Epizoda 2 (S01E02) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Místy je to drzé, mnohdy geniálně vtipné, jindy bohužel hodně těžkopádné. V tom všem naštěstí stojí znamenité výkony většiny představitelů. Postupně jsme se velmi dobře zorientovali v typickém mišmaši vztahů, kdy ten miluje toho, jenže ten spí s tím, ač ví, že je zadaný/ženatý. Hrdinové zdaleka neřeší nic zásadního, jen kloužeme hezky po povrchu, a když už naťukneme těžší téma (manželská nevěra), vyznívá to lehce úsměvně (respektive například velmi slušně hrající Jitka Čvančarová by z takového vztahu dávno utekla). Postavy neřeší ani existenční problémy (mají zajímavé profese a luxusní bejváky), prostě jen vztahy a (ne)opětované city.(3.10.2018)

• Necrotongue

Proti předchozí epizodě nedošlo prakticky k žádným změnám, Hynek Čermák podává ze všech zúčastněných nejlepší herecký výkon, Anna Polívková je nejlegračnější a Jitka Čvančarová je nejvíc sexy. Tak to byly klady. Scénář zůstává podivně jalový a scény s Aňou Geislerovou a Jiřím Havelkou ve mně budí podezření, že jejich postavy trpí poruchou osobnosti.(11.2.2018)

• chrispe

Tak nějak souzním s komentářem Necrotongue. Doufám, že se to rozjede.(24.6.2018)

" PRCAT!!!" tak za to dávám pět hvězd. To jsem šel smíchy do dvacetiminutových křečí.(14.8.2017)