Brána temnoty

• USA Pay the Ghost (více)

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Přitom narazí na legendu, která odmítá zůstat pohřbena v minulosti. (Magic Box)

brasek

Veľmi slabý snímok a ešte slabší horor. Keltské legendy by si zaslúžili kvalitnejšie spracovanie. Postrádam napätie, dramatizáciu deja, lakačky... proste skoro všetko čo zdobí žáner hororu. ()

DJMaroko

Dle mého je film pouze mysteriózní thriller občas se člověk lekne, ale napětí a snaha vtáhnou diváka do děje je cítit celý film. Z průměrného béčka dobře zvládnutý film ve všech ohledech. Příjemné mrazení v těle jsem měl skoro celý film! Fakt hustý. Jedinou vadou na kráse je pan Nicolas. V posledních jeho filmech vůbec neumí hrát a pohled na jeho utrápený výraz alá Enrique Iglesias mě prostě nebaví. A úplně nejlegračnější je sledovat jak pan Nicolas běhá patrně už má začínající artrózu. ()

BalbiJirka

Takové lepší tři hvězdičky, mělo to hodně dobře našlápnuté, ale posledních 10-15 minut bych čekal troch propracovanější. ()

Scaevola

Další z řady sympatických jednorázových blbinek s mým oblíbencem N. Cagem překvapí několika lekavými scénami a ihned vzápětí se odporoučí do zapomnění nelogickými schopnostmi nadpřirozené entity a zcela přestřeleným fantasy závěrem. ()

TesterX

Pokud přežijete opět brečícího Nicolase Cage (nevím, ale mám pocit, že má snad ve smlouvě v každém filmu dělat výrazy, které diváka srazí smíchy do kolen), vykoukne na vás honba za mizerou z mystických temnot. Počáteční drama ladně se převíjející do mysteriózní detektivky bohužel vrcholí levným cgi závěrem. Jak jinak... oni to prostě amerikáni asi jinak ani neuměj. Ale úplná kokotina to není a když se vám naskytne příležitost, tak skouknutím nic nezkazíte. ()

Jenn

takze... 😂 propagace applu, ne? decko nakresli “strasidelnej” obrazek na tabletu...jo to by me taky vydesilo, okay. co se tyce samotnyho pribehu, nic ve zlym ale kdyby mi upalili decka, taky bych se asi dost mstila, no ne? no a na zaver mala rada, nikdy nepomahej kamosovi/kolegovi s necim, co je docela podezrely, mohlo by se stat, ze te to NECO vyhodi z okna...zatimco si tvuj kamos s jeho zenskou a zachranenym parchantem (co ztratil celej rok zivota a nevi o tom) zijou krasne dal a na tebe si ani nevzpomenou. OH YEAH. ()

Pan.Antonin

Za mě asi spíš horor, než thriller. Postavené to totiž je na nadpřirozenu a to mám víc spojené s hororem. Rozhodně je to ale dobrý film s dobře hrajícím Nicolasem Cagem, hledajícím ztraceném dítě, a jednou starou keltskou legendou. Minimálně tři hvězdy si to zaslouží. ()

psycho.ta

Nicolas Cage se svým nikdy nemizícím jednotvárným výrazem je tím nejnudnějším americkým hercem všech dob. V kombinací s naprosto debilním závěrem...2** za dokoukatelnost. ()

joslin246

Příjemné překvapení, závan klasického hororu, až na pár záseků ala smrt mimo mísu, či zbytečná scéna. Jsem byla spokojená s námětem, psychem, strachem a i hereckým výkonem strejdy Nicolase. Doporučuji lidem, co hledají za hororem trochu nádech mystičnosti. ()

Ordrin

Možná je to faktem že Nicolase Cage miluji ale film se mi líbil . Závěr byl trošku ujetej ale to hodíte stejně stranou. Skvěle zahrané a napětím se nešetří . Sem spokojen :-) ()

Horus8

Tak tohle fakt ne ! naprostá ztráta času. Sorry Cage, ale s těmi vlasy vypadáš příšerně, holá hlava by ti slušela víc. ()

Kubasino

Ježiš to byla taková nuda. Od jedné hvězdy film ochránilo asi 10 minut zajímavých scén a od odpadu Cage. Nevím, toho chlapa mám rád a do odpadu ho nepošlu. Nicméně většina kvalitních hororů je super minimem dialogů. Tady se žvaní až moc a pár lekaček to nezachrání. A co se týče efektů, tak by se snad dal film natočit z jedné výplaty (mé mrzké)... ()

Lukkyn

Chudák Cage ten tedy dopadl, když už musí hrát ve filmu , kterých usa ročně chrlí hafec pomyslím si. Jaké ovšem bylo pro mě překvapení , že mi tady vůbec nevadil a dokonce se snažil i hrát , takže nakonec v pořádku. Film jako takový není žádná hrůzostrašná hororová jízda. Spíš pomalu dávkuje tíživou atmosféru a občas zkusí nějakou tu lekačku. Příběh je jen stokrát omleté klišé a aby se neřeklo maličko pozměněné. Ukřivděný duch co unáší děcka a bla bla bla. Ovšem forma , kterou mi to bylo podáno se mi líbila a přece jen tím film vybočil z těch stupidních rádoby hororů. No dávám průměr snad i kvůli tomu Cageovi!!! ()