Reklama

Reklama

(Ne)zadaní

  • USA That Awkward Moment (více)
Trailer 2

Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne? (Blue Sky Film)

(více)

Videa (17)

Trailer 2

Recenze (238)

Marqta 

všechny recenze uživatele

Romantická komedie, ve svém žánru rozhodně na špičce. Povedené herecké obsazení i občasné vtipy. Příběh není nic originálního, je to taková ta obvyklá slátanina rozvodu, kamarádství, lásky "nelásky" a k tomu pár trapných momentů. Koukat se na to rozhodně dalo, občas jsem se i bavila, znovu si to ale pravděpodobně nepustím. Hodnocení někde mezi 2 a 3 hvězdičkami. ()

venison 

všechny recenze uživatele

Celkem klasický scénář - kámoši se zcela nesmyslně vsadí o jednu volovinu a snaží se jí (alespoň na oko před sebou) dodržet za každou cenu, že málem přijdou o "tu pravou" :-) Více než o typickou komedii se spíše jedná o odlehčený příběh ze života plný nerozumění, lhaní a skrývání.. Se základní trojkou mužských představitelů - proutník Zac Efron, srandista Miles Teller a zásadový Michael B. Jordan - nemám žádný problém, ale dívčí obsazení mi nepřišlo moc zábavné.. Nenáročný unisex filmeček ;-) PS: Nikdy mi nedošlo, že cocktail je v angličtině v podstatě hodně lascivní slovo (hlavně podložené situačním humorem) :-D ()

Reklama

Morzael 

všechny recenze uživatele

Solidní až výrazně nadprůměrná žánrovka, která si nehraje na nic, než co byste od ní očekávali. Trojička hlavních herců do svých rolí sympaticky sedla, byla sranda, byla romantika, bylo klisché, takové fajnové podívání, která vám dá přesně to, co od tohoto typu filmů očekáváte v poctivé porci. Navíc se vám nikdo nesnaží procpat žádné hluboké morální poselství, ale spíš odlehčený pohled na vztahy té naší "sobecké generace". ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nebyl jsem zmatenej, protože mi dala kopačky, ale proto, že jsem vůbec netušil, že spolu chodíme." Být o pár desetiletí mladší, tak bych si z tohoto snímku asi odnesl nejednu fintu, jak být spokojeně zasouvající single. S odstupem let jsem si ale spíše užil ty namachrované hlášky, černocha s oranžovým penisem, zajímavé způsoby močení a zamiloval jsem se do Chelsea. Jednak se mi líbila, druhak skvěle dohazovala a třeťak z ničeho nedělala problém. Kdybychom byli volní, tak jí určitě brnknu, ale takhle platonicky, se samoopalovacím krémem v ruce, to taky není špatné. ()

grogodil 

všechny recenze uživatele

Nebyť tej stupídnej stávky, ktorej sa všetci z absolutne idiotských dôvodov držia, tak to mohla byť parádna komédia. Ženské obsadenie (Imogen, Addison) totiž viac atraktvnejšie mohlo byť už len ťažko a aj chlapská trojica sú pomerne sympaťáci. A zhruba do polovice sa medzi touto vtipnou partičkou príjemne cítite, dialógy, hlášky aj romantika fungujú, no potom, ako to už v týchto žánrovkách býva, musí prijsť nejaký zvrat. Tou je tu ona stupídna dohoda, kedy sa doteraz sympatická osádka začne chovať ako banda deciek z Prcičiek a pohodičku strieda prevracanie očí nad blbosťou scenára.... Ale tri hviezdice s odtretoými ušami dám. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (8)

  • Zac Efron si chtěl tímto filmem zničit svou "Disney image". (Mitin)
  • V scéne, kedy Ellie (Imogen Poots) vojde do bytu a hovorí, že priniesla škótsku sa nemôže zakladať na pravde. Fľaša, ktorú drží je Bulleit Rye čiže ražná whisky vyrobená v USA. Pričom škótska whisky je jačmenná a môže byť vydestilovaná výhradne na území Škótska. Preto nemôže ísť o škótsku, jedine že by bola preliata zo správnej fľaše čo už je ale špekulácia. (KajsiKE)
  • Zac Efron (Jason) musel odložiť promo vystúpenia kvôli nešťastnému pádu vo svojej vile v Los Angeles. Lekári mu museli zadrôtovať čeľusť a zašívať ranu. (kacer4)

Související novinky

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (více)

Reklama

Reklama