(Ne)zadaní

(Ne)Zadaní

Komedie / Romantický

USA, 2013, 90 min

• Slartibarkfast

Další z mnoha hloupých filmů o hromadném slibu, který je postupně všemi zúčastněnými porušován, protože je tupý a zpečetěný v lihovém opojení. Nedotažená (rádoby)komedie s romantickým a dramatickým nádechem, kterou lepí dialogy překypující vulgarismy a pubertálně sexuální scény. Opravdu nezáživné a plné nesympatických protagonistů. Vskutku něco, k čemu už se nebudu vracet a při zmínce o Zacu Efronovi se budu křižovat a cákat na sebe svěcenou.. 30%(4.6.2014)

Wow, to mě bavilo. Kdo by to byl čekal, že film, kde vystupuje v jedné z ústředních rolí Zakoušek, mě bude tak bavit. Opravdu paráda. Dialogy výborné. Miles, zase jak je už u něj známo, vtipný a naprosto přesvědčivý. Třetí film, který jsem s ním viděla a opět jsem mu věřila úplně všechno a to je nejdůležitější. Příběh je sice normální, ale přeci jen má něco spešl, co mě donutilo o (Ne)zadaných smýšlet jen v tom nejlepším a doporučovat je ostatním s plnou pusou chváli. Úplně se vidím, že až nebudu mít, co dělat, juknu se na toto!(19.7.2014)

Muzikál ze střední jsem nikdy neviděl a ani po tom netoužím. Možná i proto nemám s Efronem žádné problémy a nemusí mi dokazovat, že umí hrát i ve filmech pro dospělé. Tady téměř sám táhne celý film a ostatní mu v podstatě jen dělají lepší křoví. I když abych jim nekřivdil, Imogen Poots to tu chvílemi dost sluší :-)(24.9.2014)

Ale hej ušlo to. Fajn herecká zostava a fajn namiešaný príbeh, ktorý všetci už máme prečítaný po pár scénach. Ak vás zaujme hlavne trio mate vyhrané, pretože oni sú tu hlavnou atrakciou, kedže samotný príbeh nemá zas až toľko čo ponúknuť. Mohlo to byt o chlp vtipnejšie, ale nenudil som sa moc ani tak. 80% - 4*(6.2.2015)

Nemůžu si pomoct, ale Zac Efron mě docela baví. V posledních filmech, kde jsem ho viděl a které byly komediálního ražení, mi to jeho hraní prostě sedí. Neotravuje mě, je vtipný a sálá z něj pozitivní energie, která je mi hodně blízká. I když se film v závěru zvrtne, ta cesta, která k němu vede, mě bavila.(3.7.2014)

• - Zac Efron (Jason) musel odložiť promo vystúpenia kvôli nešťastnému pádu vo svojej vile v Los Angeles. Lekári mu museli zadrôtovať čeľusť a zašívať ranu. (kacer4)

• - Zac Efron si chtěl tímto filmem zničit svou "Disney image". (Mitin)

• - Herci před začátkem natáčení odjeli na týden do Adirondackého parku a společně si četli scénář, aby spolu lépe ve filmu spolupracovali. (Mitin)