Jason a Evan se vydávají na dobrodružnou záchranou výpravu. Jejich kamarád Nardo se totiž ocitl nahý kdesi v Mexiku... Komedie od scénaristů filmu Pařba v Bangkoku a Stursky a Hutch. (Bioscop)

November481

Cíl filmu, tedy pobavit se jim, alespoň u mě povedl. Povedená komická dvojice z Silicon Valley mne i v tomto díle velmi překvapila a pobavila. Je vidět, že film nemusí mít hvězdné obsazení, aby z toho byla komedie. Bohužel jako vždy když se jedná o komedii, tak je to hrozná kravina a ptákovina, což se ukázalo i zde, ale i přes to se mi dílo líbilo a pobavilo. ()

nudlis odpad!

Ubožejší vykrádačku všech možných "pařeb" už jsem dlouho neviděl. A doufám, že ani dlouho neuvidím. ()

andy60

Viděl jsem obal a měl jsem jasno. Teenegerská komedie, kde se všichni budou předhánět jak jsou cool a ultra vtipný, k tomu mizernej scénář, mizerný herci a žádný důvod k úsměvu, natož pak k smíchu. A přesně tak i bylo. ()

tompolicky

Trapná napodobenina předešlé úspěšné trilogie, co do obsazení a scénáře však se tváří jako nezávislá, nová komedie. Opak je však pravdou na což divák přijde po prvních 20ti minutách...Podobnost "rezavého" trotla, který všechny miluje, uhlazeného chlapíka, který žije svou prací a trochu ztřeštěného zamilovaného individua tu víc než kde jinde bije do očí... V podstatě jde o hodinu a půl nezajímavé trapnosti, která nepřišla vůbec, ale vůbec s něčím novým. Typická vykradačka a já jsem rád, že jsem zhlédnutí přežil a mám je za sebou. Už nikdy víc. ()

Aresko123 odpad!

Uplne primitivna komedia ako ich z bolo natoceych asi aj milion.......... pre koho sa to este toci? Aha 45% nu na CSFD je naozaj na zasmiatie ......... ()

Archvile

Nevtipná komédia ktorá sa snaží ešte čo to vyryžovať na predchádzajúcich častiach. Okrem toho herci sú nesympatický a hudba príšerná. Jedna hviezda za nostalgiu a za zlatý kalašnikov v závere filmu. ()

Davis81

Pripadlo mi to site dost horkou jehlou. Jasne, je to nenarocny zanr. Sceny byly takovy dost nedotazeny. Zasmal jsem se jen u finalniho svatebniho songu v podani tech dvou, nevim co, kytarystek.... ()