Predestination

• Česko Paradox času (více)

Autogram

Vskutku netradičné minimalistické poňatie sci-fi s minimom postáv, ale dostatkom hercov. Časové paradoxy sú paradoxnejšie, ako by som normálne zniesol. Aj komunita LGBTI sa tu môže vyžívať, hlavne T a I sa tu prezentuje ako hudba budúcnosti, to sa máme na čo tešiť. Keby ma prvá polovica filmu s barovým rozprávaním, ktoré nemá spád, tak neotrávila, dokazal by som ísť aj o hviezdu vyššie. Ku koncu, keď prichádzajú odhalenia ako na páse, je to fajn, no stále mi zostala v hlave pochybnosť o zmysle toho všetkého. –––– Máme jen jeden druhého, nic jiného jsme nikdy neměli. ()

Jacob23

Skvělá hříčka o cestování časem.. Dávám jasne 4* za výborne herce (Sarah Snook úžasna pořád jsem si nebyl jist) vymakane masky, padnoucí hudbu, příjemné tempo a především originalitu kdy i film po 20 s podobným námětem mě dokázal do konce plně zaujmout a bavit..Pro tuhle praci jsme se v podstate narodili..P.S. : necist zdejsi komentare,natoz text distributora prijdete o cast zazitku-je tohle paradox? :) ()

Kosmik 1

Paradoxně až moc přeparadoxováno... Příběh byl fajn až do jisté doby, kdy se začalo odkrývat tajemství jednotlivých postav. Čím víc se odkrývalo, tím víc mi to film znechucovalo a tím víc mi to přišlo jako totální hovadina (s prominutím a omlouvám se všem, kterým se to líbilo). Čekal jsem totiž úplně něco jiného a dostal jsem naopak něco, co už nemám zájem nikdy víc v budoucnu vidět (a vlastně jsem ani nikdy neměl zájem tohle vidět). Závěr mě měl asi odrovnat, ale větší ptákovinu jsem nezažil sorry... 40% - za úvod a za hudbu. ()

Puyi

Zajímavé, to se tomuto snímku nedá upřít, ale to je tak vše... V první půlce se neděje nic, co by stálo za řeč a v té druhé je vše tak šílené, až z toho jde hlava kolem. Nápad dobrý, ale toho cestování v čase a toho, co všechno ten a ten a v té a té době udělal, bylo v konečném výsledku až příliš. ()

ghatos

Zhruba chápu vo co go. Po další projekci bych možná hodnocení zvedl. Přeci jen jsem všechno do podrobna nepobral. Podvod na třetí aneb já, mé druhé já a Irena. Jinak natočeno je to strhujícím způsobem. Tomu se říká z hovna bič. 70%. PS: Když nad tím přemýšlím, tak je to taková podivná hra na boha. Jo, co si člověk neudělá to nemá... . ()

MI-380

Kouzelně zamotaná hra s časoprostorem. Výborné herecké výkony občas nedokáží zachránit nevyrovnanost tempa. Dokonce je třeba přežít i půlhodinový vysvětlujícíc dialog, naštěstí často doplňovaný flashbacky. Někdy si to pustím ještě jednou a budu zapisovat data a události, abych si vše srovnal v hlavě. Napoprvé to snad může zvládnout jen jedinec s IQ na 200: 75% (9816 hodnotících, 73%). ()

Bagr_007

Parádní sci-fi mindfuck hříčka. Pointa je sice vidět na kilometry daleko, ale to s radostí odpouštím. Podobných filmů je totiž málo a my jich potřebujeme víc. O příběhu si pochopitelně předem nic nezjišťujte. ()

blackJag

"ČASU NIKDO NEUNIKNE." Asi bych neřekl, že je to nejlepší film na dané téma, ale jinak mě to celkem bavilo. Vlastně jsem v tom ani neviděl potenciál na celovečerní stopáž, jako vyloženě ideální by se mi to vyjímalo v pozici vlajkové lodě nějaké sci-fi seriálové antalogie, na druhou stranu, jak s oblibou říkám, filmů o cestování časem není nikdy dost a tento je sice levnější, ale není odfláknutý :-) 65% ()

MichelSmith

Všetci ste mimo tu ide jasne o pocity sebaodmietajúceho schyzofrenika,ktorého strata a sklamanie v láske dohnala až k túhe po zmene pohlavia k túhe byť vlastne tým čo nemohol mať,alebo že by to bolo o tom,že stratil sám seba a ide o túhu po ňom samotnom,čo sprevádza pocit zamilovanosti a vlastne ani netuší ku komu... ()

DeathTheKid

Následující komentář reflektuje myšlenku filmu, já obecně nejsem takový prasák...no dobře, dělám si prdel, jsem. Jednou jsem se tak probudil, po zvláštně perverzním snu, kde mě omacával ředitel a nenechal mě klidným. Dobře prokrven a v náladě mě napadla zcela normální a morální incestní myšlenka, že bych mohl oprášit svůj Porn Station Portable aka stroj času, a podívám se za mámou do zlatých 80, kdy našim prériím ještě vládli komančové. Nebudu vám lhát, když jsem ji uviděl, trochu se mi zvedl. Zrovna hrála tenis se svými mongoloidními spolužáky a byla tak zpocená. Byla to hra barev a pachů jakou jsem dlouho neviděl a necítil, krůpěje slané tekutiny jí rosily čelo a její neupravený knír, když zvedla ruce, krtek v podpaždí jí skoro lechtal bradavky. Hotová balada pánové. I dámy. Chvíli jsem ji sledoval z povzdálí a tepla místního keře, kde jsem nelenil a poctivě jsem si namazal pytel Indulonou. Poté, co byl můj jídelní příbor vláčný a hebký jsem se odhodlal a šel ji oslovit: "Dáme si do nosu?". Jenže její chlupaté nohy odpověděly za ni. Bohužel pro ni ale podle mě nepochopila význam otázky. Vypadala totiž zmateně, když jsem ji začal mlátit raketou po xichtu. První rána mi totiž sjela a neomráčil sem ji... pf, mám slabší backhand. Zatáhl jsem ji do zatepleného křáčku a zrapeoval jak můj pes mou ženu. Muž, pán tvorstva, byl hotov asi za 7,6 sekundy a zpátky na PSPéčku vyťukal 30 11 2014, aby tím zabránil ohnutí času a prostoru a dalším sračkám. Když jsem se ale po skoku zpět opět posral, protože dlouhé časové skoky jsou náročné, zjistil jsem, že jsem neposral jen slipy. Ta máma vůbec nebyla moje máma! A ke všemu sem jí nadupal 2 malé retardy, které pojmenovala tuším Michael a Peter. A jsou ještě větší hovada než jejich otec, protože natočit tak zvrácený film, to chce véééélkou odvahu a malý mozek. Měli se navzájem sežrat v děloze. Při vší smůle, když je chci vyhodit z filmové akademie, vždycky zkysnu u pana ředitele, kluci natočí tuhle mňamku a já opět píšu tento koment. Začarovaný kruh, nekonečný příběh, člověk co si neustále honí svůj ocas, teda pes. Jo a spoiler. ()

Liam

Celou dobu se to tváří chytřejší, než to na konci je, kdy to zůstane jen u toho časového paradoxu. Ale hrozně mě bavilo ten film sledovat. ()

Fony

Povídku jsem nečetl, ale klobouk dolů před Spierigy, že měli koule to takhle pořádně zacyklit :) Povinnost pro všechny, kdo někdy chtěli potkat své budoucí nebo minulé já, změnit minulost i budoucnost a tak vůbec cestovat časem ;) ()

jefff

Dobré scifi se zajímavým příběhem zápletkou i zpracováním. Ale NĚCO tomu přece jen chybělo. Režijně to působilo trochu jako z ruky Nolana, ale nemělo to ty správné grády. Na druhou stranu se divák nenudí a je napnutý jak kšandy co přijde v následujících minutách. Natočené dobře, špička to ale přece jen není. ()

h0n24

Jedinečné. Doporučuji. Scénář tak propracovaný, že filmy s údajným vysokým počtem rovin / vrstev, jako např. Inception či Donnie Darko, strčí do kapsy a ještě jim ukáže prostředníček. Těším se na další počiny bratrů Spierigových, věřím, že mají ještě co ukázat. ()

Reanimated

Po kecání v baru je jasné, kdo je On/Ona. Člověk čeká, že se film k něčemu nadechoval. Místo toho se začnou vršit paradoxy a celé se to totálně rozpadá. Závěrečná scéna, kdy si opět potvrzujeme díky jizvám, kdo je kdo, je směšná. Opravdu jsme si to nepotřebovali znovu potvrdit. Prostě fakt zklamání a to tu byla atmoška, nějaký ten hype a dobře hrající Sarah Snook i Hawke. ()

Firebug

NEČÍST OBSAH ANI mnohé KOMENTÁŘE! Výborná komorní neakční scifárna točící se okolo cestování časem, což jednoznačně můžu. Velmi potěšující je taktéž fakt, že to není ani zdaleka tak vylízané jako Looper a i když je ubíraní příběhu do jisté míry odhadnutelné, tak se tvůrcům daří držet divákovu pozornost a občas možná i překvapit. Jakoby snad i počítali, že se jim divák bude snažit naběhnout ;-) Herecké výkony jsou vynikající a režisérské duo se taktéž jistě nemá za co stydět. Nadšené 4* pro film, jemuž se oproti své konkurenci krásně daří vyhýbat většině časovým paradoxům. ()

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?