Evan (Lou Taylor Pucci) se nachází v životní krizi. Během krátké doby přišel o oba rodiče, se kterými si byl velmi blízký. V den pohřbu své matky se zaplete do rvačky v baru, kde pracuje, což ho připraví o práci a navíc ho čekají oplétačky se zákonem. Evan se rozhodne před svými problémy utéct a tak odletí do Itálie, kde si po pár dnech začne románek s atraktivní Louise (Nadia Hilker), která ovšem skrývá své temné starodávné tajemství. (oficiální text distributora)

klukluka

Mile zhovadilý film, v některých pasážích už bohužel nudně ukecaný až někde lehce za hranicí snesitelnosti. Technicky poměrně bravurní, když uvážím, s jakým se patrně pracovalo rozpočtem. V tomhle směru bych vyzdvihl slušné triky a dlouhou, rychlou chůzi v uličkách italského maloměsta. Ústřední herecká dvojice výborná, líbili se mi oba. Osvěžující záležitost. ()

Seti

Atypická "hororová" romance snažící se přesvědčit diváka o tom, že jeden život strávený s tou pravou osobou je cennější než veškerý čas věčnosti bez lásky. Soud o této klišé myšlence nechť každý divák vyřkne sám. ()

Corpsegrinder

Kluk potká holku která je chytrá, hodná, zábavná a zdánlivě bez chyby, ale takový holky nejsou a ani tahle to neni, jelikož se občas samovolně mění na hybridní verze zvířat a lidí... už 2000 let. Oproti očekáváním ale neni zlá, naopak. Jakmile se vyloží karty na stůl, on se rozhodne s ní zůstat i přes její protest a dozví se, že jestli se do něj zamiluje, její tělo přestane evokovat Darwinovo noční můru a stane se normální holkou s celým životem před sebou. Jenže zamilovat se neni jen tak :) Musim říct že jsem od tohohle filmu čekal hodně věcí, jen ne to co jsem dostal. Na hodnocení některejch lidí můžete vidět co čekali oni, pokud vás zlákala nálepka horor (naprosto nemístná) a čekáte nějakej masakr nebo byť jen špetku strachu, nedočkáte se. Stačí se podívat na tu hromadu ignorantství tady - NENI TO DOST HOROR BÉÉÉ NENI TAM KREV A NIKDO SE TAM NEŠOUSTÁ DO UŘÍZNUTÝ HLAVY BÉÉÉ. No a co??? Tady se vážně neni čeho bát a řekl bych že je tohle jen originálně pojatej romantickej film kterej tradiční vztah přikrášluje jen genetickou mutací, ale emoce zůstávaj naprosto přirozený. A ten závěr? Kdejaká sračka podle knížky by nedokázala vykreslit tak silnej konec jako je tady. ()

kery-

Sice nemám žádný nápad na komentář, ale rád bych zdůraznil, že tento film stojí za to vidět. Skvělá kombinace mysteria a romantiky, které funguje jako blázen. Jsem rád, že to nebylo jenom o zlu, protože tento neobyčejný pohled na ne zcela obyčejnou lásku mi přišel o dost zajímavější, než tisíckrát ohraná témata. Poselství jasné. ()

Gray Wolfman

láska přes všechny mutace :-D Na romanťárny moc nejsem, ale tohle je opravdu povedené, príjemná kamera a celkově to působilo příjemně. fajn oddech od těch prasáren, na který většinou koukám ()

lucijelucije

Hrozně zvláštně natočený film. Ve své podstatě to není vůbec špatný snímek, ale děsně protažený, táhne se příliš dlouho na to, než vám dovolí nahlédnout do svého nitra. Takže dle mého názoru si Spring zaslouží celkem kladné hodnocení, avšak pro mě to byla nuda. Kdyby se přidalo trochu šťávy a nenechali by diváka tak dlouze čekat na jeho podstatu, která však nakonec byla dost přemrštěná ve svém jádru, hodnotila bych kladněji. ()

Magika82

V prvé řadě souhlasím s názorem J*A*S*M. Ve druhé řadě dodávám, že dobrý a kvalitní horror vždy nemusí obsahovat ono vámi tak často uváděné "gore", tedy brutání scény, drazí kolegové. Podstata dobrých hororů se ukrývá především v psychologické hře s divákovou myslí. Nesmysly béčkového a céčkového typu, kde děj se jakž takž udrží na balancujících nohou, a na prvním místě jsou polonahé vřískající pipiny a nějaký magor se sekáčkem nebo řetězovou pilou, to umí natočit defacto každý pitomec. Ale z ničeho uplést bič na mysl diváka tak, aby se mu film vryl pod kůži, tomu se říká umění. Za mne tedy 70% a krásné hvězdy. ()

