poster

Jízda švárů

 • USA

  Ride Along

 • Slovensko

  Švagor na odstrel

Akční / Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jizni Tlapa
  ****

  Kdo by čekal umění, zasloužil by pár facek,klidně od Ice. Tohle je na první pohled (obszaní,název a hlavně žánr)Béčko jako blázen a nutně tak na něj nahlížet. Ice s Hartem jsou skvěle se doplňující dvojka a díky netrapně dotaženému scénáři jim to oběma sedí. Dobře provedená akce a příběh bez nápadu jsou třešničkou.........perfektní, zde nepochopená, oddychovka...dobrá práce(17.4.2014)

 • Hepy13
  ***

  Na hláškující parťáky jako jsou Glower/Gibson, Smith/Lawrence nebo Tatum/Hill tahle dvojce nemá. Ale když se Kevin Hart promění v Omara, tak to musí rozesmát každýho. Mě tenhle novej šaškující černoch docela baví. Ačkoliv celkovou kvalitu filmů kde hraje bych nechal bez komentáře. A že přehrává? To přece tak trochu ke komickým černochům patří ne? Jen vzpomeňte na Eddieho Murphyho nebo Martina Lawrenceho.(3.2.2016)

 • Bezda22
  ****

  Ice Cube mě ve filmech baví. Mám rád ty jeho výrazy v xichtě. Hart je takovej protivnej vocas, mě trošku míň sympatickej než Martin Lawrence, ale typově dost podobnej herec. A film je zábavnej, vtipnej i akční. A nic neni přehnaný, všechno to má dobrý tempo a hranice, kterejch se drží. Tak proč ne.... 60%(15.7.2014)

 • URBAN
  ****

  Vím že to je blbost, ale já mám takové filmy rád. Stačí když se k sobě přifaří dva odlišní a vtipní chlápci a mám o radost postaráno. Není to sice ani tak vtipné jako spíš akční, ale kdyby se v tomto filmu oběvoval vynucený humor bylo by to jen ke škodě a když se objevuje v té správné chvíli kdy má je to lépe. ( 29.11.14/PC )(30.11.2014)

 • NifKor
  ****

  Řeknu to upřímně jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl teda pro mě. Ice Cube a Kevin Hart jsou úžasná dvojka těšil jsem se až se na to kouknu, prostě tihle dva mě dostali humorem, kterého je ve filmu hodně. Né že by tam vadilo právě, že naopak moc se tam hodilo. Jízdu švárů jsem vůbec nebral vážně vypl jsem mozek a smál se vtipům. Tehle film je super a proto má 4 hvězdy B (82%)(20.12.2017)