(Ne)zadaní

That Awkward Moment

• slovenský

(Ne)Zadaní

Are We Officially Dating?

Komedie / Romantický

USA, 2013, 90 min

No, prvně jsem se na to nechtěl ani moc dívat, když jsem viděl to hodnocení na IMDb, a posléze i zde. Ovšem, zajímavé herecké obsazení mě nakonec donutilo si film pustit. A musím říct, nelituji toho. Vcelku jednoduchý příběh, ani příliš moc žádná velký zápletka, která by donutila diváka sedět a upřeně čekat jak to dopadne. Ale takový klidný jemně na sebe navazující příběh, který má příjemný (asi očekávaný, ale proč ne) závěr. :-) Imogen Poots zde představila rozhodně jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů, a i když tomu sám nemohu věřit, musím říct, hodně jí to se Zacem slušelo. :-) 100% Jakožto naprosto pohodovou romantickou komedii. :-)(13.6.2014)

• chelseaman22

Brrrrrr, to jsou rozpaky! Od podobných HATLAMATLAPATLATIN obvykle očekáváte alespoň pár vtipných narážek na současné scénu nebo pár nekorpulentních obnažených zrzek! Místo toho je vám naservírovaná strava o kolejní kvalitě, jež se těžko kousá a nutí vás dojíždět pravidelně na rodnou hroudu! POMO a Tomáš Tvrdý tento film dozajisté ocení, ale nás běžné smrtelníky vážně neuspokojí pohled na bezzubého Efrona, kterak se snaží svými vtípky zavzpomínat na dobu, kdy na High School hrát basket a patnáctileté dívky nutily své matky do dotování nákupů plakátů či deodorantů s jeho ksichtem! Celosvětový výdělek k 17. 4. 2014: $26,068,955, což je 3,26 násobek budgetu(17.4.2014)

• JohnnyD

Nechce sa mi veriť, že takíto debilní ľudia niekde existujú. A už vôbec sa mi nechce veriť, že ten scenár písal chlap. Síce sa muži v tomto filme rozprávajú vulgárne, inak vedú rozhovory ako z random romantickej komédie v hlavnej role s Katherine Heigl vrátane duchaplných výlevov jeden druhému, akí sú zaľúbení/zronení/ako majú utekať do náruče svojej lásky. Geez... Vrcholom je, keď po všetkom tom debilnom a ubíjajúcom schematizme príde záverečná scéna na čítačke knihy, ktorá netuším, či bola myslená ako vtip alebo úplne vážne, no bojím sa, že to druhé. PS: Miles Teller sa šplhá na mojom hated liste riadne hore. Čo ma ale najviac straší: to fakt sme tu polovicu z nadchádzajúcej Fantastic Four??? Oh my!(23.8.2014)

Vztahovka; klasika – tři kámoši mají dementní dohodu a místo aby mysleli, drží se jí a leccos si poserou. Příjemná atmosféra, sympatičtí herci (obzvlášť Imogen Poots), tradičně utopická romantika a i pár vtipů se najde, ale genialitou ani originalitou nepřekypuje. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh *** | hudba *** | humor * | akce – | napětí – | pustil bych si znovu **(27.4.2014)

Nemůžu si pomoct, ale Zac Efron mě docela baví. V posledních filmech, kde jsem ho viděl a které byly komediálního ražení, mi to jeho hraní prostě sedí. Neotravuje mě, je vtipný a sálá z něj pozitivní energie, která je mi hodně blízká. I když se film v závěru zvrtne, ta cesta, která k němu vede, mě bavila.(3.7.2014)

• - Počas natáčania sa so Zacom Efronom (Jason) na pľaci ťažko spolupracovalo, kedže už vtedy bojoval so silnou závislosťou na drogách a alkohole. Po skončení natáčania podstúpil polročnú odvykaciu liečbu. (peiton)

• - Zac Efron si chtěl tímto filmem zničit svou "Disney image". (Mitin)

• - V scéne, kedy Ellie (Imogen Poots) vojde do bytu a hovorí, že priniesla škótsku sa nemôže zakladať na pravde. Fľaša, ktorú drží je Bulleit Rye čiže ražná whisky vyrobená v USA. Pričom škótska whisky je jačmenná a môže byť vydestilovaná výhradne na území Škótska. Preto nemôže ísť o škótsku, jedine že by bola preliata zo správnej fľaše čo už je ale špekulácia. (KajsiKE)