Záhadný virus zasáhne odlehlou základní školu. Z nevinných malých školáků se rázem stává roj na vnitřnostech si pochutnávajících zrůdiček. Nevyjímaje vnitřnosti učitelů a zaměstnanců této základky. Přeživším dospělým tak začíná osudový boj o holé přežití s bandou malých zombie breberek. (geklon)

Miroslav.Zac

Dnes jsem se díval na dva filmy: poslední (doufám) Postradatelní a tahle hororová komedie, která sice za moc nestála, ale pořád byla asi tak tisíckrát lepší. Film si nejvíc užijí dospělí, co nenávidí děti, protože i jejich krev (i když černá) tam stříká ostošest. Hlášky jsou fajn a Wood ukazuje, že není žádná superstar, když si v téhle srandě zahrál. ()

bechdrak

Těšil jsem se na zábavné dětské zombíky a mile potrhlé hlavní hrdiny, místo toho jsem dostal jenom nudné dětské zombíky a naprosto nesympatické hrdiny, kteří se chovají jako neskutečně dementní kreténi. To bolelo. No, alespoň jsem si u toho stihl přečíst noviny. ()

WeedBoy

Ako to už často býva, máme tu ďalší film s nevyužitým potenciálom. Nápad by bol aj dobrý, no prevedenie ... hrôza. Masky priemerné až podpriemerné. Dialógy sú nezáživné a veľa krát nelogické. Príbeh sa vyvíja predvídateľne a postavy sú ... no ich správanie vás bude vytáčať. Keby sa nesnažili z Elijah Wooda spraviť pritepleného sraba ale skôr znovu Maniaka, tak by to mohlo byť sledovateľné :) Takto je to ale slabý horor s ešte slabšími pokusmi o humor. Tak 20 % ()

Va33ek

Vcelku podařený horor s cool hlaškama, které pobaví. Velkým plusem jsou jednotlivé postavy, které tomu dávají šmrnc ( nejlepší byl pan tělocvikář ). ()