Takových povídání jsme tu měli už hodně, ale kritice se zde meze nekladou. Pan Burian ovšem o daných tématech mnohdy také moc neví a spíše se snaží rozvířit vody debat svých hostů.(15.10.2013)

Kvalita kolísavá, odvislá od témat, moderátorů a hostů. Ale pořad tohoto formátu mi vyloženě na ČT chyběl a je občas balzám slyšet, že každej v tv neřeší v diskuzních pořadech jen politiku, ekonomiku nebo selebrity!(18.10.2013)

OK tohle je slušnej dokument. Ano, zatím byl teprve první díl (o české komedii), ale rozhodně je potřeba u nás takovej pořad, protože od dob Noci s Andělem tady nic takovýho nebylo. A toto vypadá multižánrově s poměrně odborným obsazením, takže fajn. A kritikou se nešetří... ;)(3.9.2013)

• Checht

Katovna light. Nešťastný výběr hostů /Jiří Lábus hrdinně bojoval se svým postavením "do počtu"/, nepřehledné přeskakování mezi filmy, vlivy a údobími, aby se po dvaačtyřiceti minutách přišlo na fakt, že po revoluci žádné dobré čistě žánrové komedie nevznikly. Strašení Troškou je už opravdu poněkud bezzubé, sami jsme si ho vypěstovali a hlavně ho sami v jeho snaze podporujeme návštěvností. Trefná historka Lábuse o setkání s taxikáři: "Doporučte mně nějaké představení, ale hlavně abych se zasmál". "Humor není smáti se, nýbrž lépe věděti" psal Vladislav Vančura a to je přesně apekt, který nejde ruku v ruce se současnou žánrovou komediální tvorbou. U dobrých filmů je dobré myslet.(4.9.2013)

skvělý díl - Severské detektivky a jejich zdejší mimořádná obliba: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10624468192-artefakta/213562227000011-artefakta-jana-rejzka/(30.12.2015)