Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kritická talk show o umění a kultuře je postavená na čtyřech svébytných osobnostech moderátorů, z nichž každý představuje osobitý přístup k tématům i k hostům. Ve čtyřech večerech nabídnou čtyři různé pohledy na kulturní dění kolem nás i reflexi české kultury. V každém díle vždy vystoupí dva až tři hosté, které spojí jedno vybrané ústřední téma, událost, fenomén nebo kauza. Hosté jsou zváni tak, aby reprezentovali různé generace i názorovou pestrost; jsou mezi nimi umělci, novináři, teoretici, překladatelé, vydavatelé, ale i sociologové, psychologové či historici. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Checht

všechny recenze uživatele

Katovna light. Nešťastný výběr hostů /Jiří Lábus hrdinně bojoval se svým postavením "do počtu"/, nepřehledné přeskakování mezi filmy, vlivy a údobími, aby se po dvaačtyřiceti minutách přišlo na fakt, že po revoluci žádné dobré čistě žánrové komedie nevznikly. Strašení Troškou je už opravdu poněkud bezzubé, sami jsme si ho vypěstovali a hlavně ho sami v jeho snaze podporujeme návštěvností. Trefná historka Lábuse o setkání s taxikáři: "Doporučte mně nějaké představení, ale hlavně abych se zasmál". "Humor není smáti se, nýbrž lépe věděti" psal Vladislav Vančura a to je přesně apekt, který nejde ruku v ruce se současnou žánrovou komediální tvorbou. U dobrých filmů je dobré myslet. ()

MATADOR 

všechny recenze uživatele

Takových povídání jsme tu měli už hodně, ale kritice se zde meze nekladou. Pan Burian ovšem o daných tématech mnohdy také moc neví a spíše se snaží rozvířit vody debat svých hostů. ()

Reklama

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

OK tohle je slušnej dokument. Ano, zatím byl teprve první díl (o české komedii), ale rozhodně je potřeba u nás takovej pořad, protože od dob Noci s Andělem tady nic takovýho nebylo. A toto vypadá multižánrově s poměrně odborným obsazením, takže fajn. A kritikou se nešetří... ;) ()

Chrysopras 

všechny recenze uživatele

Kvalita kolísavá, odvislá od témat, moderátorů a hostů. Ale pořad tohoto formátu mi vyloženě na ČT chyběl a je občas balzám slyšet, že každej v tv neřeší v diskuzních pořadech jen politiku, ekonomiku nebo selebrity! ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama