Cesta za spravedlností: Srdcová královna (TV film)

Goodnight for Justice: Queen of Hearts

Nebezpečný sudca: Kráľovná sŕdc

Western

USA, 2013, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Třetí snímek o soudci Johnu Goodnightovi se opět nese v poklidném převážně konverzačním hávu, ale na kvalitě to pranic neubírá. Tady je hlavní prioritou příběh a ten je vcelku vkusný. Tentokrát má soudce co dělat s podvodnicí, která má šarm a typickou ženskou lstivost. Výprava se od předchozích snímků nijak nezměnila a to platí i pro opětovnou nádhernou kameru. Takže dobrodružný rodokapsový děj tu opět vůbec nehledejme, nic takového tu prostě není. Ale jinak jako příjemný odpočinkový film může posloužit velice dobře.(31.5.2015)

• Johnny.ARN

Trochu viac romantické, trochu menej akcie. Stále však príjemne plynúci westerník s veľmi peknou herečkou. 2 z 5(18.8.2018)

Niekedy mi ku stastiu vo filme staci jeden herec, v tomto pripade herecka, vsetko ostatne je krovie, taky som nenarocny...ale ani film nebol zly. Pozriem si znova: 2/10(24.1.2014)