The Six Ungraspables (S01E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 50 min

• kocik1

Lester není žádný inteligent. Lester je pojišťovák:-).(4.8.2016)

Jak už jsem řekl, tenhle seriál je zpracován skvěle scenáristicky, tak atmosféricky, herecky (v prvé řadě Billy Bob Thorton) a neskutečně černohumorně... jenže jsem zapomněl přidat ještě jedno pozitivum - geniálně. Noah Hawley se se svým scénářem zapíše do dějin...(16.1.2017)

• Pilda17

Nějak mi uniká pointa nebo nechápu nadhodnocení. Seriál je bez tempa a začíná čím dál víc nudit. Vtipný mi také nepřijde, možná atmosféra je docela slušná, ale to je tak vše. Prozatím zklamání a pokud se nezačne něco dít půjdu s hodnocením do konce série hodně dolu.(3.7.2017)

Po příběhu o tom, kterak Lester k brokovnici přišel, se děj páté epizody i mně trochu táhl. V podstatě všechno šlapalo jako obvykle, ale měl jsem pocit, že mi tentokrát chybí nějaký impuls, který by fungoval jako malé oživení. Bez něj na mě tento díl působil lehce ospalým dojmem.(16.2.2018)

Nebýt některých scén s Malvem, dal bych tomu ještě menší hodnocení. Tato epizoda byla až na objasnění pár situací docela dost průměrná.(26.8.2017)