Epizoda 6 (S01E06) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2014, 35 min

• Necrotongue

Už jsem si myslel, že by se mohla situace zlepšit a znovu přišel propad na úroveň první epizody. Děj, pokud se to tak dá nazvat, byl úplně o ničem a kromě romantických schůzek nad komatikem, mě nic nepobavilo. U seriálu mě momentálně drží dvě věci: stopáž a to, že když jsem vydržel do poloviny, musím vytrvat až do konce.(11.2.2018)

Šarmantní Hanzlík vs. Geislerová(14.8.2017)

Zatím asi nejlepší díl série. Sic lehce upozaděný Hynek Čermák (a z objektivních důvodů i Anna Polívková), ale leccos nahrazuje sarkastický trojúhelník Geislerová-Havelka-Krobotová. A rovněž i poměrně „napínavá“ hra mezi Kolesárovou a Čvančarovou. Jana Švandová utápějící stesk po dávné slávě v alkoholu také slušná. Repliky, které vypouštějí z úst, nepůsobí vykonstruovaně a divák se těší na příští setkání.(5.10.2018)

• chrispe

Tak já vám nevím... jsem v půlce a nějak to nesepíná. Děj se vleče pomalu, nebo se omýlá pořád to samé. Počínající vztah mezi Jitkou Čvančarovou a Janou Kolesárovou začíná trochu nudit, jak to tvůrci natahují.(24.6.2018)