Epizoda 1 (S02E01) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 36 min

Tak jsem si po první sérii myslela, že koukám na seriál, kde jsou všichni celkem za vodou. Teda aspoň v tom smyslu, že mají aspoň o vous vyšší plat než je český průměr. No a teď koukám, že někteří přespávají jak bezdomovci.... I když ono, za vodou nebo na vodě. Není to vlastně fuk?:-)(13.11.2017)

• pan.Kaplan

První epizoda druhé série je taková hodně rozehřívací a doufám, že se to dále zlepší.(12.11.2017)

První epizoda druhé série mi svým začátkem připomněla cyklistický start první řady, taky to bylo prkenné a celkově úplně špatné. Další průběh byl už standardní, tvůrci divákům odhalili, co se s postavami stalo v průběhu roku, takže šlo o typický seznamovací díl, který bych ohodnotil dvěma hvězdičkami, ale třetí jsem musel přihodit Hynkovi Čermákovi, ten mě znovu pobavil.(13.3.2018)

Bá jsem se Až po uši jako sequelu a zatím celkem oprávněn, doufám, že tohle byl rozjezd. Ona první série ze začátku taky nevypadala, ale zrovna 2krát nejsem nadšený z toho, kam se postavy posunuly ve smyslu vývoje ve scénáři.(15.11.2017)

Hvězda navíc za to, že jsem vidět jak se za Geislerkou cpu husou:)(12.11.2017)