Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jason a Evan se vydávají na dobrodružnou záchranou výpravu. Jejich kamarád Nardo se totiž ocitl nahý kdesi v Mexiku... Komedie od scénaristů filmu Pařba v Bangkoku a Stursky a Hutch. (Bioscop)

Videa (2)

Trailer

Recenze (49)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Variace na 'Pařby v (dosaďte)' se svůj vzor pokouší trumfnout ještě šílenějšími a absurdnějšími situacemi, do nichž celkem sympatické týpky / kaliče (zkrátka tři "nedospělé" třicátníky po zbabrané svatbě jednoho z nich) v Mexiku dostává. Problém nemám s jejich hysterickou přepáleností, ale s tím, že až na pár případů nejsou zrovna k popukání. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Rozhodně skvělá zábava. Bohužel, oproti ostatním Pařbám, které překvapivě ani nejsou uvedeny jako související, to bylo o poněkud hodně slabší. Zdálo se mi, že sotva se film rozjel, už nastalo finále. Obsahově tedy nic extra, komedie tentokrát nabrala i trochu absurdní rovinu. Ale jak říkám, já se při sledování docela dobře bavil. 63% ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Současný trend....chlastají všichni, všechno a všude a aby to na první dobrou trefilo do nosu každého milce podobných dýchánků, tak tomu v tuzemské distribuci dáme název Pařba v ... No buďme k sobě upřímní na první pohled to vypadalo na takou amatérskou béčkovou kopii kdovíčeho. Máte pocit, že všechno už jste někdy viděli a bohužel v kvalitnějším provedení. Navíc ústřední trojice je sympatická asi jako Babiš zade dveřmi. Ale rozjelo se to......pár panáčků v hrdle navíc a už se to valí. Na kluky jsem si zvyknul (teda upřímně, Adam Pally mne nepřesvědčil až do konce) a uznávám, že to místy byla docela jízda......sice to pořád to působilo jako Adidas z tržnice, ale to triko už tolik nekousalo a v tmavé a opuštěné ulici docela slušelo. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Film má společného se slavnou "pařmenskou" trilogií svého scenáristu - Scotta Armstronga, který ještě se dvěma málo známými spolupachateli na scénáři, čerpá a přebírá určité motivy ze slavného předchůdce, kterým dává co nejbláznivější rozměr. Před divákem se rozprostře celkem banální až ohraná story, jak vytáhnout kamaráda z úzkých kdesi v Mexiku. A tak na scénu nastupuje herecké trio zastoupené ne moc známým Adamem Pally, stejně je na tom i Thomas Middletitch, z mužského osazenstva je pak tím nejznámějším T.J.Miller. Zapamatovat si nějaký výrazný gag z filmu je dost složité, partička se vehementně snaží, všechno tak nějak ale splývá v jeden chuchvalec. Bláznivý chuchvalec. Režie je dost proměnlivá. Jede na vlně průměrnosti, ani se příliš nesnaží o "áčkový" rozměr, je znát, že za kamerou je debutant, spoléhající se, že herci podají gagy dostatečně humorně. A to se většinou daří, sice to nedává pořádný smysluplný ráz vyprávění, ale bláznivý humor není na škodu, v mnoha scénách se ani jiné řešení nenabízí. Určitě by se film v kinech ničím neprosadil, bylo tedy celkem rozumné jej do našich kin nepustit. V televizi, na dvd, na compu žádnou katastrofu nenapáchá. K dobru mu lze přičíst, že v něm účinkuje známá Alison Brie, která může být i jedním z důvodů, proč se na film podívat. Ta nějakou kvalitu do filmu vnesla. Scott Armstrong má s bláznivými a nekorektními komediemi bohaté scenáristické zkušenosti, vyzkoušel si tentokrát i režii. Ukázalo se ale, že v ní má ještě nemalé rezervy. Musel by se svými kolegy sepsat extra scénář, aby to vytáhl na víc než jen průměrnou komedii. A scénář právě vysokých kvalit nedosahuje. Je zcela průměrný, stejně jako celý tento film. Ovšem v jednotlivostech je docela zábavný. 5/10 ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Nejako som to zabudol ohodnotiť v čase, keď som to videl, tak dobieham zameškané. S fantastickou trilógiou Pařba to nemá filmovo moc spoločného, ale ako parazitovanie na značke to beriem, nebolo to najhoršie, dokonca v určitých okamihoch to bolo fajn, preto síce ošúchané a slabé, ale predsa len tri hviezdy. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (4)

  • Keď Nardo (Thomas Middleditch) kradol dílerom pick-up, tak mu rozstrieľali predné svetlá. O 5 minút neskôr na ňom prišiel do hotela a svetlá boli v poriadku. (Jayem)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká scéna. (tb_23)
  • Natáčanie sa začalo začiatkom mája 2013 v Louisiane. (figliar)

Reklama

Reklama