poster

Velká šestka

 • anglický

  Big Hero 6

 • slovenský

  Veľká šestka

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stoka
  ****

  Film se primárně soustředí na komiksovou akci, jíž je ve výsledném důsledku dostatek. Tento film je první úspěšnou fúzí společností Walt Disney Animation a Marvel Studios, dvou vysoce sledovaných firem, které za poslední roky sklízejí úspěchy v oblasti animovaných a komiksových produkcí. Velká šestka vypráví klasický příběh mladého chlapce a jeho robota=která je superhrdinskou týmovkou, kde musí skupina postav zachránit svět před superpadouchem. Užijete si dost zábavy i napětí a budete svým hrdinům držet palce, až vám zmodrají.(22.7.2016)

 • Tuax
  *****

  Pro mě velké překvapení. Protože rok 2014 jsem strávil prakticky bez filmu, tak mi unikla spousta věcí včetně tohoto a tak jsem ani netušil co čekat. První část byla taková možná nemotorná, ale prostě seznamovací s postavami, ale i v tom líbivá. V okamžiku kdy se to protočí do animáku o superhrdinech to pro mě osobně nabralo nový level a tím zpracováním a úžasnou animací se z toho vyklubal skvělý zážitek. Rozhodně neviděno naposled. Je to hodně dobrodružné, zábavné, jsou v tom emoce, postavy mají své osobní charaktery, příběh je sice klasický, ale zručně odpracovaný. Což všechno obvykle nebývá pohromadě v jednom animáku. Hlavně nesnaží se to chytračit,je to v únosné míře a prolíná se v tom hranice světa dospělých i dětí. Velkým plusem pro mě bylo i to, že se to nesnaží za kaýdou cenu hláškovat, což jsou obvykle animáky snažící se zaujmout svět dospělých. I v tomto je to poměrně vyvážené. Pokud bude někdy nějaké pokračování, říkám si že tohle s těmito hrdiny, tímhle příběhem, se bude velmi těžko dorovnávat, natož překonávat.(23.12.2015)

 • Gilmour93
  ***

  Pubertální vědátor a nafukovací robotická lékárnička nikterak originálně surfují na vlně superhrdinství. Jediná přidaná hodnota je propojení architektonických kultur ve fiktivním městě, jinak se jedná o další animák, co se utápí v hi-tech námětech či sci-fi zápletkách a přitom zapomíná na sílu obyčejnosti. Všiml jsem si v poslední době paradoxu, že čím víckrát padne ve filmu slovo „hustý“, tím řidší výjev je mi nabídnut..(28.7.2015)

 • Roman.Ticka
  *****

  Pixarovské postavičky myluju už od hravých Toy Story a úžasných Úžasňákových a ani zde nejsem zklamaná. Naopak technicky-vtipně-pestrou invencí a milou klíčovou postavičkou jsem maximálně překvapena a potěšena. Téma geniality a fantazie bez hranic mě pravidelně dostává, takže už zbývá jen povzdychnout si - Taky bych doma chtěla jednoho určo menšího Baymaxe.(30.3.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Udělá ze mne karate lepšího zdravotníka?" Tak to je tutovka, kterou by měl pochopit i robot. Jenže Baymax nechápe v podstatě nic a tak je o zdroj zábavy postaráno. To je dobře, protože astrofyzice moc nerozumím, roboty ovládat neumím a problémy japonských puberťáků mě nebaví, takže za mě je tohle "jenom" dobrý.(11.5.2016)

 • - Hoci je film založený na rovnomennom komikse od Marvelu, režiséri v ňom previedli mnoho zmien: mená postáv a ich etnická príslušnosť, vedľajší príbeh a niekoľko bodov zápletky. Takisto sa kvôli problémom s autorskými právami vo filme neobjavilo niekoľko postáv z komiksu. (figliar)

 • - Záverečnými titulkami film nekončí. Nasleduje po nich krátka scéna, v ktorej sa na rodinnom portréte vo Fredovej vile ako jeho otec objaví Stan Lee. (Irktus)

 • - Baymax je schopný otáčať hlavu o 180 stupňov, ako sa ukázalo počas automobilovej naháňačky s Yokai. (bbaron)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace