Autorská komedie Parádně pokecal zachycuje šest měsíců v životě 25letého Štěpána Procházky. Opět vyhozen ze školy, opět opuštěn přítelkyní a jako vždy bez práce opouští Prahu. Nevěda coby odjíždí bezcílně s přáteli na chatu. Shodou zamotaných okolností se ale ocitá v malém městě Sedmihoří, kde začíná pracovat jako operátor v call-centru. Vše se ale mění ve chvíli, kdy se v záplavě fádních telefonátů ozve hlas tajemné slečny Marie... (Aerofilms)

vito_s

Zdejší hodnocení je úplně mimo. Pro mě film roku 2014. Super malý, milý, looserský film, se skvělou hudbou a přirozenými dialogy a hereckými výkony, který pobaví a naladí. ()

Anniem

Myslím, že téma filmu bylo pojato naprosto ze správného úhlu a film vypověděl, co autoři zamýšleli. Hlubokomyslnost v tom nehledejte. Na to doporučuju artovej francouzskej čenobílej film :). Pro mě prostě dobrej pocit po odchodu z kina. ()

dodanek

Parádně pokecal v záplavě tuctových a stupidních českých komedií působí jako absolutní zjevení. Absurdní humor, scénář i filmařské postupy přebíjejí občasné neherectví některých protagonistů, filmu lehce dochází dech až v samém závěru (ale sám scenárista/režisér před projekcí uznal, že závěry se ještě tak trochu nenaučil). Smutné je, že zejména lidem 30+ bude Parádně pokecal pravděpodobně připadat jako neuvěřitelně nevtipný film o ničem. Rád bych se mýlil, protože já jsem se alespoň trošku našel v každé jeho vteřině. ()

sedr

Po prvních třiceti minutách jsem si říkal - no dopr...co to má být? Pár zmateně se prolínajících scének u kterých jsem se ne zrovna bavil a orientoval. Pak následoval obrat o 180° a začalo se něco dít, přibýval humor, dostalo to šmrnc a z utahané komedie vyklíčilo něco, čemu bych dal 72%... za ten začátek ale nemůžu. Občas nepovedené střihy, detaily jako utnutý telefonát bez pozdravu...možná to byl záměr, pokud ano - na mě jako na diváka nefungoval...Za mě 67..Na další Pavlíčkův počin půjdu rád - věřím že to dostane zase o stupeň vejš ()

kecal

Asi někdo zapomněl za toto dílko napsat, že jde o studenský film. Tedy aspoň doufám že šlo. Od Tomáše Pavlíčka je dost velká drzost na tohle utratit peníze daňových poplatníku, tedy i moje, ale už jsi na to u české televize začínám bohužel zvykat. ()

dedavena

V Sedmihoři se pry furt chodi dokopca a skopca. Fakt Marie? Fakt! Chlastat neidu bo počitam. Ščepan, co ty vlasně robiš? A kaj ten pes utika? Pavličku, nězachranil ti to ani Pavlasek. ()

JerryPilsen

Hodně artová záležitost.Pokus o multižánr,ale nakonec máme jen příběh bez příběhu s nenavazujícími absurdními scénami. ()

Simushkas

Je to blbost, ještě k tomu blbě natočená, ale občas jsem se fakt nasmála, protože je to tak absurdní. Viděla jsem mnohem horší české filmy a toto má aspoň snahu o originalitu. Takovej novodobej Kouř bez písniček. ()