Mstitel bezpráví 2

• USA Bad Ass 2: Bad Asses (více)

Veteráni Frank a Bernie se dají znovu dohromady, aby dokázali, že i jako důchodci nemají problém vyčistit ulice Los Angeles od argentinského drogového kartelu... Frank Vega se od policistů dozvídá, že mladík, kterého ve své tělocvičně trénoval v boxu, Manny Parkes, byl zavražděn. Známý policista také Frankovi oznamuje, že Manny byl údajně drogovým dealerem, u mrtvoly byly totiž nalezeny jakési tablety. Frank na pohřbu slíbí matce Mannyho, Rosarii, že vrahy jejího syna najde. Frank začne ihned pátrat mezi svými svěřenci v tělocvičně, kdo o Mannyho dealerství věděl. Frank je úspěšný a mladík Tucson Franka dovede do drogové varny, odkud Manny drogu získával. Frank varnu zničí a drogové dealery na místě ztluče. Výrobu drog však organizuje argentinský diplomat Leandro Herrera. Ten na Franka obratem posílá své zabijáky. Ti by Franka na chodníku před tělocvičnou doslova utloukli, kdyby Frankovi nepřišel na pomoc Bernie Pope, stařičký majitel krámku ze sousedství. Bernie útočníky zbije hokejkou a s Frankem se domluví, že spolu Mannyho pomstí. Oba staříci začnou pátrat po šéfovi drogového kartelu a velmi brzy zjistí, že organizaci řídí jakýsi Adolfo, což je Leandrův syn. Adolfo, na kterého se jeho povedený otec kvůli Frankovi a Berniemu vzteká, nechá vyhodit do vzduchu Frankovu tělocvičnu a Bernieho krámek. Frank s Berniem vtrhnou do Adolfova domu a tady ve rvačce Frank vypíchne Adolfovi oko. Zatím Leandro nechává unést Rosarii, aby se Frankovi, který se s ní sblížil, pomstil. Oba muži se ihned vydávají ve stařičkém fordu ženu zachránit. To se sice podaří, ale Frank se ještě předtím musí ve rvačce utkat s Leandrem. To však pro něj není problém a darebák seznámení s Frankovými pěstmi nepřežije. (TV Prima)

chrustie

Pokud budu hodnotit film, tak slabší než už tak slabá jednička. Humoru poskromnu. Na jedno letmé pokoukání to ujde. Napálit tomu 4 hvězdy jako nějakému provařenému fláku, by byl ode mě jenom výraz nevkusu a filmové negramotnosti. ()

Turby

Až na pár vtipnejch scének mi to připadá jako béčko s Chuckem Norrisem plus otřesný vizuální efekty. Dvě hvězdy za herce a občasnej úsměv. ()

S3MIR

Najsolidnejsie 3 hviezdy ake som kedy udelil. Ten film ma vela dier,ale tak skvelu atmosferu a baviace (sa) ustredne duo, ze mu prepacite vsetko ostatne. ()

eMeMko

Tento snímek by se dal popsat jako extrémně slabý odvar filmu Red (2010). V čem mají Bad Asses navrch je totiž pouze věk hlavních postav a množství sprostých slov. Jinak je to stejná písnička jako u předchozího dílu. Špatná choreografie bitek, průměrné herecké výkony a klasicky předvídatelný scénář. Popravdě řečeno, nevím, co bylo cílem tohoto filmu. Komediálně totiž nefunguje, i když se o to očividně snaží, po akční stránce neskutečně pokulhává, a co se týče vizuálních efektů, viděl jsem lepší u kamaráda, který natáčí amatérské filmy. Hodnotím tedy stejně jako předcházející snímek. ()

SMilan

Bolo to rozhodne pozerateľnejšie a miestami aj vtipnejšie, ako vrcholne trápna jednotka. Glover to skvelo potiahol. ()

MorraEddie

Řekl bych že jednička byla o chlup lepší. Dvojka byla na můj vkus už hodně přitažená na vlasy a vtipy na mě jaksi nefungovaly. Celkově mi to spíš přišlo trapné než vtipné. ()

MiniRecenze

Co si budeme vykládat,kde se objeví D.Trejo ,tak se snímek dostane sotva do průměru.... Oproti prvnímu dílu si zde vzal na pomoc D.Glovera,který svým způsobem film oživí .Celý příběh je jednoduchý a kýčovitý.A snad i částečně nereálný a směšný.Na druhou stranu si nemusíte zase lámat hlavu s otázkama : co,kde,jak,proč.Film je napěchováný drsňáckými hláškami,které párek důchodců "metájí" jednu za druhou .Sem tam nějaký vtípek.Choreografie je roztříhaná,tak že co dva údery je změna pohledu.Trikové sekvence zde skoro ani nejsou,protože zde na ně není prostor.Pokud si myslíte,že se jedná o další Postradatelné,tak jste na omylu.Snímek Vám nic nedá,ale nic Vám nevezme.Zaručuji Vám,že jej vydržíte dokoukat do konce. NIC NEDÁ,NIC NEVEZME!!! ()

JoeSO

Sice Béčkový film, ale zase ne tak špatný. Trejo a Glover k sobě pasují a celkem jsem se u filmu i bavil a fandil těm dvěma. ()

Kusic

Bad Ass název, ale jinak měkkota. Šedesátiletej Usian Bolt a oživlej Fidel Castro s ledvinkou, dvojka, která položí na lopatky drogovýho bosse. Nevim, kde Trejo nabral slávu, ale on je sakra tak špatnej herec, že sem mu tu roli vůbec nevěřil. Viděl bych ho tak maximálně někde v mexickym divadle nebo reklamě na nachos. Chvilku se to tváří jako komedie, pak zase jako drsnej akčňák. Hodně bad. ()

Saxos

Bohužel mě zde Danny Trejo, se skoro nalepenejma fousama, připadal spíš jak blonďatej Jehudim. Ještě že mu nenasadili tu pletenou čelenku jak Bernimu. Asi se hodně bránil. On se prostě musí držet rolí, kde je absolutní záporák. To je to co mu sedne a že mu to vždy šlo. ()

Goumen

O něco slabší než první díl, ale to asi hlavně z toho důvodu, že už jsem věděl do čeho jdu. Ve své podstatě je to samozřejmě dost stupidní film, příběh je naprosté klišé, ale i tak mě duo důchodců docela pobavilo a sem tam se jim povedla i nějaká dobrá hláška. ()

Allein4

Hispánský Chuck Trejo Norris a jeho kamarád, černošský Chuck Glover Norris, oba ve vysloužilém důchodovém věku, nakopávají všem víteco. Ač je to vlastně hrozná kokotina, tak jsem se u toho vcelku bavil. Tak proč ne? Možná jen ty vousy, to si Danny mohl odpustit. 80 % ()

danny79

Akcni komedie, která trapna není (az na tu a tam) takze neurazi, ale hlavne nijak nenadchne. Herecke vykony zadne, scenar je prostoduchost sama a zpracovani akcnich scen je bez nejmenšího prehaneni na urovni naší navstevniku z 80.let. Parodie, komedie. Mirny podprumer ()