poster

V hlavě

 • USA

  Inside Out

 • Slovensko

  V hlave

 • Austrálie

  Inside Out

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Za poslední dobu jeden velmi povedený animák, který je chytrý a má co nabídnout oproti ostatním. Jediná chyba, kterou zde shledávám je ta, že je až příliš smutný a vůbec není veselý, takže pokud chcete navodit depku vašemu dítku, tak tohle rozhodně doporučuji, jinak je to tak akorát dělané pro dospělého diváka.(16.1.2016)

 • Davies182
  *****

  Dyť to děti nemůžou absolutně pobrat, tohle v kině vyhrávaj spíš jejich rodiče! Aneb kdy PIXAR konečně natočí erotickou fantasy, sakra? A ten "oscarovej" nášup emocí (doslova i na plátně) k tomu? Panejo. Bejt v tom sále sám, bulim několikrát na plný koule - takhle jsem jenom stydlivě popotahoval... Putovní veselosmutná story sice nic moc, celkovej dojem z filmu ale nakonec díky cvičení se srdíčkem hlásí plnou palbu.(1.8.2015)

 • J*A*S*M
  ****

  Okolní nadšení bohužel nesdílím. Inside Out se nedá upřít boží ústřední námět, z kterého mohlo vzniknout něco opravdu výjimečného a ambiciózního. Nedá se mu upřít také hravost a kreativita, kdy se v průběhu příběhu vždy objeví nějaký dílčí zajímavý vizuální nápad, gag, whatever (přepínání do jiných hlav). Ale to pojivo kolem, přestože funguje, je naprosto tuctové, obyčejné, předvídatelné.(18.10.2015)

 • klerik
  ***

  Priznávam, že Pixar ma už dlhšiu dobu príliš nebaví (DOBRÝ DINOSAURUS, NESKROTNÁ, HORE, HĽADÁ SA NEMO, RODINKA ÚŽASNÝCH). Od čias PRÍŠERIEK S.R.O. ma naozaj pobavil asi len WALL-E. Takže som bol opatrný aj pri ospevovanom V hlave. Lenže ten nápad je fakt skvelý a úvod je priam fantastický (hlavne to, čo sa deje v hlave rodičov). Lenže potom sa film zamotá vo svojom pestrofarebnom svete miesto toho, aby pritlačil na pílu a pridal na tempe, je z toho otrepané putovacie dobrodružstvo (ružový "slon" bol dosť otravný). Zachraňujú to vtipné drobnosti, ale nemal som pocit, že by ten "osobnostný systém" mal skutočne funkčné a premyslené pozadie. Hlavne kvôli potenciálu som trochu sklamaný...(21.9.2016)

 • freddy
  ****

  Exkurze do lidského mozku, to je hodně zajímavý nápad. Dát tvar a vzhled jednotlivým lidským emocím, to beru. Uvařit z tohoto nápadu celovečení animák, proč ne. Ono to i dost dobře funguje. Ale i přes všechny mé pozitivní dojmy se nemohu ubránit pocitu, že potenciál námětu byl promrhán, respektive nebyl vyčerpán plně. Tolik možností tvůrci měli, a oni nás skoro celou dobu nechají koukat, co se děje v hlavě jedné malé holky. Světlou výjimku představovala akorát krátká odbočka do hlavy rodičů dívenky, a potom závěrečné titulky. A právě závěrečné titulky ukázaly, jak úžasný potenciál tvůrci měli a jak zůstal nevyužitý. Kdyby si tvůrci vzali několik různých postav, film vystavěli spíše jako povídkový a do každé hlavy bychom nakoukli na pár minut, nebylo by co řešit. Ale takhle jsme byli nuceni sledovat Radost se Smutkem, kterak putují jedním mozkem zpátky na velitelský můstek, a to byla občas nuda. Ano, originální nuda, ale pořád jen nuda. A i proto nakonec uděluji tomuto velmi originálnímu a místy i vtipnému animáku jen čtyři hvězdy.(15.1.2017)

 • - Když chce jeden strážný pronásledovat Radost a Smutek, druhý ho chytí a prohlásí: "Zapomeň na to, Jakeu, tohle je mračná čtvrť" ("Forget it Jake, it's Cloudtown"), což je narážka na film Čínská čtvrť (1974) s Jackem Nicholsonem, který hraje J.J. Gittese, a na konci filmu mu jeden muž řekne: "Zapomeň na to, Jakeu, tohle je čínská čtvrť" ("Forget it Jake, it's Chinatown"). (buzzwoody)

 • - Tvůrci se původně shodli na 27 emocích, z nichž se do filmu nakonec dostalo jen pět. Vedle těchto pěti se ještě vážně přemýšlelo o Pýše, Překvapení a Důvěře. (buzzwoody)

 • - Ve scéně, kdy Riley staví dům z karet, je na kartách zobrazená celá rodina, včetně otce a matky. (orkadimenza)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace