Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi – Radostí (Amy Poehler), Strachem (Bill Hader), Hněvem (Lewis Black), Znechucením (Mindy Kaling) a Smutkem (Phyllis Smith). Emoce žijí v Řídícím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se Riley se svými emocemi společně pokoušejí vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká v Řídícím centru zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší zachovat všem pozitivní myšlení, objevují se mezi jednotlivými emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou. (Falcon)

Nepl

Tak nějak si kladu otázku komu je tento film určen - pro děti příliš náročné a pro dospělé příliš infantilní. Jednoznačně nejlepší části filmu jsou scény, kdy se střídavě díváme do hlav diskutujících. Škoda, že těchto scén je jako šafránu. Neurazí, ale rozhodně nijak nenadchne - slabší 3 hvězdy. ()

catwillows

Az na ten prisernej predfilm,kdy jsem chtela odejit hned ze salu,krasa...zajimavy namet,co dokaze i dojmout...vic takovych Pixare diky ()

tomkat

Jak tak procházíte léty filmografií Pixaru, dá se to celé shrnout do jediné otázky: "Jak to do prkenný vohrady dělají, že je to vždycky znovu originální, hravé, o něčem - a hlavně, nejvíc ze všeho: má to srdce?" Prosím, ať ani vy nevyrostete. Nikdy. ()

lordofrvhp

Na konci projekce filmu v kině všichni tleskali a mě strhli taky.Tvůrcům Příšerek s.r.o. se podařil další zásah do černého s perfektním scénářem,načasováním vtipů i vizuální stylizací.Pochvalu si zaslouží i Michael Giacchino za vynikající hudební motiv ,,Birth of Joy".95% ()

Eviel

Skvelý rodinný animovaný film , ktorý by možno mohol byť menej smutný , ale to by potom nebol tak kruto realistický akým bol. Skvelý nápad , výborne vymyslený systém vnútri hlavy...Najviac ma bavila hlava jej otca , keď po ňom niečo chcela manželka :D ()

Smtrax

Pro mě byl film celkem zklamáním. Podle toho, co jsem viděla v traileru, jsem si představovala, že celý film bude postavený na srovnávání hlav a myšlenkových pochodů jednotlivých členů rodiny. Bohužel, toho jsem se nedočkala a je to podle mě škoda. Nejvtipnější moment filmu byl obsažený v traileru a nikdo v kině se už nesmál, protože trailer viděl už několikrát. Příběh na mě působil dost smutně a odcházela jsem z kina tak nějak ne zrovna šťastně. Neříkám, že je to úplně špatně, ale prostě jsem ta očekávání měla trochu jiná. Půl bodíku navrch za vtipné titulkové scény, to bylo přesně to, co jsem čekala od celého filmu. ()

Danny727

Bylo to dilema. Na co jít do kina? Já a další čtyři kamarádi jsme nevěděli, jaký film si vybrat. Tak jsme si vybrali V hlavě. Tolik úspěšných recenzí, které donutili nás všechny tomu dát šanci. Byla to největší chyba. Od začátku až do konce neskutečná nuda a humor pro děti, které umí sotva mluvit. Nemyslete si, že nemám rád animáky. Staré pixarovky jsem měl a pořád je mám rád. Byl to humor pro všechny věkové kategorie. Ale jak tu může někdo psát, že je to spíše pro dospělejší publikum? To jste vážně ztratili smysl pro chytrý humor? Jestli jo, tak nejste fanoušci pixarových filmů. Bohužel odpad. Promiňte ale tohle si to zaslouží, protože je to moje největší zklamání od pixaru. Je to aspoň připomenutí, že staré pixarovky si musím pouštět místo těchto novodobých blbostí. Hrůza! ()

Lubess.Knopp

Opravdu skvělá a nápaditá podívaná. Pixar konečně ukázal co umí. To že film vypadá jen pro děti , tak to určitě není. 85% ()

Antarius

Kdybych si měl vybrat jediný film, který by mi promítali denodenně až do konce života, byl by to tento. Miluju humor, a v málokterém animáku jsem ho viděl tolik. Většinu filmu jsem se prochechtal, takže vlastně ani nevím, o co šlo. Musím si zajít ještě jednou. ()

StealthBomb

Bezpochyby jedna z najlepších animovaných rozprávok dneška. Obsahuje hlboku a dojímnu pointu, rôzne múdrosti/ myšlienky a rôzne zvraty dejov na udržanie napätia. Dá sa taktiež hovoriť o jednoduchom vysvetlení pre deti čo sa deje v našej hlave, ale určite si to môžu pozrieť aj dospelí a vychutnať si ten humor a animacie na vysokej úrovni a určite nebudú ľutovať. Za jasných 5 hviezd a určite to není prehnane. ()

mina_harker

Pro mě nejslabší film od Pixaru, spolu s "Auty 2" a "Univerzitou pro příšerky". A o předfilmu "Láva" se nemá ani cenu rozepisovat, jedním slovem - děsivé. Těším se, že Pixar přijde s něčím lepším. ()

TynTynka

Naprosto geniální animák. Poslední dobou je málo kvalitních a opravdu povedených filmů ze všech stran. Tohle je naprosto boží. Plné fantazie a rozmanitosti. Spoustu vtipných scén. Nádherné zpracování. Naprosto skvělý byl úplný konec, když už běželi titulky - pohledy do několika hlav. Byla jsem uchvácena a těším se, až si film znovu pustím. ()

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

09.02.2023

Toy Story 4 má scenáristku

Toy Story 4 má scenáristku

20.01.2018

Čtvrtý díl Toy Story se nedává dohromady úplně snadno. Pixar ho oznámil v roce 2014 na červen 2017, jen aby se odsunul na červen 2018 a nakonec až na červen 2019. Původně ho měli napsat Rashida Jones… (více)

Startuje první ročník festivalu Na hlavu

Startuje první ročník festivalu Na hlavu