Mikino00

Spíše než horor se jedná o indie konverzační romantiku s kulisami nádherné Itálie s velice pěknou hlavní hrdinkou. Film boduje svou atmosférou, pozvolným plynutím děje, který stále poodhaluje více ze svého tajemství. ()

Smisek

Vskutku velice zajímavý film. Nepotěší fanoušky hororu, protože strašidelný opravdu není. Nepotěší fanoušky romance, protože některé scény jsou opravdu hnusné. Spolu s překrásným prostředím italské vesnice a úžasnými herci se jedná ale o opravdu okouzlující film. Pokud jste schopni přimhouřit oko nad scénářem místy přitaženým za vlasy, budete příběh filmu milovat. (4/5 - hvězdička dolů za některé hnusné scény..jsem slabá nátura a je mi špatně ještě teď :D ) ()

Flopik

Nieje nad to keď nájdeš niečo úplne neznáme a stane sa z toho takáto bomba.Vopred varujem horor to fakt nieje ,možno až na jednu scénku.Je to prekrásny romantický príbeh, kde si hlavných hrdinov zamilujete a v jedine čo dúfate je šťastný koniec.Ja som si tento kúsok naozaj užil a nemám absolútne čo vytknúť.Možno by to na konci chcelo nejaký ten soundtrack a je dosť možné že by ma to zobralo ešte viacej.Samotný koniec je krásny a do poslednej sekundy, naozaj poslednej sekundy dúfate v HappyEnd.Či príde si už musíte zistiť samy. ()

kkarx

- SPOILER - Láska překoná všechny obtíže, i když je jeden z milenců 2000 let starý mutant, který s radostí požírá lidi. ()

DavidWebb

Movie junkie ako ja, často krát hľadá a kliká na rôzne druhy filmov na rôznych web stránkach bez toho, aby o snímku vedel čokoľvek, a nechá sa prekvapiť. Vďaka tomu sa mi často stáva, že z rôznych príčin po prvých 5, 10, 15 minútach film vypnem a skúšam ďalej. Spring ma od začiatku rozhodne zaujal hereckým obsadením a hneď vysvetlím prečo. Nikoho! z hereckej osádky vôbec nepoznám a aj napriek tomu som bol veľmi (pozitívne) prekvapený výkonmi všetkých mladých a postupne ma to začalo "ťahať" aby som asi v 35 min. prišiel nato, o čom flik bude. Rejžu takisto nepoznám, no i tak si trúfnem z voleja tipnúť, že to nebude žiadny zhulený začiatočník. Tu by som sa rád pristavil a upozornil všetkých fanúšikov hororu, že sa primárne o horor nejedná - ak vôbec. Je to akýsi bizar romance trip, ktorý asi tak po hodine stráca svoju zvláštnu atmosféru a mení sa na vzťahovú drámu. Skveláá hudba. Spravilo to na mňa dojem. Ešte raz, diese Deutche, diese... Nadia Hilker (who the fuck...?), tak tá ... si strihla koncert. Ďalšie prekvápko. 70% ()

mimozakon

Ha, tak tu som cakal nejaku romanticku pidirozpravocku o chlapcovi, ktoremu zivot tak uplne nevysiel a uletel do Europy. V polovici filmu uz som citil, ze to asi nebude ono. A naozaj, prijemny necakany zvrat. ()

ŠpetaMarek

Benson a Moorhead jsou moji oblíbenci, jejich filmům vždy něco chybí, ale pokaždé mi přinesou něco netradičního. Tady sem dostal mix Linklatera a... Drakuly? šmrncnutého Lowecraftem. Navíc je to docela dost vtipné. ()

movemat

Škoda, že film začal byť zaujímavý až v poslednej tretine. Nechápem prečo si tvorcovia mysleli, že bude dobrý nápad dopracovať sa k zápletke až po vyše hodinovom nudnom putovaní smutného mladého Američana po Európe. Netvrdím, že z toho hneď trebalo spraviť hollywoodský biják (ba práve naopak - komorné horory/sci-fi mám veľmi rád), ale toto je utopenie dobrého nápadu v nudnej omáčke. ()