Cenami ověnčený scenárista filmu Pohřben zaživa a producent V ZAJETÍ DÉMONŮ uvádí neuvěřitelný mrazivý příběh natočený podle událostí z podzimu 1976, kdy se malá psychologická laboratoř stala nečekaným domovem jediného člověka, u kterého americká vláda potvrdila posedlost ďáblem. Z události se brzy stane záležitost národní bezpečnosti a parapsycholog doktor Henry West zjišťuje, že jeho nejnovější pacientka Judith Winstead disponuje nevysvětlitelnými silami, které jednoduše nelze mít pod kontrolou. Po čtyřiceti letech utajení máte konečně možnost seznámit se s hrůzu nahánějícím příběhem Institutu Atticus. (Bontonfilm)

JamesSi

Mám rád mockumenty, ale tohle bylo neuvěřitelné klišé s příšernými efekty. Začalo to celkem zajímavě, ale vyvinulo se to do napodobeniny každého "possesion" horroru. Postavy byli nezajímavé a nevěřil jsem ani chvíli tomu, že je to skutečné. ()

Adramelech

Když si magie nepřeje, aby ji očumovali profánní lidé, často jim místo sebe podstrčí svoji méně pohlednou sestřenici parapsychologii. Tady do toho ještě přimíchali posedlost ďáblem. „S ďáblem si člověk nemá zahrávat. A když jo, měl by si být sakra jistý, že má navrch.“ Řekl bych, že je to celé vymyšlené, ale docela působivě. Dobrý film. ()

Hanes88

Nevím jak to říct, více méně to byla blbost, ale zase bylo to zpracované tak, že jsem u toho seděl po celou dobu. Myslím, že zajímavý nápad a závěr celkem překvapivý. 55%. ()

BlackHood odpad!

Na tohle se nedá dívat. Totálně o hovně. Hnus! Čekal jsem sračkoidní FF horor o posedlé, dostal jsem psychotické Interview se starýma hovniválama. 0% ()

Shaleman odpad!

Autory této epické slátaniny bez logiky či překvapení posedl velice otravný a nudný duch dokumentárních pořadů. Já vím, ono takhle točit je levné, ale všeho moc škodí. Je klika, že jsem zapřísáhlý ateista, až se bojím, že mě bůh potrestá. ()

Sinusiridum

Mě to zas až tak nenudilo, dívat se na to dalo, viděla jsem spoustu nudnějších filmů s lepším hodnocením :-) sic to bylo občas lehce "kravinovitý" a ten dokument styl nic moc, moji pozornost to udrželo až do nic moc konce :-) Na film, od kterýho podle shlédnutých hodnocení nečekáte vůbec nic, to bylo vpohodě....doma na gauči u telky, proč ne...dala bych 2,5 hvězdičky za sebe ()

lusa

Tá teta, čo vedela ohýbať karty a robiť brajgel v nemocničnej izbe mi bola tak strašne nesympatická, že keby po mne šmarila kocku, šmarím ju po nej naspäť. Kolosálna nuda 1,5 hodiny. Poprosím založiť do šuflíka úplne zbytočných filmov. btw. toto nebol horor. 1* ()

Agneszka

Nuda, zbytečné monology, trapné monology, střihy, co nedávají smyl. Jako nápad dobrý, ale provedení fakt mizerné. Já prostě nechápu, jak někdo může někde zapnout kameru, aby subjekt nepřetržitě sledovala a pak přepínat mezi dalšími třemi kamerami na chodbách, kde se nic neděje a v závěru vám uteče děj z té jedné kamery, kvůli které tam subjekt přespával a všichni to okomentují slovy "nevíme, co se tam stalo". Tak proč jste tam tu ženu a kameru měli??? :D Prostě nechápu. Jsou to prkotiny, ale ten film takhle úplně degradují. ()

B3n

Podľa hodnotení a príspevkov som mal trošku obavy, čo ma čaká. Nakoniec to nebol až taký prúser, len to mohlo byť trošku živšie a mať lepší scenár. Ale aj ak by tomu tak bolo, filmom z found footage žánru sa už ťažko udelí viac ako 70%, pretože už asi nieto čo objavovať a tak sa filmy na seba začínajú podobať a vytvárať v pamäti nesúrodú masu. ()

jkpj22

Tak tohle mi hodně sedlo. Zajímavá myšlenka, dobré herecké výkony, trochu mě to i vystrašilo. Tři hvězdy, bez problému. ()

Aywes odpad!

Kdybych se mohl vrátit v čase a dát sám sobě nějakou radu, tak by rozhodně zněla: Nikdy se nedívej na The Atticus Institute. ()

brasek

Snímok je priemerne zaujímavý, nepriťahoval ma a vždy som dokázal odkloniť svoj zrak inam. Obsahom sú asi dve, tri lakačky, čo spôsobí zbystrenie pozornosti. ()

Ace.A.T.L.

Za mě je to docela zajímavej film. Nesnaží se to dělat ze sebe něco, co to neni, nesnaží se hrát si na mega cool horor. Je to snaha o film, kterej dokáže zaujmout, vlastním pohledem na věc. Neni na scéně duchařina, neni na scéně přímo ďábel. Jen paranormální, negativní síly. A to je myslím ztvárněný, dost dobře. Efekty jsou okrajový a to je naopak velice dobře. Umístění hlavního děje do roku 75, je dobrej tah, protože v tý době, by se přemrštěný efekty, opravdu tvářily nesmyslně. Rozhodně jsem se nenudil. Za mě oprávněný 3* a DOPORUČUJU ()

vade_mecum

Hodnotím vysoko, protože kamera dobrá, herecké výkony dobré a zvláštní efekty povedené, čtvrtou hvězdičku dávám za celkový dojem a za originalitu zpracovat téma jako hraný dokument. V té hromadě hororů na které se dívám je to alespoň dobrý příběh a nenudím se u toho... ()