Jízda švárů

Ride Along

Švagor na odstrel

Akční / Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2013, 95 min

Priemerna komedia, ktora sa drzi hlavna vdaka pomerne neznamemu Kevinovi Hartovi, ktory je znamy akurat tak z parodii SCARY MOVIE 3 az 5. Aj ked podobnych buddy movies bolo natocenych dost, stale ma bavia a ja verim, ze Kevin Hart dostane este prilezitost aj v dalsich komediach, aby dalej bavil divakov. Ride Along mal len jeden malicky problem, ze tie najvtipnejsie sceny boli pouzite z traileru a pri mnohych scenach si poviete: ,,Aha, teraz bude ta scena z traileru." Inac na pobavenie je to slusna komedia, ale na 4 hviezdicky by tam muselo byt nieco viac. __________ (Videl v kine 06.05.2014).(7.5.2014)

Jak to tak vypadá, užvanění afroameričani pořád táhnou. Už tu byli Eddie Murphy, Martin Lawrence, Chris Rock a k nim se teď přidal i Kevin Hart. Snímek je obyčejnou popkornovou akční komedií, jakých už vzniklo tucty, ale nakonec, proč ne? Dle zavedené šablony tu máme spoustu hlášek, prostořekostí, akce a komediálních situací, které jsou zárukou dobré zábavy a které zaručují i nějaké to napětí. Proti gustu žádný dišputát. Takovéhle filmy jsou prostě stále třeba.(20.6.2016)

• divak84

ice cube se opět rozhodl postavit se za kameru a opět to dopadlo tak jak to dopadnout mělo - bídně. ten jeho stupidní, hard ass drsňácký ksicht neobstával ani u NWA ani ve videoklipech, byť si bral na pomoc dr dre, ale tady , zvlášt když vtipkuje o výšce sveho (ne)partnera a sám je menší než většina dalších postav, je spíš k smíchu. o ničem film, nudnej, strašně se to táhne, Hart je sice otravný ale aspon je trošku svůj. divim se, že takovej leguizamo (ale asi má dluhy) se do takoveho paskvilu nechal naverbovat.(12.4.2014)

• ABLABLABLA

"Can we like got those earplugs or anything like that? - No, usually the bad guys don't give us time to put on that kind of stuff." Silně podprůměrná akční komedie s naprosto nesympatickými herci a zápletkou jak když pojďme. Pár vtipných scének se našlo, za to je 1*, ale jinak to celé bylo jak přes kopírák s jinými podobnými filmy ale narozdíl od nich to nevynikalo žádnou originalitou. "I got him to talk to, didn't I? - Yeah, you've got a very interesting interrogation voice. Nice and squeaky." A ty zpomalené scény mi přišly spíše k smíchu, než že by mě ohromily svým filmařským umem. "Don't touch me. - It was a tap, I didn't touch you. That's difference. This si touching."(7.6.2014)

• ScarPoul

Kevin Hart je skvelý komik, ale jeho filmy stoja za starú belu. Ice Cube je stoporený ako akýkoľvek iný gangster, len vďaka bohu tentoraz nezachraňuje celý svet. Priamočiare a hlúpe, bez výraznejšej scény, ale s krásnou čokoládkou s perfektnými nohami. Niektoré veci úsmevné, ale väčšinou hluchota. Znesiteľné len v tom kontexte, že si chcete po dlhom čase pustiť naozaj niečo tupučké.(23.1.2016)

• - Hlavné filmovanie sa začalo 31. októbra 2012 v Atlante a po 35-tich dňoch skončilo 19. decembra 2012. V prvý natáčací deň CBS Atlanta vyslala varovnú správu, že v štvrtok 1. novembra budú v obchodnom dome simulované prestrelky. (martin5504)

• - U Bena (Kevin Hart) doma visí plakát na hru "Mass Effect 3". Lze si ho všimnou ke konci filmu během rvačky Bena a Omara (Laurence Fishburne). (Karn)

• - Když je Ben obklíčen bandou motorkářů, cituje postavu Denzela Washingtona z filmu Training Day. Jde o jeden z mnoha odkazů na zmíněný film. (Hal_Moore)