(Ne)zadaní

That Awkward Moment

• slovenský

(Ne)Zadaní

Are We Officially Dating?

Komedie / Romantický

USA, 2013, 90 min

Wow, to mě bavilo. Kdo by to byl čekal, že film, kde vystupuje v jedné z ústředních rolí Zakoušek, mě bude tak bavit. Opravdu paráda. Dialogy výborné. Miles, zase jak je už u něj známo, vtipný a naprosto přesvědčivý. Třetí film, který jsem s ním viděla a opět jsem mu věřila úplně všechno a to je nejdůležitější. Příběh je sice normální, ale přeci jen má něco spešl, co mě donutilo o (Ne)zadaných smýšlet jen v tom nejlepším a doporučovat je ostatním s plnou pusou chváli. Úplně se vidím, že až nebudu mít, co dělat, juknu se na toto!(19.7.2014)

• Marqta

Romantická komedie, ve svém žánru rozhodně na špičce. Povedené herecké obsazení i občasné vtipy. Příběh není nic originálního, je to taková ta obvyklá slátanina rozvodu, kamarádství, lásky "nelásky" a k tomu pár trapných momentů. Koukat se na to rozhodně dalo, občas jsem se i bavila, znovu si to ale pravděpodobně nepustím. Hodnocení někde mezi 2 a 3 hvězdičkami.(19.7.2014)

Ale hej ušlo to. Fajn herecká zostava a fajn namiešaný príbeh, ktorý všetci už máme prečítaný po pár scénach. Ak vás zaujme hlavne trio mate vyhrané, pretože oni sú tu hlavnou atrakciou, kedže samotný príbeh nemá zas až toľko čo ponúknuť. Mohlo to byt o chlp vtipnejšie, ale nenudil som sa moc ani tak. 80% - 4*(6.2.2015)

Po dráme Parkland sa zdá,že pre Zaca Efrona alias Jasona prichádzajú trápne chvíľky..Taká netradične tradičná romantická sranda,nielen pre nás dámy/ženy,ale ale aj pre Vás páni/muži.Taký ten pohľad do mužského sveta nikdy nie je na škodu a naviac,dá sa z tohto čo to pochopiť a vyťažiť.Inými slovami dá sa povedať,že je to taký ten vyšší level z radu tých romantických komédií,ktoré mám ja tak strašne rada.Hviezdu navyše si u mňa získali tiež šťavnatými a trefnými dialogmi v spolupráci s "echt" scénkami.Malo to riadne gule a šťavu.Zac Efron je sympaťák a hrá mu to čím dalej,tým lepšie.Neplánovaná "akcia" milo prekvapila a už teraz sa teším na Neighbors/Susedov z ΔΨB.(7.4.2014)

Popravdě mě to mile překvapilo. Zpočátku to vypadalo jen na nějakou klasickou sprosťárnu o trojici přátel, kteří mají problémy se vztahy, ale kupodivu se to vyvinulo v příjemnou a docela kultivovanou (zde je na místě úsměv :D) romantickou komedii. Dost jsem se bavila - obzvlášť některé hlášky, které měl ve scénáři Zac Efron, byly dost povedené. ~(4,0)~(1.12.2015)

• - Herci před začátkem natáčení odjeli na týden do Adirondackého parku a společně si četli scénář, aby spolu lépe ve filmu spolupracovali. (Mitin)

• - Scénář byl přítomen v Blacklistu (seznam nejlepších nerealizovaných scénářů) roku 2010. (Hal_Moore)

• - Zac Efron (Jason) musel odložiť promo vystúpenia kvôli nešťastnému pádu vo svojej vile v Los Angeles. Lekári mu museli zadrôtovať čeľusť a zašívať ranu. (kacer4)