Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2016, 100 min

• pornogrind

Co k tomu dodat. Rodinná, nenáročná podívaná, která asi nikterak nenadchne, ale mě osobně ani nikterak neurazila. Děj je triviální i pro děti, humorných scén by se tu taky dalo napočítat na prstech jedný ruky, ale přesto je to koukatelný. Všechno totiž zachraňuje celkem roztomilý stvoření, který chlemtá ropu a zároveň je ( doslova ) součástí vytuněnýho Monster Trucku. Děti si tuhle potvůrku nejspíš zamilují, ale já už nejsem dítě a tak to tenhle stvor se svojí rodinkou neutáhne na víc jak 2 hvězdy.(29.4.2017)

• Davidkkk

Nemůžu říct, že bych se na tenhle film nějak obzvlášť těšil, ale zajímalo mě, co z toho nakonec vyleze. Námět mi přišel teda dost tupý, ale rozhodně zajímavý a musím říci, že i přestože jsem od Monster Trucks téměř nic nečekal, jsem zklamán. Příšerky jsou roztomilé a abych řekl pravdu, bylo to to nejlepší na celém filmu. Teď ale k CGI. Jasně, nebylo do toho vraženo zas tolik peněz, ale ty animace jízdy, monster a celkově úplně všeho, byly dosti fujky. Vypadaly tak strašně zle, až mi to snad i chvilkama přestávalo vadit. Ono se to totiž k takovému žánru celkem hodí. A hlavně předpokládám, že na toto budou koukat spíše děti v rozmezí osmi až dvanácti let. Těm špatné CGI rozhodně zážitek z filmu nezkazí, naopak jim to bude připadat nájs. Lucas Till je člověk, kterého absolutně neznám, ale jeho výkony jsou z toho, co jsem zatím viděl, docela příjemné. Jane Levy se mi sem docela hodila, Thomas Lennon je tutovka a záporáci popravdě nic moc. Spíše na blití. Jako komedie Monster Trucks absolutně nefungují a jediný, kdo se tomu může zasmát, jsou právě ti jedenáctiletí haranti. Škoda jen, že to nejlepší z filmu je vpálené přímo v prvním traileru. Hudba je teda jakože extrémně bad a délka filmu, (něco okolo 100 minut) je jakžtakž uspokojující. Monster Trucks jsou film, kterému budete vděční, protože pokud k němu v sobotu odpoledne posadíte své děti, máte od nich skoro dvě hodiny klid a můžete se zatím věnovat manželce. 4/10(18.5.2017)

U tohoto jsem se neskutečně bavil, výborná odreagovačka a pro mne hodně zábavný film ve stylu animáku "Jak vycvičit draka" jen zasazené do jiného prostředí a s jinou příšerkou. Ale ten hlavní byl stejně i vzhledově hlavou docela podobný. Na to jak nemám rád auta, tak tohle fantasy pojetí mi sedlo až až. Postavy i příběh jsou schématické a klasické, ne zrovna inovativní, ale nijak mi to nevadilo, protože ta originalita je zde převážně v tom spojení příšerky s autem. A to mě bavilo hodně. Herecké obsazení bylo sympatické, Lucas Till byl v pohodě, Jane Levy super, Barry Pepper bezva a potěšil mě svou spíše cameo rolí i Danny Glover, dědula jeden. Vzhledem k tomu, jak jsem si film užíval, tak pominu i mnohé nesrovnalosti a blbinky, kterými to je propchané, protože když se bavím tak jako u tohoto, tak to prostě ignoruji. Byl bych radši za rozvinutější příběh a využití potenciálu dané potvůrky, ale i tak pro mě milé a zábavné rodinné překvápko.(6.4.2017)

• DavidS.

Zvrhle naivní lochnesko-ropák se školní romancí...Vidláci a milovníci monster autíček ztratili soudnost a vypustili na plátno něco, co mělo skončit přinejlepším jen jako kreslený večerníček pro pětileté kluky...Jenže ti nemají řidičák a proto se tu ztrapňují středoškoláci...Till jako vždy nesympatický neherec...(30.3.2017)

• Torpid

Kdyby 80 minut v Monster Trucku jezdili dva sedmiletí kluci a místo motoru by měli srandovního veleláčkovce, dal bych možná i 4 hvězdy. Jenže to by bylo návodné a spousta malých dětí by asi zahynula při pokusech řídit vozidla rodičů. Vždyť kolik kluků a holčiček zahynulo kdysi při pokusech lítat na kolech, po shlédnutí E.T mimozemšťana. Takže ryze dětský film tu odehrají středoškoláci a se svou milostnou umaštěnou romancí podávají těžko stravitelnou míchanici, která není ani pro malý, ani pro větší a ani pro mně.(2.4.2017)

• - Zhruba půl roku před premiérou vyšlo najevo, že film vychází z nápadu čtyřletého syna jednoho z šéfů společnosti Paramount. (Nach)

• - Natáčení probíhalo ve městech Chilliwack a Kamloops v Kanadě. (willy1)