Pařba v Mexiku

• slovenský

Vo štvorici v Mexiku

Komedie

USA, 2014, 93 min

Cíl filmu, tedy pobavit se jim, alespoň u mě povedl. Povedená komická dvojice z Silicon Valley mne i v tomto díle velmi překvapila a pobavila. Je vidět, že film nemusí mít hvězdné obsazení, aby z toho byla komedie. Bohužel jako vždy když se jedná o komedii, tak je to hrozná kravina a ptákovina, což se ukázalo i zde, ale i přes to se mi dílo líbilo a pobavilo.(15.11.2015)

• tompolicky

Trapná napodobenina předešlé úspěšné trilogie, co do obsazení a scénáře však se tváří jako nezávislá, nová komedie. Opak je však pravdou na což divák přijde po prvních 20ti minutách...Podobnost "rezavého" trotla, který všechny miluje, uhlazeného chlapíka, který žije svou prací a trochu ztřeštěného zamilovaného individua tu víc než kde jinde bije do očí... V podstatě jde o hodinu a půl nezajímavé trapnosti, která nepřišla vůbec, ale vůbec s něčím novým. Typická vykradačka a já jsem rád, že jsem zhlédnutí přežil a mám je za sebou. Už nikdy víc.(2.10.2015)

• kaylin

Opakovaný vtip není vtipem, a tak je naprosto jedno, že tohle jsou tvůrci, kteří dělali i "Pařbu v Bangkoku", protože je to jen odvar celkem povedené série. Jenže tím, že se jí snaží napodobovat, jenom ukazují, že i sama série vyčpěla s prvním dílem a pak se jen opakovala. Tohle už je spíš tragédie komedie.(29.9.2015)

• sabo5

Zbytečný film který kdyby nevytvořily by nikoho nenapadlo že vůbec něco tak hloupého může vzniknout . A ještě hloupější je to že vlastně film by byl o ničem kdyby se nestalo na začátku prozření pomocí trávy. A proč vlastně dávám 1* kvůli hereckému obsazeni nedůležitých postav a T.J.Millera kteří mi pomáhaly na chvilku zapomenout že je to špatný film(12.5.2017)

Rozhodně skvělá zábava. Bohužel, oproti ostatním Pařbám, které překvapivě ani nejsou uvedeny jako související, to bylo o poněkud hodně slabší. Zdálo se mi, že sotva se film rozjel, už nastalo finále. Obsahově tedy nic extra, komedie tentokrát nabrala i trochu absurdní rovinu. Ale jak říkám, já se při sledování docela dobře bavil. 63%(27.9.2016)

• - V scéne oslobodzovania Narda z mexického väzenia je do očí bijúca chyba. Jason vo väzení "vyprovokuje" bitku s Evanom a prítomný policajt si ju začne nahrávať na mobilný telefón. Pri prestrihu scén je ale následne vidieť, že má obidve ruky vo vreckách a nič nenahráva. Pri ďalšom strihu však už opäť drží telefón v ruke a pokračuje s nahrávaním. (Majoslav11)

• - Natáčanie sa začalo začiatkom mája 2013 v Louisiane. (figliar)

• - Keď Nardo (Thomas Middleditch) kradol dílerom pick-up, tak mu rozstrieľali predné svetlá. O 5 minút neskôr na ňom prišiel do hotela a svetlá boli v poriadku. (Jayem)