The Six Ungraspables (S01E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 50 min

Noah Hawley se svým komplexním scénářem zapíše do dějin, a démonický Billy Bob Thorton do paměti všech diváků.... Jedním slovem: neskutečný.(16.1.2017)

Tak tu sa tempo trochu zvolnilo, predovšetkým sa vykecáva a Billy Bob má stále naporúdzi nejaký ten slovný zostrel každého, kto mu prekáža v ceste. Občas to ale chce byť vtipné až nasilu a až tak vtipné to nie je. Inokedy veľmi. Konečne sa dočkáme ošetrenia postrelenej ruky, to neustále škrabanie rany už začínalo liezť poriadne na nervy. Konečne aj začína zapínať Odenkirkovmu šerifovi, ktorého tuposť síce bola vtipná, ale tak nerealistická, až to bolelo. Akýsi nádych pred druhou polovicou série.(19.5.2020)

• Pilda17

Nějak mi uniká pointa nebo nechápu nadhodnocení. Seriál je bez tempa a začíná čím dál víc nudit. Vtipný mi také nepřijde, možná atmosféra je docela slušná, ale to je tak vše. Prozatím zklamání a pokud se nezačne něco dít půjdu s hodnocením do konce série hodně dolu.(3.7.2017)

• kocik1

Lester není žádný inteligent. Lester je pojišťovák:-).(4.8.2016)

Po příběhu o tom, kterak Lester k brokovnici přišel, se děj páté epizody i mně trochu táhl. V podstatě všechno šlapalo jako obvykle, ale měl jsem pocit, že mi tentokrát chybí nějaký impuls, který by fungoval jako malé oživení. Bez něj na mě tento díl působil lehce ospalým dojmem.(16.2.2018)