warrenur

Suhlasim, forma zaujimava, neviem preco, spomenul som si na Dogville . K deju samotnemu to moc neprospelo, a ani nutny "ocistny" proces a spracovanie. Predpokladam, ze s touto katarzickou "vyrobou" a zobrazenim sa zrejme lahsie ztotozni neznejsie pohlavie. Pacila sa naopak linia s Munch-om a wtf-"predvidavym" momentom a dalsimi udalostami. Pobavila "schvalena" vymena - auto za auto a radost rodinky. No nesli by ste tam "trade-ovat"? :) Nadpriemer, avsak celkovo slabsi diel..najma vdaka spomenutemu opisu, ktory si vsak kazdy vnimavy divak a divacka vedel na zaklade fotiek v policajnej sprave zivo predstavit. ()

Ivo

Hmm, tak tenhle díl byl takový trošku relaxačnější ...  Spejbl a Mánička v loutkové hře, která se v ženském kruhu u koláče rozplynula. Plus oba páni manželé v celkem neveliké akci. Snad se to ještě trochu vylepší... PS: Jo aha  - koukám že od tohoto dílu převzal režii nějaký Silvian Bílý ... no nevím jestli to dali do nejlepších rukou ... Nemohli to dotáhnout původní skvělí dirigenti? Lindo, ty moje holka upatlaná... dej si rychle marmeládu a fičíme dál :) ()