Epizoda 1 (S02E01) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 36 min

 • Necrotongue
  ***

  První epizoda druhé série mi svým začátkem připomněla cyklistický start první řady, taky to bylo prkenné a celkově úplně špatné. Další průběh byl už standardní, tvůrci divákům odhalili, co se s postavami stalo v průběhu roku, takže šlo o typický seznamovací díl, který bych ohodnotil dvěma hvězdičkami, ale třetí jsem musel přihodit Hynkovi Čermákovi, ten mě znovu pobavil.(13.3.2018)

 • kocik1
  ***

  Tak jsem si po první sérii myslela, že koukám na seriál, kde jsou všichni celkem za vodou. Teda aspoň v tom smyslu, že mají aspoň o vous vyšší plat než je český průměr. No a teď koukám, že někteří přespávají jak bezdomovci.... I když ono, za vodou nebo na vodě. Není to vlastně fuk?:-)(13.11.2017)

 • pan.Kaplan
  **

  První epizoda druhé série je taková hodně rozehřívací a doufám, že se to dále zlepší.(12.11.2017)

 • chrispe
  ***

  No... snad to bude dobrý. První díl byl prostě průměrný. Logicky se nám ukazuje, kam postavy za nějaký čas dospěli a co s nimi je. Havelka alias Jakub mě tím svým naivním optimismem trochu leze na nervy a z Krobotové asi udělají ještě většího blázna, než minule.(9.7.2018)

 • hansel97
  ***

  Bá jsem se Až po uši jako sequelu a zatím celkem oprávněn, doufám, že tohle byl rozjezd. Ona první série ze začátku taky nevypadala, ale zrovna 2krát nejsem nadšený z toho, kam se postavy posunuly ve smyslu vývoje ve scénáři.(15.11.2017)