Paříž. Láska. A samozřejmě francouzské ženy: svobodné, nepředvídatelné, sofistikované a vášnivé. Rozhodly se svá tajemství odhalit a podělit se s nimi. Je to komedie o kariéře, dětech, lásce, sexu a hlavně o tom, koho a co ženy chtějí.... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

julie_mie

Příjemná komedie. Dostatek vtipu, hlášek, pár vážných momentů. Docela chutně namíchaný koktejl. A po dvou letech to musím zvednout na 4 hvězdy, protože jsem si to pustila po druhé a opravdu jsem se nasmála. ()

leopoldina

Snad nikdy jsem nedala zahraničnímu filmu jednu hvězdičku. Tomuto filmu ale bohužel dát více nemohu. Všechno bylo špatně. Od českého názvu filmu, přes nesympatické hlavní představitelky až po špatný scénář. Opravdu nevím, zda jsem byla na tom stejném filmu jako ostatní zde hodnotící, nebo jsem jej špatně pochopila. Ale i kdyby šlo o parodii, nadsázku nebo cokoli jiného, stejně by to byla ztráta drahocenného času a škoda peněz. Nikdy bych na to nevzala mužské pohlaví, jelikož bych se pak musela stydět za ženy, že jsou tak uřvané, zoufalé, blbé a hlavně nehezké jako v tomto filmu. Poprvé musím zpochybnit slavný výrok, že každá žena může být krásná. Vanessa Paradise i kdyby si vzala všechen makeup světa, je opravdu nehezká až velmi škaredá. Omlouvám se, mám hodnotit film, tak tedy jednou větou: modlila jsem se, aby to utrpení již skončilo. ()

NeverEver

Skvely film. Neco jako "Laska Nebeska", ovsem v mnohem drsnejsim, ironictejsim, typicky francouzskem stylu. Je plny opravdu realnych situaci, ktere jsou jak vystrizene ze zivota. Urcite lepsi jit na nej s partou kamaradek, zabava a dlouha diskuse i po filmu zarucena. :-) Take vhodne pro zacatecniky francouzstiny, i ja jakozto naprosty neznalec uz vim jak se rekne "devka, maly ptak, velky ptak, kurva, kozy, umely kozy, atd.....". Prakticka slovni zasoba do dnesni doby. U me 4****. P.S. Isabele byla krasna zenska, ale ta troska plna botoxu a plastik, co z ni je ted, je mozna politovanihodna, ale kazdopadne se na ni neda koukat! ()

Mastik222

Tohle byl zas po delší době hodně nudný film, Nechápu, proč se takové filmy vůbec natáčí. To mi ty prachy mohli poslat na účet a dopadlo by to určitě líp :-). ()

Mates Hradecky

Film určený pro cílovou skupinu čtenářek Blesku pro ženy, pro které se točí ty stupidní reklamy na prací prostředky či vlasovou kosmetiku. ()

jjbaraque

Tedy přesněji řečeno by to bylo tak 3,5, ale zaokrouhluji nahoru, protože je to film francouzský. První problém vidím v překladu. Sex v Paříži je nebetyčná blbost. Takhle by se to překládat opravdu nemělo. Pod sukněmi dívek je totiž film o tom, co ženy chtějí skrývat a co rozhodně nechtějí ukazovat. Zdánlivě je film jednoduchý, ale složitý také není. Jako muž jsem odcházel z kina s dojmem, že ženám nelze porozumnět. Neboť si nerozumí ani ony samy. Ale u vědomí toho si půjdou za svým. ()

Hanyss_22

Zasmála jsem se, udivila a překvapila, ale film roku z toho určitě nebude. Film má opravdu hezký námět a hezky vystihuje situaci několika žen i dívek. Ovšem působil na mě chaoticky a chvíli mi trvalo, než jsem si všechny ty postavy zařadila na správné místo a když už se mi to povedlo, film pomalu končil. Situace byly občas dost přehnané a pokud některé ženy mají opravdu podobné stavy, moc jim to nezávidím. Ale pokud si chce někdo odpočinout od krváků a stříleček a užít si něco milého, zábavného a trošku lechtivého, určitě je tato komedie vhodná. ()

jarkametelka

Tento snimek podle ceskeho nazvu zrejme laka hodne fanynek,nebo snad i fanousku,kteri by stravili prijemne dve hodiny u obrazovky se svymi drahymi polovickami za ucelem se dobre pobavit a jeste si odnest nejake to moudro... Ale ouvej,nekolik dulezitych bodu byste meli znat,nez se do nej "pustite".Varovani! 1.Nazev neodpovida franc.originalu. 2.film neni vubec zabavny 3.neni prijemny,spis naopak 4.nema humor,i kdyz mozna ma,ale ja ho nenasel,takze neni vtipny. 5.nema pana Bozskeho,nebo ma?nevim,nebot jsem se na nej nedodival,myslim na cely film. 6.film vubec nezije a neodnesete si z nej ani jeden prijemny pocit. Podle me je chyba v zenskych roli,nebot zeny neumi udelat humor,to je domena muzu a ty ve snimku jsou samozrejme az na druhe koleji,coz je skoda,protoze podle me,kdyby meli vice prostoru,vysledek by byl rozhodne zabavnejsi.Takze naznaky dobrych vtipnych scenek jsou tam,ale pokud jsou na platne muzi...Ale jen naznaky,i kdyz asi u dvou scen ve kterych jsou muzi jsou vtipne a ja se trochu zasmal,hlavne bouchnuti dveri do hlavy je asi nej a za to davam hvezdicku...Ale jakmile jsou na platne zensky tak je to hruza,jejich trapny dialogy,pokusy o humor a k tomu jeste zenska rezie...Skoda mluvit a psat.Pripomelo me to styl Zdendy Trosky a jeho poslednich hroznych "lidovek".Takze Zdenda muze byt "pysny".ze i ve svete se toci podobne hovadiny jako obcas zde v Cechach. ()

MirINDay

Nedoporučuji k poklidnému večeru, kdy si chcete vypnout hlavu a "bezmyšlenkovitě" čumět na obrazovku. Já to tak chtěl udělat a po 20 minutách jsem zjistil, že se v charakterech ztrácím a absolutně netuším, jestli jsou postavy nějakým způsobem propojeny nebo jen sledujeme několik různých příběhů. Jakmile jsem se ale naladil na správnou vlnu, film jsem si docela užíval. ()

viax

Napřed směska nesouvislých příhod, divných postav a nic nedává smysl. Ne, že by to na konci smysl dávat začalo, ale tak nějak se to propojí a už alespoň víte, kdo je kdo a dokonce vám začnou ti lidé být sympatičtí. Je to totiž stejný chaos jako v životě, kdy nikdy nevíte, co si kdo doopravdy myslí, víte jen, co říká, a ani tomu možná neporozumíte tak, jak to bylo myšleno. Btw. krásný tanec nakonec. ()