poster

Velká šestka

 • anglický

  Big Hero 6

 • slovenský

  Veľká šestka

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  *****

  Ve světě kde Japonsko vyhrálo druhou světovou válku (vážně mi to připomnělo Dickova Muže z vysokého zámku) se daří robotice, svět prosperuje a vůbec je všechno tak nějak fajn. Disneyovci děckám připravili parádní podívanou, ve stylu Úžasňákových střihlých Starkovou technologií a získali si i mě. Komiksovost je z toho cítit dost, ale tvůrci pracují spíše v mantinelech inteligentní dětské podívané. Baymax je samozřejmě boží a i když jsou ostatní postavy v podstatě zbytečné přívěsky, v průběhu si toho nestihne nikdo všimnout. Emocionální ždímák, který baví. Balalala.(13.1.2015)

 • boshke
  *****

  Jeden z nejlepších animáků poslední doby. Už když byl v kinech, chtěl jsem vyrazit, ale nějak jsem se nevykopal. A to je škoda. Animace je totiž skvělá. Baymax je perfektně vymyšlená postava a nemá prostě nejen ve své léčitelské roli chybu ("Nechápu, jak ze mne schopnost létat udělá lepšího léčitele"). Je to vtipné, není to dětinské a takovou akcí a takovým záporákem se nemůže pochlubit leckterý akční / superhrdinský film... 100%(16.4.2016)

 • Houdini
  ****

  Oscar 1 : Animovaný film(16.1.2015)

 • playboxguest
  *****

  Zmůžu se jen na výkřik do prázdna, který je tak typický pro americké trailery: "Nejlepší animák od dob Raubíře Ralfa je tu!"(14.3.2015)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,773 // Otvárací Víkend v USA: $56,215,889 //(2.3.2015)

 • - Hudbu pre film skomponoval Henry Jackman. Použil pri tom 77-členný orchester a moderné prvky od známej kapely Fall Out Boy. Táto skupina sa postarala aj o titulnú pieseň "Immortals". (Lukido)

 • - Jedná sa o prvý animovaný film od Marvelu, ktorý bol distribuovaný Walt Disney Animation Studios. Film je síce založený na komiksoch Marvelu, nebol ale prepojený s existujúcim filmovým marveláckym univerzom a nebol ani označený ako vlastníctvo Marvel Studios. (r3plicator)

 • - Po snímkach The Black Cauldron (1985), The Rescuers Down Under (1990), Dinosaur (2000), Atlantis: The Lost Empire (2001), Treasure Planet (2002), a Ralph Rozbi-to (2012) je Veľká šestka zatiaľ iba siedmy, nehudobný, animovaný film od Walta Disneyho. (LuiCJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace