Brána temnoty

• USA Pay the Ghost (více)

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Přitom narazí na legendu, která odmítá zůstat pohřbena v minulosti. (Magic Box)

MartinTerran

Docela v poho thriller s pomalejším startem a pro změnu s uspěchaným koncem. Jinak je to docela klasika - lekačky a posednutí. Herecké výkony dobré. Hodnocení: 56/100. ()

Olafsson

No, slabší průměr. Stokrát ohrané téma v trochu jiné podobě, pár lekaček a stárnoucí Nikča na víc než tři hvězdy s odřenýma prsama u mě nedosáhne. ()

johnsnow

priemer ale pozerateľný a Noro po dlhšej dobe v celkom fajn úlohe. akurát nechápem prečo zmrzka na halloween stojí 6 dolárov. ()

Taron

Škoda toho fakt celkem debilního konce, do té doby člověka napětí nepustí snad ani na chvíli. Kdyby se jim povedlo vymyslet nějakej převratnej konec, byl by možná Pay the Ghost jeden z nejlepších "nadpřirozených" hororů, takhle je celej film shozenej a člověk po skončení pomalu zapomene, že se u filmu bál.. ()

kacir

Pomerne dosť slušné na Cagea. Miestami mrazilo, takže som spokojný. Len ten koniec sa mi zdal odfláknutý.. ()

Facerr

Na to, v jakých žumpách Cage v poslední době hraje, docela ok. Na bobek jsem se z toho neposadil, ale pusa se mi od zívání taky neroztrhla. Dobrý téma, občas fajn vizuál a efektní finále. O nezapomenutelnou podívanou se ale fakt nejedná. ()

wallax

Priemerná ducharina, ktorá ale mala celkom zaujímavú a pomerne bavivú zápletku. Ono mi to celé prišlo ako pokračovanie National Treasure s temnejšou atmosférou. Žiadna sláva, ale vo svetle hororových skvostov posledných rokov ten lepší priemer. ()

srolyma

Jednoznačně nejstrašidelnější na téhle jinak průměrné duchařině bylo sledovat Cage. Ty jeho pokusy o dramatický výraz to byla jedna lekačka za druhou. Děsivější snad byla už jen jeho snaha o úsměv. ()

wick

Další béčko Nicolase C....tentokrát docela zdařilý thriller s mystickými prvky. Pravda, děj otřepaný, triky slabší, ale nenudil jsem se, Nicolas C. byl ok a sympatický byl představitel Charlieho. ()

raxxx

3/4 filmu uplně zmatena až aby jsme se nakonec dozvěděli legendu , neškodné lekačky pouze na efekt , atmosféra o hov*u, horror při ktrem mužete vybírat třeba vánočni dárky nezaujme a rušit vás nebude :-) ()

rigby

Nestárnoucí Nicolas Cage v béčkovém dryáku, ze kterého lacinost jenom čiší. Ano, dá se to přežít, ale spousta scén je opravdu značně primitivních a levných. Místy se chce dokonce smát, že toto přece autoři nemohli myslet vážně. Ale na jejich obranu - existují horší filmy. ()

Dreamer

Myslim ze som uz videl hrozivejsie rozpravky, minimalna gradacia napatia, nulove zvraty, cista sablona, uplne prazdne, 20%. ()