poster

Velká šestka

 • USA

  Big Hero 6

 • Slovensko

  Veľká šestka

 • Velká Británie

  Big Hero 6

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vteco
  ****

  Velká šestka v čele s roztomilým robotem skvěle zaplnila volné místo mezi superhrdinskými animáky. Tohle dobrodružství s fantastickou animací a detaily se pyšní skvělým tempem a docela příjemným příběhem. Hlavní hrdina je zajímavě představen a spolu s vedlejšími postavami tvoří nadprůměrnou skupinku podivínů. Celý film je tak trochu nešťastně postavený na vynikajícím Baymaxovi, čímž nedává tolik prostoru pro ostatní aspekty filmu či postavy. /85%/ (Kino)(24.6.2015)

 • Spiker01
  *****

  Skvělé, neotřelé, originální. Disney Animation se povedlo odpíchnout od všech Donaldů a Mickey mousů a po Raubířovi Ralphovi nám servíruje další povedené dobrodružství a co více, podle, leč méně známého ale stejně, Marvel komiksu! Překvapilo mě, že hlasy nepropůjčili žádní slavní herci, ale je to vcelku jedno, v animaci je to špička a bude vás to zkrátka bavit. Což se rozhodně o většině novodobých animáčů říci nedá. PS : počkejte si na potitulkovku ;) ... 85%(5.2.2015)

 • Roman.Ticka
  *****

  Pixarovské postavičky myluju už od hravých Toy Story a úžasných Úžasňákových a ani zde nejsem zklamaná. Naopak technicky-vtipně-pestrou invencí a milou klíčovou postavičkou jsem maximálně překvapena a potěšena. Téma geniality a fantazie bez hranic mě pravidelně dostává, takže už zbývá jen povzdychnout si - Taky bych doma chtěla jednoho určo menšího Baymaxe.(30.3.2015)

 • Tosim
  ****

  JEN SI TADY STABILIZUJU PUBESCENTNÍ ZMĚNY. Popkulturní mix, který si bere ze všeho, co ho inspirovalo, téměř to nejlepší. Hlavně lidské vztahy fungovaly jak v reálném světe, kdyby se tvůrci nebáli přidat, nebo spíš ubrat, v opravdu rozhodujících okamžicích důležitých postav (Baymax), se stovkou neváhám. 90%.(4.6.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Udělá ze mne karate lepšího zdravotníka?" Tak to je tutovka, kterou by měl pochopit i robot. Jenže Baymax nechápe v podstatě nic a tak je o zdroj zábavy postaráno. To je dobře, protože astrofyzice moc nerozumím, roboty ovládat neumím a problémy japonských puberťáků mě nebaví, takže za mě je tohle "jenom" dobrý.(11.5.2016)

 • - Acetylenová svářečka, kterou v laboratoři používá Honey Lemon, nese značku a logo "Blue Dragon". Logo odpovídá originální sérii Dragon Ball Z (od r. 1989). (KidWithGun)

 • - Animátoři pro bojovou výbavu Baymaxe zvolili karate. S ohledem na jeho velké proporce museli ale některé pohyby a chvaty upravit. Několik členů týmu dokonce v rámci přípravy chodilo do studia bojových umění na tréninky. [Zdroj: Kinobox.cz] (CrypzzXD)

 • - Při bližším detailu si můžeme v Hirově pokoji všimnout sbírky postaviček, kdy mezi nimi je i tzv. Cy-Bug. Což je robotická bytost odkazující na film Raubíř Ralf (2012). Při scéně v docích je na jednom z kontejnerů patrný obrys hlavy Mickey Mouse - nejznámější kreslené postavy studia Walt Disney. Když Baymaxova pěst při testu prorazí zeď, rozbije i sochu. Na ní je vyobrazený princ Hans, čímž tvůrci odkazují na jednu z předchozích ´´disneyovek´´ Ledové království (2013). (Charpy)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace