými vtípkami a so skvelou animáciou. Devízou každého ich filmu je samostatné univerzum a dopodrobna vymyslený svet, pri ktorom žasneme nad detailami ako to v ňom všetko funguje. Keď si v hlave spomenieme na všetky tie filmy, až sa hlava zatočí. V tomto filme však vzniká zaujímavý kontrast. Opäť veľký nápad, nový svet, hlboké myšlienky - veci, ktoré viac vníma dospelý divák a sú tak prešpekulované všetkými tými postavami a guľami, že musí dávať pozor, čo ako funguje. Na druhej strane farebnosť, deckosť tohto sveta je pastvou pre oči a zaujme menšie deti. Tieto dve veci podľa mňa sú dôvodom, prečo pre niektorých bolo V hlave trošku sklamanie. Pokiaľ neakceptujeme fakt, že celé je to myseľ malého dievčaťa a viac-menej banálnosť celého konfliktu, nikdy tomuto filmu neporozumieme. Ja si myslím, že Pixar sa zase raz predviedol a to chvalabohu. (nezabúdajme, že jediný originálny film od nich bude v najbližšej dobe iba Coco). Vec, ktorá mi vadila, bolo vyriešenie ako sa Radosť dostala späť do centrály. Pre mňa to bolo cez... Soundtrack perfektný, ale chýba pamätnejšia hlavná téma.(9.9.2016)

 • SimiT84
  ***

  Cítil jsem se emociálně znásilněn, být dítě, tak nevím, jestli bych to ustál. A škoda vlekoucího prostředku, kdy se děj začne opakovat stylem "zkusíme tohle, nevyšlo/nestihli jsme to, zkusíme tedy tohle" a takhle bohužel několikrát...(15.9.2016)

 • lucika999
  *****

  Veľmi poučný animák vhodný ako pre deti tak aj pre dospelých. Vtipné spracovanie a krásna animácia = Inside Out.(18.9.2016)

 • TheWomenshow
  **

  Největší oslovina,co jsem viděla,sorry....Pustila bych to jen malým dětem,které ještě nerozumí slovům a koukají na všechno,co zrovna běží.Děj úplně o ničem.(5.10.2016)

 • pornohavo
  ***

  Milé, aj keď potenciál bol väčší.(13.10.2016)

 • yejb
  odpad!

  No...mohu potvrdit, že film byl plný emocí. Je až tristní, jak je může kreslený film vyhrotit do nereálných úrovní. Jde o kreslený thriller, s pseudošťastným koncem, škody napáchané v neuronech nevratné. Nerozumím co je na tom k...obdivu? Ano, NÁPAD. Pak veliká manipulace divákem. Ne, teto film jsem neměl vidět. A mohu se nechat uchlácholil svou do kouta zahnanou Radostí, nicméně to neudělám. Počet hvězdiček vidím podobně jako zdejší většina. 85%, čili 4 a kousek...ale 3a3/4 jsou černé. Komentář se kterým souhlasim= Terva ** Já volím a děkuji svému smutku a strachu odpad.(22.10.2016)

 • Scoobys
  ****

  Jeden s nejlepších animák od Disney pixaru.(24.10.2016)

 • Ollivander
  ****

  Takové dobré téma. Takových nápadů, kolik se dalo vymyslet, což je ostatně vidět v první zhruba třetině filmu. Ale pak to z nepochopitelných důvodu přepne do veselé taškařice pro věkovou kategorii 5- a nápady už jen probleskují. K normálu se to vrací jen postupně ke krásnému závěru. Ale vcelku, když člověk protrpí tu infantilní zápletku odehrávající se "v hlavě", tak jakýkoli vtípek nebo nápad který se objeví, je supr.(31.10.2016)

 • sun.eagle
  ****

  Nejsem zrovna nadšencem celovečerních animáků a všechny ty kultovní Hledání Nema či Lví králové mě minuly velkým obloukem a dohromady jsem viděl asi dva včetně tohohle. A stejně jako Ratatouille mě mile překvapil i tenhle. Dokonce musím přiznat že takovou přehršel nápadů a vtipných narážek které se fakt trefily do černého jsem dlouho neviděl a bavil jsem se přímo královsky. Vtipné zobrazení celého složitého soustrojí kde do sebe všechno dokonale zapadá a je kontrolováno z "řídícího centra" ovládaného hlavníma emocema je fakt geniální stejně tak postupná evoluce nebo revoluce? kdy se dětská bezstarostnost ztrácí v propadlišti zapomění aby byla nahrazena zase o něco vyspělejším a více HI-tech řídícím systémem. Mrzelo mě snad jen to že se z tak svělého nápadu dalo vytřískat ještě víc.(1.11.2016)

 • Blind307
  ****

  ...no bol som k tomuto skeptický zo začiatku...príbeh ma však zaujal...naozaj originálne...myslím, že sa tvorcovia odhodlajú k pokračovaniu v puberte kde sú nekonečné možnosti...je však oveľa ťažšie robiť niečomu 2-ku (ak im na "umeleckom dojme" bude záležať) ako urobiť príbeh nanovo...(2.12.2016)

 • Denzen
  ****

  Pre mňa to rozhodne nie je za päť. Už som videl aj lepšie animované filmy od Pixaru a tento je skvelý len nápadom, veľkou porciou vtípkov a postáv. Mne osobne to ale stačilo, len som chcel vidieť viac takých scénok, aké boli v záverečných titulkoch.(2.1.2017)

 • Marrakech86
  ***

  Průměrna oddychovka na jeden večer, chvilkami hezké záběry a pak zase nuda, takže průměr(6.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace