Po příšerně zpackané loupeži se Casey Stein (Nicholas Hoult) ocitne na útěku před nelítostným gangem vedeným mafiánským bossem Hagenem (Anthony Hopkins). Casey má teď u sebe drahocenný náklad patřící Hagenovi, který se nezastaví před ničím, aby ho získal zpět. Caseymu proto nezbývá nic jiného, než zavolat svému bývalému zaměstnavateli a pašerákovi drog Geranovi (Ben Kingsley), aby ochránil svou dlouholetou přítelkyni Juliette (Felicity Jonesová), než se dostane do rukou Hagenovi. Casey se vydává na zběsilou automobilovou honičku po německých dálnicích ve snaze zachránit svou životní lásku dřív, než bude pozdě. (HBO Europe)

miki68cz odpad!

Pokud chcete vidět historicky nejslabší film s hvězdným obsazením, tak jste na správné adrese. Vřele vám tento film nedoporučuji. ()

Ivoman

Zápletka ohraná a 100x viděná. Felicity Jones absolutně nevýrazná, naštěstí tam nemá velkou roli. Hopkins s Kingsleyem si to viditelně užívají. Akční scény alá Kobra 11, digitální náklaďáky hrozný. ()

mark9th

Skvelý underrated kúsok s perfektným obsadením a tou správnou dávkou nadsázky a humoru.Chválim hercov za výkony, zvlášť Hopkins a Kingsley to parádne roztočili. ()

mirkath1

Mě se to líbilo. Trochu moc překombinovaný děj, ale ani chvíli jsem se nenudila. Hopkins a Kingsley tradičně skvělý výkon. Hlavní hrdina trochu nudný typ bez sexapílu. Hodil by se mi tam Chris Pratt :D Někde ušetřit museli :D ()

subic

Obsazení a akce tu jasně vyčnívá nad dějem. Za automobilové honičky by se nemusel stydět ani hollywoodký akčňák, což tohle není. Tohle je takové to starokontinentální béčko, ale slušná podívaná. Ale chápu, že to spousta lidí sesune. ()

dynamic_duo

Suprový akční thriller, takže ať v tom nikdo nehledá nic hlubšího. Líbivé a realistické honičky a crashe, akce je tam habaděj. Herecké obsazení mi sedlo, Ben Kingsley skvělá role věčně vysmaženýho bosse. Zápletka samozřejmě nic originálního, ale to mi vůbec nevadilo, film jsem si užil, stopáž tak akorát, delší už by bylo zbytečné. A to střídání aut :D např. jak protáhne i Peugeota na Autobahnu, to bylo taky funny :D sečteno podtrženo, důstojné 3* ()

DonBraso

Příšerný děj,dva skvělý herečští veteráni a dvě sehr gut akční automobilové honičky,kde hlavně ta na dálnici byla prostě z Kobry 11 stejně natočená.Mohu říci,že ten styl kdy mladší hrajou hlavní prim a starý bardové jim jako ve filmu sekundujou mám radši,než naopak,protože si vemou hned celou scénu a čekáte s nadšením,že je uvidíte co nejdřív,což platí tady dvojnásob. ()

fafejt001

TAK rychlé až velmi rychlé vozy , nemocné děvče co potřebuje léčbu , do toho drogy , rychlé kulky a ostří hoši .Mladší divák je možná nadšen , starší již méně . Nicholas v jiné roli rozhodně nezklamal . A Felicity stále krásná . No a vše dobře dopadlo , jelikož mladý hrdina vystoupil , spíše se vyplazil , z vozu a s kufříkem plných peněz šel zúčtovat se dvěma staršíma ,, kolegama ,, . I tak se dá . ()

bonovox

Slabý odvar filmárčiny, Hopkins a Kingsley hrajú na pol plynu, dej je nezážívný, jedine akčné scény sú natočené ako tak svižne. ()

Astonko

Možno keby sa to nehralo na niečo, čo to nie je, a teda inteligentný vtipný film, ktorý vás niečím prekvapí, tak by to mohlo byť oveľa lepšie. Možno by potom ľudia aj odpustili ten scenár. Stále to však dokáže, najmä akčnými scénami a hereckým obsadením, celkom dobre zaujať a stopáž sympaticky odsýpa 5.5/10 ()

nahodilova_k

Tony Stonem /♥/ prohánějící se po německejch autostrádách, supersweet /and superbad/ sir Anthony v pomněnkově modré, rave king golden boy Kingsley, hipsterskej Köln am Rhein, horský malebno, kam rozhodně na vejlet chceš a boží akčňák, kterej mě po dlouhý době fakt hodně bavil. Krásná práce, Burte Reynoldsi! ()

Sheemass

Ben Kingsley a Anthony Hopkins v jednom filmu a proti sobě? To přece nemůže dopadnout zle, bohužel opak je pravdou. Film má nápad a celkem i slušnou zápletku, ale to provedení pokulhává. Jedná se o akční béčko připomínající typické německé seriály, viz. například Kobru 11, bohužel akce a automobilových honiček moc nečekejte. A logiku v některých momentech už vůbec ne. ()

Pythonator

Sráčka je taková Kobra 11 v lepším provedení. Může se to pochlubit akorát tak tvářičkou Felicity Jones, a to je tak asi fšecko. ()

TadashiCZ

Filmová Kobra 11. Nic víc, nic míň. Spousta rozbitých aut v Německu, spousta střelby, spousta mrtvých záporáků, trik na záporáky, méně výbuchů. Jako naprostá oddechovka dobrý, jako cokoliv víc to selhává. ()

Bragi66

Jistěže to není ze života, ale ne, nejsou to ty přiblblé automobilové honičky, jako ty americké se snopy prskavek. Příběh není nic moc, postavy ploché, Anthony Hopkins přehanibalovává, Ben Kingsley překašpárkovává, ale přesto mi to přišlo jako napínavý thriller s neokoukaným hlavním hrdinou. ()

ciapok

veľmi jednoduchý, priamočiary, rýchlo stráviteľný a brutálne fungujúci, svieži a poctivo natočený kúsok. Váham dať plný počet ale ... ako by sa potom mohli cítiť Votrelci :) PS: tie autá, v ktorých sa jazdilo museli rozcítiť aj zarytých ignorantov 4 kolesovej techniky. Kdesi vnútri sa i starej pani profesorke muselo vydrať "dupni na to a vy*eb tomu červenú na otáčkach". Dokonca aj C5 bola sexi. ()

Gagin

Jako velmi dobrou a realistickou akcí nabitý, ale tak to irituje. Střílej po něm 25 minut v autě, kulky lítaj všude okolo a ne a ne ho trefit - pistolí, brokovnicí, kulometem, asi špatnej matroš v hlavni. Přijete 5-10 policejních aut se SWAT týmem, oni si po pár minutách vyběhnou zadním vchodem jako by nic. Prostě tohle ten film hrozně zabíjí. Člověk nad tím asi nesmí přemýšlet. ()